🔍 Najžiadanejšie!

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Nie jeho nikdy nie je vhodné, to je červená vlajka pre seriózneho obchodníka. Vždy sa vyhnite akémukoľvek najmenšiemu viditeľnému riziku - nestojí to za to
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Mám dodávateľov takmer všetkých činidiel. ale sú tu určité problémy,
1- keďže všetci sú strední až malí výrobcovia, nepredávajú online na medzinárodnej úrovni, na národnej alebo štátnej úrovni poskytujú dodávateľské služby.
2- každý výrobca má malý katalóg, takže musíte objednávať od viacerých predajcov.

Riešenia:-
1- výrobcovia na strednej úrovni obsahujú všetky farmaceutické činidlá a dodávajú na medzinárodnej úrovni, pokiaľ si pamätám, všetci majú dovozno-vývoznú licenciu.
2- keďže tieto chemikálie (obmedzené vo väčšine krajín) sú tu legálne a môžu sa vyvážať ako niečo iné bez akýchkoľvek problémov s colnými orgánmi na oboch stranách.
3 - sú lacné a takmer rovnaké ako čínske, pokiaľ ide o kvalitu a cenu.

Napriek tomu by som uprednostnil čínskych výrobcov pred našimi na medzinárodnej úrovni, pretože čínski sú skúsení.

ak chcete, rád by som zverejnil ich mená, adresy, kontakty a výrobky, ktoré majú. (existuje viacero dodávateľov toho istého výrobku s rôznymi cenami).

V minulosti som od niekoľkých z nich nakupoval a môžem im dôverovať.
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Uvítala by som viac informácií. Som v USA, do ktorej krajiny ste/jej ste poslali?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Viete
w niektoré z tých malých miest, ktoré predávajú GBL a zasielajú do USA?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butandiol je v Číne úplne legálny (legálnosť môže súvisieť so širokou škálou priemyselných použití), čínski predajcovia majú dostatok komodity a nízke ceny, musíte si ho od čínskeho dodávateľa zamaskovať a urobiť jednoduchý prípravok v kuchyni, aby ste získali GBL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Rozhodne ide o červenú vlajku! Existuje tu mnoho lepších možností, takže to našťastie nie je potrebné
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nemám skúsenosti s týmito chemickými látkami, pretože sú vzdialené od syntézy, o ktorej sa učím, ale vo všeobecnosti sa venujem len obchodným vzťahom, kde je komunikácia na dobrom mieste pred uskutočnením obchodu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Bolo v našej komunikácii niečo zlé? Nerozumiem, čo tým myslíte, pane?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ach, vy musíte byť človek v konštantínopole. Ak si ich prečítate, uvidíte, že bol veľmi hrubý a odmietavý a jediné, čo som urobil, bolo, že som mu povedal, prečo si myslím, že to bolo zlé rozhodnutie, keď je v takom biznise, v akom je, byť prinajmenšom zdvorilý je nutnosť, povedal by som, že nie.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Aká je cena v Európe za 1 libru a 1 kilogram Vidím čísla, ktoré nemôžu byť správne.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
No zdá sa, že ceny Tiny sú v Európe oveľa vyššie ako u nás. Mal som s ním dobrú skúsenosť až do chvíle, keď si uvedomil, že nejdem na príbeh GBL a BDO sú presne to isté. BDO posiela do USA dokonca v rovnakých typoch kontajnerov. Ak by nemal GBL, mohol by som mu ho dodať a dám mu 150 % z toho, čo zarobí na svojom bdo. Len si myslím, že ma nepochopil, že je to pre neho dojná krava. Ak dostane 10 za liter pre neho. Myslím tým, čo robí, že nebude robiť jednoduchú časť svojej práce pre moje veci, dosť na to, aby odmietol 20000 dolárov mesačne, to je jednoducho šialené. ak by ste ho mohli prehovoriť, dám vám 5 dolárov za liter, čo je 10 tisíc mesačne, keď sme sa opäť rozbehli.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Človeče, ja naozaj nerozumiem, čo hovoríš.

O kom konkrétne hovoríte?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Žiadal som vás, aby ste sa porozprávali s vaším priateľom na chemickom mieste, ponúkol som v podstate 20000 dolárov mesačne a vy desať mesačne, ak ho presvedčíte, aby to urobil, mohol by som vám tiež povedať, ako sa tieto
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Chcete kúpiť alebo predať prekurzory?

Ako som si domyslel, ide o GBL?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Samozrejme, sir GBL je stredobodom celého hnutia rave. Chlapci, vy musíte GBL naozaj nenávidieť s takými peniazmi, o akých tu hovoríme. Je úplne ideálna situácia, pretože už posiela BDO. Môžete mi povedať, či je v Severnej Amerike niečo, čo máte problém zohnať v Európe, čo by mohlo vášho priateľa povzbudiť, aby prijal všetky tie peniaze, ktoré sa mu snažím dať? Môžem vám zohnať DMT. Tiež mi to trvalo 2 roky, ale zdokonalil som sa v tom, ako fajčiť pervitín z vape bez akéhokoľvek vnútorného čistenia a vytvárania. Bol by som ochotný rozlúčiť sa s touto informáciou za GBL hákovanie ako tvoj kamarát.
 
Top