Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Akú teplotu je najlepšie použiť na odparenie izopropylu z roztoku, aby sa neovplyvnil voľný základ?
Na vykonanie destilácie parou po odparení sa rozumie


Myslel som si, že po "zbavení sa" izopropylu bude voľná báza pripravená na použitie. Chcem vytvoriť "A-Oil"/Amphetamine Freebase, aby som z neho vytvoril pastu, nie sulfát.
Takže by som potreboval odpariť izopropyl, aby bol pripravený na použitie, pretože izopropyl by pridali ľudia, ktorí by previedli "A-Oil" na rýchlu pastu (s izopropylom a H2SO4).

@G.Patton Vďaka veľmi za všetko, doteraz ste mi veľmi pomohli!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Najlepšou možnosťou je použitie vákua (rotovacieho stroja). Teplota nie je väčšia ako 55-60 stupňov C.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Vďaka, zahrniem to do svojho zoznamu laboratórneho vybavenia :)
 

Panzerschokolade

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Prvý pokus s kyselinou fosforečnou: plný úspech.
Druhý pokus, všetko to isté, ale zdvojnásobené činidlá a dodatočné čistenie zmesi a-farbiva/IPA roztokom NaOH (rovnaká konc. ako v recepte) v oddeľovacom lieviku skončilo zle. Urobilo sa pH 6, indikátorové papieriky zostali žlté, ale nevznikla žiadna zrazenina. Potom som do tejto žltkastej zmesi po okyslení pridal trochu 99 % acetónu a objavila sa biela zrazenina. Po niekoľkých minútach jemného miešania to začalo vytvárať jeden veľký lepkavý kus slizu. Dobre sa filtroval a po opláchnutí acetónom zostal lepkavý a slizký. Nechce to vyschnúť ani v rúre s teplotou 105 °C. Prvá dávka bola bez zápachu a super suchá/ťažká. Zápach druhej je silný a je charakteristický pre amplión. Čo som urobil zle? V mojej krajine nemôžem kúpiť kyselinu sírovú silnejšiu ako ~ 36 %, takže ju nepoužívam.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vyhoďte to a začnite odznova, tá lepkavá kaša nikdy nevyschne. odporúčam pridať alkáliu na ph 13 ako v postupe, bez ohľadu na množstvo potrebujete úplnú separáciu a ph aspoň 13. Skúste pred použitím mierne zahriať kyselinu (platí len pre fosforečnú), ak to nepomôže, zdá sa mi to ako príliš dilutovaná vrstva organickej fázy alebo príliš vlhká organická fáza. odporúčal by som použiť pevné sušiace činidlo a/alebo destiláciu parou a/alebo odparenie rozpúšťadla pod vákuom.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Upozorňujeme, že chloridové sušiace činidlá sú nekompatibilné s ipoh
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Hneď na začiatku témy HIGGS BOSSON uviedol: "V súčasnosti sa v oblasti chemickej výroby používa tzv:
Ak extrapolujeme jeho pomery pre 2,5 kg dávku, budete musieť použiť 500 l reaktor. Zaujímalo by ma, ako bude vyzerať rýchlosť reakcie a výťažok, ak by bola zmes nitropropén/ipa/kyselina na začiatku podchladená? Možno ak namiesto fólie použijeme hliníkové zrnkové guľôčky 0,6 mm, môžeme reakciu spomaliť o toľko, aby sme zabránili nadmernému varu peny, a použiť menší reaktor ako 500 l?
Nevýhodou tohto riešenia by mohol byť veľmi dlhý reakčný čas a malá amalgamujúca plocha Al zŕn nás môže nútiť pridávať ďalšie porcie ortuti na mieste, aby redukcia pokračovala. Nakoniec, ak sa vydestiluje voľná báza, nie je možné preniesť ortuťnaté ióny do konečného produktu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Počul som, že pri škálovaní tejto reakcie by sa odporúčalo použiť ešte väčšie kusy hliníka, aby sa reaktor nepokazil alebo nespôsobil príliš ťažkú reakciu po pridaní P2NP. Každopádne sa zdá, že cesta Al/Hg spôsobuje pri škálovaní príliš veľa problémov.

Zatiaľ som zistil, že cesta NaBH4/CuCL2 je vhodnejšia na výrobu vo väčšom meradle s 1 kg+ P2NP.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ako sa táto reakcia škáluje?
Toto je jedna z prvých reakcií, ktorú som urobil, keď som začínal a urobil som malú dávku.
Ak by ste chceli urobiť 1 kilogramovú dávku, potrebovali by ste približne 1 kilogram fólie, táto látka má obrovský objem, takže ako pracujete s takým veľkým množstvom?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Bolo mi povedané, že táto reakcia by sa mala škálovať len na 100 g P2NP, inak by strata výťažku bola príliš veľká/reakcia by bola ťažká s bežným vybavením

Ak sa škáluje, potom škálujte zložky lineárne
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Áno, nezdá sa, že by bolo možné rozšíriť ho na viac.
Reakcia s borohydridom sodným je dobrá, ale cena sodíka ju robí z finančného hľadiska nelogickou.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dobrý poskytovateľ. Vynikajúce služby pred predajom. Objednávka prišla veľmi skoro
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Dekantácia: zozbierajte vrchnú vrstvu obsahujúcu amfetamínovú bázu v alkohole. Môže sa trochu vysušiť bezvodým síranom horečnatým a troska sa môže dodatočne extrahovať nepolárnym rozpúšťadlom (éter, benzén, toluén), rozpúšťadlo sa potom odparí.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Môžete túto časť vysvetliť podrobnejšie, pretože tomu nerozumiem?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Môže ma niekto naučiť, ako to vysušiť
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Na publikovanie môžete použiť len anglický jazyk. Prosím, prečítajte si o dekantácii v príspevku Dekantácia, gravitačná filtrácia a prenos kvapaliny.
Síran horečnatý (MgSO4) sa pridáva do organického roztoku a absorbuje molekuly vody z roztoku. MgSO4 je prášok, ktorý sa po absorbovaní vody stáva pevným kúskom. MgSO4 musíte pridávať dovtedy, kým už nebude absorbovať vodu.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ďakujeme
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Než
Ďakujem
 
Top