Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Pri akej teplote v ňom mám variť IPA
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Koľko mám vložiť do IPA
ĎAKUJEME
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Keď sa na reakčnú zmes naleje hydroxid sodný, aké je požadované pH?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Len to je potrebné na rozpustenie

neutrálny, PH 6
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Viem to, priateľu, ale mám na mysli, aké pH je potrebné pred použitím kyseliny sírovej
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Nerozumiem otázke. Musíte použiť kyselinu sírovú s acetónom a touto zmesou znížiť pH amfetamínu rozpusteného v alkohole, až kým nedosiahnete pH 6.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ak dosiahneme pH 6, znamená to, že syntéza je správna a produktom je amfetamín? Ako viem, že produkt je amfetamín?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Používam vodu z vodovodu a jej zásaditosť je slabá. Aký je vhodný spôsob na zvýšenie alkalinity reakčnej zmesi
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Používate na vykonanie syntézy vodu z vodovodu? Musíte použiť hydroxid sodný a destilovanú/demineralizovanú vodu. Obyčajná voda alebo voda z vodovodu bude kontaminovaná a neviem, či bude fungovať na syntézu.

Produkt vyzerá ako amfetamín voľným okom a so zápachom. Ak máte inú farbu, ktorá nie je biela, bude to tiež amfetamín, ale kontaminovaný. Ale naozaj s vôňou, ak ste niekedy mali amfetamín, bude vám veľmi povedomý.

Ja mám už 4 syntetické amfetamíny a pravdou je, že to musím povedať, pretože nemám skúsenosti s chémiou. S výsledkami a výnosmi som veľmi spokojný. Mám už 4 syntetické amfetamíny a pravdou je, že s chémiou som nikdy nemal skúsenosti. S výsledkami a výnosmi som veľmi spokojný.
 
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Mám otázku. V poslednom kroku rozpúšťania amfetamínu v alkohole a jeho miešania s acetónom/kyselinou sírovou mám malý problém.

Meriam pH, až sa snažím získať pH 6. Ale skončí to príliš hustou "pastou", ktorá mi bráni správne zmerať pH. Viete, prečo by sa to mohlo stať alebo čo by som mal urobiť?

Kyselinu sírovú som získal odparením vo vodnom kúpeli s elektrolytom z batérie a čistota kyseliny je snáď 90-95 %. Mohlo by to byť príčinou?

Ďakujem veľmi pekne. Toto fórum je úžasné.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ak je roztok počas titrácie príliš hustý, je to spôsobené množstvom vyzrážanej soli, jednoducho pridajte viac rozpúšťadla na zriedenie, v skutočnosti to nemá vplyv na hodnotu pH.

Ak je vaša kyselina sírová znečistená, je to s najväčšou pravdepodobnosťou vodou. Amfetamín sulfát sa vo vode rozpúšťa, čo znamená, že budete mať stratu výťažku, ale mala by byť minimálna.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
>pH13 v najlepšom prípade, ale prečítajte si návod.
Ak ste postupovali podľa tejto syntézy a na konci ste do roztoku nakvapkali kyselinu sírovú, potom sa tam bude zrážať amfetamín sulfát, kým nedosiahnete pH6, čokoľvek pod touto hodnotou znamená stratu výťažku a ďalšie nečistoty.
Vo všeobecnosti by sa mal produkt po syntéze ešte prečistiť.
Áno, voda z vodovodu je tiež určená na pitie, prečo by mala byť tiež alkalická? Čo tak zájsť do lekárne, kúpiť si destilovanú vodu a hydroxid sodný, aby ste si vyrobili lúh a získali zásaditý roztok? Ale to je tiež v návode.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Zaujímalo by ma, ako je to s hliníkovým plechom namiesto fólie, BHBlueberry ich použil vo svojej verzii tejto syntézy, pričom naznačil, že (myslím, že 5 mm hrubý) plech bude lepší, viete niečo o tejto možnosti?

Odkaz na jeho syntézu, kde používa plech:
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Chcem vyrobiť roztok kyseliny sírovej pre sulfát MDMA. Ako môžem vyrobiť roztok, ktorý môžem použiť na solenie bázy? Vyrobiť roztok kyseliny sírovej s IPA a potom vysušiť IPA s mgs04? bude to v poriadku.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ďakujeme vám za súčinnosť a pomoc. Dôležitou otázkou teraz je, ako zistím spôsob odozvy a kedy k odozve dochádza
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Ahojte, chlapci. Čo si myslíte o tejto vákuovej pumpe na filtrovanie amfetamínu?

Mohlo by to fungovať?


 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ak chcete robiť väčšie reakcie idk, či môžete použiť fóliu, budete potrebovať hrubší hliník, napríklad hliníkový plech. Dôvodom je, že fólia je taká tenká, že reaguje rýchlo, a hoci je dobrá pre menší rozsah, nie je dobrá pre veľký rozsah, potrebujete, aby všetko reagovalo dlhší čas
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
V laboratóriu vždy pomôže vákuová pumpa, najmä keď musíte veľa filtrovať a sušiť.
Najlacnejším nákupom bude pravdepodobne vodná trysková pumpa, ktorá však spotrebuje veľa vody.

Pri vákuovej pumpe by ste mali dbať na odolnosť a uvažovať o kúpe studeného sifónu, ktorý dodatočne chráni pumpu pred chemickými plynmi.
Čo sa rozumie pod pojmom metóda spätného rázu?
Vždy je lepšie použiť čo najbezvodejšie rozpúšťadlo, ak sa získaná soľ dobre rozpúšťa vo vode, zvyšuje sa výťažok.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Keď zmes reaguje, nedochádza k refluxnému procesu, prečo?
 
Top