Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Videonávody sú veľmi vhodné pre tých, ktorí práve robia prvé kroky. Skúsenejším chemikom postačia jednoduché inštrukcie. Toto video si môžete stiahnuť.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Pred rokmi by mi takéto videá veľmi pomohli, aby som ako laik nemusel všetky svoje vedomosti hľadať a kombinovať niekde medzi polopravdami. Navyše často nesprávny preklad... nie všetko bolo vtedy lepšie ;)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Môžete použiť zriedenú kyselinu octovú. Prebytočná kyselina neprekáža pri redukcii, ale bude ju potrebné hasiť príslušným množstvom zásady, čo povedie k zvýšenej spotrebe činidiel a času, pretože pri interakcii kyseliny so zásadou sa uvoľní viac tepla. V opísanej technike sa súčasne vykonávajú amalgamácia s ortuťovou soľou a redukčná reakcia. V mojej technike sa fólia najprv ošetrí vodným roztokom ortuťovej soli, ktorý sa potom odsaje, čím sa produkt stáva čistejším.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Bude v poriadku, ak použijem kyselinu octovú %94?
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Je možné zrážať 36 % hcl (ak je to možné, predstavujem si, že sa bude zrážať vo forme hydrochloridu). Nemôžem ľahko zohnať síru
 

ju3

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Môžeme zmeniť izopropylalkohol na metanol alebo etanol?
 

flyhigh2

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Reakčnú zmes refluxujte 2 hodiny po skončení jej reakcie s hg
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Izopropyl sa môže z bazifikovanej reakčnej zmesi vysoliť do vlastnej vrstvy. V opačnom prípade použite DCM, petroléter alebo ťažký benzín.
Ak nemôžete získať koncentrovanú H2SO4, použite kyselinu fosforečnú. Môžete použiť HCl, ale to je naozaj posledná možnosť.
 

voiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Prvýkrát v živote sa mi podarilo úspešne vyrobiť vlastný amfetamín.
Sakra, milujem vôňu a chuť čistej látky ! .

Krik môjmu "bývalému" dílerovi, že ma postrčil týmto smerom.
Bol som naozaj nasratý a otrávený z jeho nekonzistentnej kvality rýchlosti.

Teraz mám dobrý materiál a nikdy nebudem závislý na chamtivých díleroch.

Tu je niekoľko fotiek
 

Attachments

  • 6YbMBv4ZnH.PNG
    6YbMBv4ZnH.PNG
    1.6 MB · Views: 208
  • c2iH4A8sV5.PNG
    c2iH4A8sV5.PNG
    490.1 KB · Views: 207
  • 8exYhcSHtu.PNG
    8exYhcSHtu.PNG
    684.9 KB · Views: 189
  • cZPGDaW8vC.PNG
    cZPGDaW8vC.PNG
    1 MB · Views: 206
  • Os0r1VNTS7.PNG
    Os0r1VNTS7.PNG
    520.2 KB · Views: 203

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Parná destilácia A-oleja sa dá vykonať ako vo videu p2p parná destilácia?
Táto parná destilácia nasleduje po vákuovej destilácii rozpúšťadiel, však?
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Počul som, že namiesto kyseliny sírovej môžete použiť kyselinu octovú, je to pravda?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Nie je určený na okysličovanie. Skúste s ňou hľadať čistič odtokov alebo koncentrovanú kyselinu do batérií, alebo si ju jednoducho kúpte online
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nie je okyslenie a a úprava ph to isté? To som mal na mysli, že by sa mohla nahradiť akoukoľvek kyselinou na reguláciu ph.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Okyslenie a úprava pH nie sú to isté, pretože úprava pH môže znamenať aj bazifikáciu.

Keďže rôzne soli majú rôzne fyzikálne, chemické a farmaceutické vlastnosti, je lepšie vybrať vhodnú soľ.
Amfetamín acetát nemá praktický význam (okrem napríklad redukcie prostredníctvom Al/Hg).

Ale môžete to vyskúšať a podať správu.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Chvíľu som hľadal informácie o rozdieloch medzi soľami amfetamínov z hľadiska farmaceutických vlastností, ale nenašiel som žiadne užitočné informácie.

Ak máte nejaké informácie alebo odkazy, pošlite mi ich, prosím
Vopred ďakujem
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Chcem sa na to opýtať!
Pokiaľ ide o uskutočniteľnosť a správnosť tohto prístupu.

Vyskúšal som postup uvedený vo videu a tu je uvedený spôsob, akým som to urobil. Neviem, prečo konečný výstup nie je rovnaký ako množstvo vo videu.

Najprv použite IPA 100ml+H2O 50ml+P2NP 10g. Po zahriatí a rozpustení nechajte vychladnúť, kým sa neobjavia kryštáliky.

Pripravte si 12 g hliníkových vločiek + 2 g HgCL2 (pretože nemôžem zohnať dusičnan ortuťnatý a na výrobu hliníkového amalgámu môžem použiť len chlorid ortuťnatý), dajte to do banky a reagujte asi 30 až 40 minút a pripojte hadičku s kondenzátorom

Ochladený a vykryštalizovaný P2NP sa ľahko pridá do 50 ml ľadovej kyseliny octovej a zahreje sa, aby sa rozpustil.

Z hliníkových vločiek odstráňte sivú špinavú vodu a dvakrát ich premyte čistou vodou

Potom pridajte roztok P2NP do hliníkovej banky (v tomto čase bude prebiehať veľké množstvo reakcie a teplota rýchlo stúpne. Na ochladenie teploty použite studený kúpeľ a počas procesu banku pravidelne pretrepávajte). Proces reakcie trvá približne 30 ~ 40 minút.

Vyberte roztok z banky a zostane sivá kvapalina a malé množstvo hliníkových vločiek.

Predtým pripravte 50 g roztoku NaOH + 70 ml H2O, pridajte roztok hydroxidu sodného do sivej kvapaliny, aby sa pH kvapaliny zvýšilo na 11

Reakcia trvá približne 30 minút
Objaví sa žltá kvapalina. Túto kvapalinu vyberte (sivá látka sa neodstráni) a dajte ju na 1 hodinu do chladničky.

Po ochladení pridajte túto svetložltú kvapalinu k IPA v pomere 1:1 a premiešajte
Pridajte koncentrovanú kyselinu sírovú a nakvapkajte malé množstvo. V tomto čase sa objavia biele predmety, takže kvapalina sa bude javiť ako mliečne biela so sedimentom.
Zvýšte pH na 5,5

Po 24 hodinách chladenia kvapalinu prefiltrujte a vysušte biely produkt (je produkt v tomto čase správny? A požadovaný konečný P2P)

V tejto časti je môj konečný produkt len asi 1 ~ 2 g, čo sa mi nezdá správne.
Usilovne som sa snažil nájsť odpoveď, ale stále som sa nedopátral k správnej myšlienke. Mohli by ste mi, prosím, poskytnúť nejaké správne usmernenie?

Aké faktory ovplyvňujú výťažok (konečný produkt na videu sa zdá byť oveľa väčší ako počet mojich pokusov)

Privítam ľudí, ktorí uspeli s touto metódou a výťažnosť je približne 70 ~ 80 %, aby ma usmernili.
prosím


Z hliníkovej fólie a hliníkových vločiek sa vyrobí hliníkový amalgám a potom sa pridá roztok hydroxidu sodného. Prečo je hliníková vločka mierne žltkastá kvapalina, ale hliníková fólia je biela kvapalina?
Hliníková fólia, ktorú používam, je domáca hliníková fólia používaná v kuchyni. Je možné ju používať?
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3

Ako ste odstránili vrchnú vrstvu? Ak ste ju vyliali alebo nabrali injekčnou striekačkou, stratíte veľa produktu.
Lepšie je použiť oddeľovací lievik (aspoň 500 ml, najlepšie 1000 ml). Mal by byť dostatočne veľký na to, aby sa doň zmestila celá reakčná zmes, a ešte by mal mať 1/4 priestoru na vrchu. Potom pridajte 25 ml dietyléteru (alebo lepšie MTBE, pretože netvorí peroxidy) a uzavrite zátkou. Keď ste sa uistili, že je oddeľovací lievik úplne tesný, otočte ho hore dnom, až kým nad kohútikom nie je už žiadna kvapalina, a krátko ho otvorte, aby sa uvoľnil tlak. Opäť ho zatvorte, opäť krátko zatraste a znovu otvorte. Takto pokračujte, kým už neuniká žiadny tlak.
Potom ju 3 minúty intenzívne pretrepávajte, upnite do stojana a počkajte, kým sa fázy oddelia. Odčerpajte spodnú fázu s hydroxidom hlinitým (nezabudnite najprv odstrániť zátku z oddeľovacieho lievika!) Ak oddeľovací lievik počas odčerpávania mierne nakloníte, na sklo sa neprilepí hliník. Potom vyklopte hornú fázu (z hornej časti oddeľovacieho lievika!) do kadičky. Postup zopakujte 3-krát tak, že hliníkovú suspenziu prelejete späť do oddeľovacieho lievika s 25 ml čerstvého éteru.
Nakoniec spojte éterové fázy a 3-krát ich v oddeľovacom lieviku premyte 0,01N NaOH.
Potom éter vysušte cez noc nad bezvodým síranom horečnatým a pokračujte v zrážaní požadovanej amfetamínovej soli.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
je to hrubá fólia ? čítal som tu, že fólia by mala mať 3 alebo 4 vrstvy , mali by ste tu nejakú radu ?
ďakujem
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Neberte hrubú fóliu, bude dlho reagovať. Okrem toho ju neskladajte vo vrstvách.
 
Top