Question Varenie metamfetamínu po prvýkrát.

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Môže mi niekto vysvetliť základné veci o varení pervitínu a ako ho môžem začať variť? mám pseudo, ale neviem žiadne ďalšie veci
Chcem vyrobiť približne 3,5 unce
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nemôžem vám povedať nič iné, len že začnite čítať na fóre. Je tam viac informácií, ako potrebujete na to, čo sa snažíte urobiť. Snažím sa ľuďom pomáhať, ale zdá sa, že ste nestrávili ani polhodinu čítaním príspevkov týkajúcich sa vašej témy. Ak by ste tak urobili, neviem si predstaviť, že by som položil takú širokú otázku.
 

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nerozumiem, že je to tak zložité............ako by som chcel video alebo niečo podobné
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Na tejto stránke sa nachádzajú videá doslova krok za krokom. Metamfetamín je v podstate odpad, jeho príťažlivosť spočívala v tom, že sa dá tak ľahko vyrobiť, keď môžete ísť do Walmartu a kúpiť si 10-50 balení pseudoefedrínu. Sú tam drogy, ktoré vám pri 35 mg vyrazia srdce z hrude. A nie je to drahé.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Redukujete efedrín, pseudoefedrín, norefedrín, fenylpropylamín alebo fenylacetalkarbonol o 1 atóm kyslíka. 😅😆😁😄
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Po premytí lúhom by som mohol odčerpať olej a vydestilovať ho, aby som vyčistil konečný produkt. A keď červená a jód reagujú na hi, je to plyn, takže musí mať ho2, aby zostal v banke.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Vezmite 5litrovú plastovú nádobu, urobte amalgamáciu, po tom, čo je vaše aliuminium pripravené, pridajte 100mil metylamínu 40% do metanolu, pridajte 10mil bmk, premiešajte a pridajte do reakčnej nádoby,, a počkajte, kým sa nezačne zahrievať, pridajte balón, a pretrepávajte každých 10 min 2h, pridajte trochu Naoh, a počkajte ďalšie 2h, potom sa všetko aliuminium rozpustí a stane sa sivým kalom, destilujte, a hcl plyn, alebo akúkoľvek inú metódu, ktorú si vyberiete, ale najprv si prečítajte základy, ako urobiť dobrú amalgamáciu.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
40mil 40%metylamínu vo vode,pre 10mil bmk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Robí kyselinu hydridovú/fosforečnú, nie je do toho zapojený metylamín. Ako som uviedol na svojej stene, destilácia nemá žiadny prínos. Možno by ste získali 1-2 % čistoty, ale hmotnosť, ktorú by ste stratili, je oveľa viac percent. Pridávanie vody nie je výhodné, pokiaľ nemusíte, aby ste to naštartovali, potom je to len pár ml
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Bolo by teda lepšie ju vykryštalizovať. S plynom a rekryštalizovať v úlomkoch zahrievaním v toluéne . Či by sa to takto rozštiepilo
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Celkom určite by ste chceli duálne rozpúšťadlo pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Myslím, že extrahovať bázu s nepolárnym bublinkovým to alebo okysliť na zrážanie a potom rekryštalizovať v duálnom rozpúšťadle
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Čo sú to duálne rozpúšťadlá. Ako zmes toluénu a ťažkého benzínu ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Takto, ale pravdepodobne nie tak, že konkrétne menšie rozpúšťadlo je také, v ktorom cieľ nie je rozpustný. Myslím, že v sekcii videí je video o rekryštalizácii, ktoré vám povie, čo je najlepšie, a vysvetlí prečo
 
Top