Question Fluórované amfetamíny

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Aké amfetamíny sa môžu insuficiovať? V psyconautwiki sú niektoré, ktoré vykazujú nafúknutú spotrebu, a iné nie? Mám 3-fma, ktoré mi dali omylom a pri insuflácii je veľmi bolestivé a vo wiki nemá insuflovanú spotrebu. Urobili chybu v objednávke. Kúpila som si pelety. Nejaké odporúčanie? Amfetamín som neužíval asi 6 rokov a nepamätám si, či to tak bolelo.

Možno mám zlomený nos od všetkého toho rezaného kokaínu, ktorý som celý ten čas užíval.

Páči sa niekomu téma RC? Objavila som ju nedávno a zaujala ma. ale tabletky, na 3fma kupujem pravý amfetamín, ktorý je lacný
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
V jednej knihe som čítal, že niekto mal naozaj čistý 4-fluór, dvakrát prečistený a nemal žiadne nepríjemnosti so sulfátom. zodpovedajúci aldehyd a propén však... blízko k benzilchloridu, ak je v horúcom roztoku.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
A ako ju môžem purifikovať? Ak je to veľmi zložité, mohol by som to vykryštalizovať?
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ak hovoríme o parnej destilácii FB vykonávanej w/o drahého laboratórneho vybavenia, mám na mysli základnú destilačnú súpravu + varnú dosku + vákuový kompresor, koľko času zvyčajne trvá vydestilovať 500 ml FB a aký je očakávaný výťažok v percentách? Pravdepodobne sa musí regulovať povrchová teplota v rozmedzí 110-130, je to tak?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Neviem presne povedať, ale základ je všetko, čo potrebujete, nie je potrebné žiadne vákuum. okrem toho som nikdy nedestiloval 500 ml bázy (okrem rozpúšťadiel).
Straty sú prakticky 0, pretože v skutočnosti odstraňujete nečistoty a rozpúšťadlo, nie produkt. na túto tému som skúšal pod prúdom N2 aj v atmosfére a nie je v tom veľký rozdiel.
Vaša RM sa zvýši maximálne na 110 v závislosti od nečistôt rozpustných vo vode, nemám predstavu o povrchovej teplote platne, teplota sa zvyčajne meria sondou vnútri, povrch platne vám toho veľa nepovie.
Ak používate platňu, je dôležité, aby ste prístroj zabalili do fólie a čo najlepšie izolovali, na dosiahnutie rýchlych a bezproblémových výsledkov musí byť celé zariadenie horúce až do bodu, keď kondenzátor začne ochladzovať paru.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ahoj, robil som čistenie s IPA, uverejnil som to vo vlákne o čistení amfetamínu, ak by to chcel niekto sledovať a pomôcť mi
 
Top