Question Care este cel mai interesant medicament despre care nimeni nu vorbește ?

ps1ch0pth

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună,
sunt doar curios, care este cel mai interesant medicament despre care nimeni nu vorbește, care merită mai multă atenție? Și de ce credeți că medicamentul primește atât de puțină atenție ?

Mulțumesc.
Ps. Îmi pare rău pentru engleza mea proastă, nu este limba mea maternă
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
4-MAR pare înfricoșător, dar ar putea fi încercat, cine știe.
Fluorococaina este o altă substanță interesantă.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Mă cam întreb și eu despre 4-MAR.

Aș dori să aud o relatare de la cineva care este obișnuit să ia stimulente, deoarece relatările online sunt peste tot, iar majoritatea par inventate.

Tot ce știu sigur este că durează cel puțin 16 ore dacă îl luați pe cale orală.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Cu câțiva ani în urmă, am încercat să găsesc un furnizor sau un producător de 4-MAR și nu am găsit pe nimeni care să știe de unde să îl obțin sau care să fi auzit de el înainte. China m-a dezamăgit, din nou. Sună bine, dar nu se știe niciodată.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
2ct2
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Asta și 2ct7 ,2c's în general
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Dă-mi un 2c-21
2c-n infamul 2-CP
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2cp a fost la fel de rău ca 2cn, dar 2c21 a fost o bijuterie
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Harmaline. Majoritatea oamenilor cred că este doar un MAOI A, dar este un halucinogen. Am luat 200 mg zilele trecute și am avut halucinații auditive și vizuale. Ceea ce este interesant este că vizualurile au fost destul de diferite de triptaminele pe care le-am încercat, cum ar fi N,N,DMT, psilocină sau LSD. Sincer, nu la fel de profunde, dar deloc similare. Fără forme geometrice sau violet și verde... de asemenea, fără coordonare și ebrietate puternică. Am luat-o de pe Ebay 😆😉
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Asta nu știam, am început să cultiv o încărcătură de ruda siriană. Va trebui să încerc asta!
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
5-(2-Aminopropil)indol (5-API, 5-IT, PAL-571)[1] este un derivat de indol și fenetilamină cu efecte empatogene

Propun spre discuție un produs interesant ......
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Am încercat 5-IT, nu mi-a plăcut substanța.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sunt de acord că acestui compus îi lipsea ceva
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Nu am auzit niciodată pe nimeni să spună hexen. dacă vă plac compușii care vor crește sociabilitatea, vă vor da un al doilea suflu și vă vor oferi o îmbunătățire clară a dispoziției, ar putea fi ceva la care să vă uitați
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
2-c-t-7?
În țara mea a existat o perioadă scurtă în care RC-urile au devenit legale (mai puțin de 6 luni) și s-au deschis mici magazine.
Îmi amintesc de 2-c-t-2, 7, etc etc și alte denumiri obscure de compuși.

Dar nu sunt foarte sigur de magazinele de unde se aprovizionau (probabil Lizard? A fost acum mai mult de 20 de ani, așa că habar nu am haaa) - dar tot ce-mi amintesc este că de două ori am încercat c-t-7 nu a fost nimic plăcut pentru mine. Am încercat o mulțime de clase diferite de droguri, acesta a fost unul dintre puținele care mi-a provocat tahicardie și a fost o jumătate de stimulare plăcută, dar numai în timpul apariției, apoi a avut doar părți și vibrații de efecte negative ușor psihedelice.

Din nou, s-ar putea ca ceea ce am încercat să fi fost cu totul altceva, de aceea vă întreb ce anume vă interesează la acest compus?
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
44
Atât de mult am auzit despre asta, așa că am făcut-o eu însumi. Este atât de mult mai bine decât 2c-b la încărcătura corporală, senzație foarte puternică și plăcută, cântatul este pur și simplu INCREDIBIL, nu am luat încă atât de mult pentru a obține imaginile, dar am găsit experiența cu adevărat prețioasă. Ceea ce mi-ai descris mă face să mă gândesc mai mult la 2c-t-2.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Mulțumesc pentru informații! Da, s-ar putea să nu-mi amintesc exact ce număr era scris pe pungile care conțineau astfel de RC.. ;) Doar un număr mic, mic ar putea face cu siguranță o mare diferență!
atunci probabil că am avut 2c-t-2. Cred că am luat chiar o doză mai mare pentru că nu am simțit nici un efect pentru mai mult de 1 oră, așa că am prea un al doilea... Când suntem tineri cu toții facem lucruri stupide ;)

Îmi place foarte mult Nickame ta hehe.. SANDOZ este cel mai bun brand care face astfel de reclame comerciale uimitoare și toate produsele lor farmaceutice care sunt abuzate (cum ar fi Oxy, plasturi fent) - "magic" sunt cele mai potrivite pentru astfel de utilizări.
Oxy sandoz: se desprinde ca un prezervativ, stratul nu este lipit de pastile :D
Apoi, este suficientă o apăsare UȘORĂ ca pastilele să devină pulbere fină, eliminând toate ER.
Excipienții sunt foarte neutri, făcându-l mai puțin neplăcut oxy pentru a fi inhalat, și magic cu un PH practic deja bun pentru IV.
Patch-urile au fost de top notch: înainte de a fi forțați de legi pentru a pune dermapatch-ul "anti-abuz" în loc de punga de gel, Sandoz a adăugat la un astfel de gel, de obicei doar stors și fumat ... un îndulcitor în interior!!! pentru cea mai bună experiență de fumat gust ;)
orice motiv pentru care ar trebui să pună un îndulcitor la un plasture derma altfel?? :D

Aveți grijă
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
44
Thx, în funcție de îndulcitor, unele ar putea afecta timpul de absorbție, mai lung, mai scurt, poate pur și simplu, ca dmso, ajuta produsul să treacă bariera cutanată.

Cordial,

Julien Limitari
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2c-g ar fi fost disponibil pe vremuri s-a dovedit a nu fi ceea ce se spunea că este.

2010 a existat un presupus lot de Tcb2 Nu știu dacă cineva care are o experiență confirmată cu oricare dintre acești compuși poate că cineva acolo face
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2-c-t-7 a fost vândut sub numele de blue mystic ca afrodisiac a venit cu două pastile recomandat ai luat doar unul lol nu a fost în magazine inteligente foarte mult timp
 
Top