Question NEÚSPEŠNÁ REAKCIA 2-IODO-4MP

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
POKÚSIL SOM SA O SVOJU VÝROBU 2-JODO4MP PRVÝKRÁT PRESNE PODĽA DANÉHO RECEPIE VO VEDIO NA FÓRE ZAČALO SA TO PODĽA OČAKÁVANIA PRIDANÍM VŠETKÝCH ZLOŽIEK, AKO BOLO UVEDENÉ, DOSTAL SOM ROVNAKO VYZERAJÚCI RM SMOLINEC ČERVENÝ ČIERNY HNEDÝ, ALE KEĎ SOM TO NECHAL A PRIŠIEL PO 6 HODINÁCH FARBY sa zmenila na svetlohnedú ako káva, ako sa to stalo, môže mi niekto pomôcť, kúpil som si prísady za veľmi výhodnú cenu na prvý pokus a nepodarilo sa mi to, môže mi niekto povedať, prečo prikladám fotografiu, farba IODONE je preč @Novator @G.Patton pls help experts
 

Attachments

  • DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
V prvom rade pozdravujem. Prosím, nepíšte na klávesnici so symbolom Caps Lock. Malé písmená dokážeme prečítať. Nie je to také pekné.

Máte na mysli toto video?

Nechali ste voľnú bázu mefedrónu v otvorenej nádobe 6 hodín? Mám pravdu?
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nie @G.Patton Mám na mysli vedio 2-iodo-4 metylepropiofenón
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Môžete byť, prosím, konkrétnejší v opise problému? Opíšte svoj postup krok za krokom a všetky množstvá činidiel.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
S14JnE9kPm
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton tak som postupoval podľa tohto VEDIO krok za krokom najprv som pridal 4mp podľa uvedeného množstva druhý som pridal ipa podľa uvedeného tretí som pridal šálku podľa uvedeného a potom som pridal jód podľa uvedeného všetko vyzeralo správne ako vo VEDIO potom som to nechal miešať pri 60-65 stupňov, ako je uvedené, a keď som sa vrátil skontrolovať po 6 hodinách, farba RM sa zmenila na hnedú na rozdiel od červenohnedej čiernej farby vo VEDIO, prečo je teda od tejto chvíle 17 hodín miešania ukončených a odstránil som RM v nádobe pohár bol v banke, ale farba je hnedá, nie červenkastá ako vo VEDIO
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Môžete použiť obrázky reakčnej zmesi?
Pridali ste CuO, ako sa uvádza v učebnici?
Ak ste si prečítali tento návod, mali by ste vedieť, že reakčnú zmes musíte zahrievať a miešať najmenej 15 h (nie 6 h).

Máte takúto suspenziu vo vašej reakčnej zmesi?
H1ROM2jbom


P.S. Ak budete svoj text prelamovať, bude sa vám oveľa ľahšie a pohodlnejšie čítať.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nie, nevyzeralo to tak. viem, že musím zahrievať a miešať 15 hodín a tiež som to miešala 17+ hodín, ale to, čo som chcela povedať, je, že na začiatku, keď som všetko začala, Rm vyzeral rovnako ako vo VEDIO, ale po uplynutí 6 hodín, keď som prišla skontrolovať, farba RM sa zmenila na svetlohnedú na rozdiel od VEDIO, tiež po 17+ hodinách zmes nevyzerala ako tá vo VEDIO
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Neodpovedali ste na moje otázky
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nie, nedostal som rovnako vyzerajúcu suspenziu, ktorá sa stala svetlohnedou
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Zahrievali ste svoju reakciu počas týchto 17 hodín alebo nie?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ak ste urobili všetko tak, ako je uvedené vo videu, pravdepodobne je problém vo vašich činidlách. Akú CAS 4mp ste použili? Ste si istý, že to bol 4'-metylpropiofenón?
 

INDIANELK2

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton presne to isté som si myslel ja získavam dve vzorky od dvoch rôznych miestnych predajcov jedna bola tmavožltá druhá bola čisto biela. Biela veľmi dobre voňala žltá mala horký zápach skúšal som to najprv so žltou a reakcia zlyhala a teraz to skúšam s bielou uvidíme čo sa stane . Pokiaľ viem, reakcia nie je taká ťažká, aby sa vykonala správne. Skúšal som to aj s hbr na žltej, keď som pridal peroxid vodíka, zmenila sa na červenú a potom na žltú, ale po dodržaní presne tej istej metódy, ako je znázornená na videu, sa stále nezrážala ani po 24 hodinách miešania.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Chuť činidla by ste nemali skúšať. Nepomôže vám určiť jeho kvalitu, len vás otrávi a pomôže vám dostať rakovinu. Skontrolujte jeho teplotu topenia, človeče. Jednoduchá metóda na kontrolu.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton ako môžem pm vás chcem nejaký návod človek skúšal to znova a zdá sa, že sa mi nedarí mizerne 😫 zaplatím vám, ak chcete pls pomôcť mi von 🙏😭
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
2i4m sa dá vyrobiť v mikrovlnnej rúre, ktorá nie je taká drahá, ako je, oveľa rýchlejšie
 
View previous replies…
Top