Question Otázka na extrakciu AB

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Postupoval som podľa pokynov v knihe AB Extraction a dospel som k výslednému produktu. Nie som si istý, či to, čo mám, je správne, pretože to nevyzerá ako konečný výsledok vo forme prášku, ako je zobrazené na obrázkoch. Namiesto toho mám túto lepkavú pastu, na ktorej vyschnutie momentálne čakám. Vie niekto, či je to normálne? Už som to umyl acetónom.
 

Attachments

  • 5zQhS0fgKc.jpeg
    5zQhS0fgKc.jpeg
    2.8 MB · Views: 252

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, správne množstvo je 1,10, to znamená, že by to mal byť desaťnásobok kyseliny sírovej, aby farba nebola červená. Najjednoduchší spôsob použitia 37% kyseliny chlorovodíkovej
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Na získanie suchého amfetamínu HCl musíte použiť plyn HCl, 37 % bude mať za následok len neporiadok
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
pokiaľ viem, adekvátne sú len sírany a fosforečnany a hydrochlorid amfetamínu je vraj taký hygroskopický, že existuje len vo vodnom roztoku... ak ste na výrobu soli použili HCl, niet divu, že nikdy nebude dostatočne suchá na použitie (v exikátore môže byť pevná, ale vonku na otvorenom priestranstve bude absorbovať vlhkosť z okolia)
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
1. vaše tvrdenie je nesprávne, amfetamín HCl sa dá vyrobiť aj vo forme kryštálov, len nie s vodnou HCl... preto som povedal, že musíte použiť plynnú HCl, 37 % HCl bude mať za následok kašu (ak to stále nechápete, prebublávajte suchú plynnú HCl do roztoku amfetamínovej bázy v rozpúšťadle). Neviem, prečo by niekto v prvom rade siahol po HCl soli, takže ak to chcete vedieť, spýtajte sa toho, kto navrhol 37 % HCl. Som si celkom istý, že ak ho pekne poprosíte, podelí sa s vami o svoj patent na rýchly sliz z vodnej HCl. 2. Myslel som si, že každý, kto sa snaží poradiť, už vie, čo sú síranové a fosforečnanové soli, prepáčte, že som nespomenul niekoľko solí, keď mám Rozhovor o chlorovodíku. 3. Áno, hydrochlorid je hygroskopický, ale nemusíte s ním zaobchádzať ako s Raneyho niklom. Sekundové normálne vystavenie vzduchu ho nepremení na kaluž.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Dobre, moja chyba teda... keď som začínal (pred viac ako desiatimi rokmi, keď som bol študentom biochémie), bolo mi jasné, že hydrochlorid tejto špecifickej zlúčeniny v žiadnom prípade nestojí za to, aby som sa frustroval pri pokuse o jeho výrobu. Dobre viem, že pre naše bežné interst amíny je hydrochlorid prvá vec, ktorú treba skúsiť (aspoň pri preparatívnom výskume nových materiálov)
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Máte pravdu, soľ HCl sa v uvedenom scenári nevyplatí, ale odpovedali ste na môj komentár, v ktorom som len objasnil, že nemôžete použiť vodnú HCl, inak vám vznikne neporiadok, a namiesto toho by ste mali použiť plynnú HCl pre chlorovodík. Pre amfetamín sú síranová soľ a špecifické fosforečnanové soli oveľa lepšie, ale mojím cieľom práve tu bolo len opraviť nesprávne informácie, ktoré šíri chlapec.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Vďaka za tip, chlapci, budem experimentovať s rôznymi pomermi a uvidíme, čo bude najlepšie fungovať. Vo fóre som však nenašiel ohľadne toho, ako môžem vysušiť vlhké amfetamíny. Uvažujem o tom, že mokré amfetamíny vložím do uzavretej nádoby oddelenej pomocou MgSO4. Fungovalo by to? Skúšala som ich sušiť cez noc v miestnosti, ale stále vyzerajú mokré.
 
View previous replies…
Top