Instrucțiuni video.

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Video on p2p to meth
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
există deja videoclipuri pe această temă, sunt interesat să văd totuși aminare reductivă p2p to meth NaBH4
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Aceasta ar fi o completare excelentă
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
159
Points
43
Videoclipurile sunt cu adevărat ceva care face forumul BB mult mai inovator în comparație cu forumurile existente în trecut. Obișnuiam să privim imaginile cu rezoluție mică ca pe ceva cool. Apoi au apărut videoclipurile BB și nu numai că au un format diferit, dar nu lipsesc nici din punct de vedere al calității.

Este clar că optimizarea stochiometriei a fost făcută înainte de filmarea videoclipurilor. Sincer, sunt surprins că forumul este încă în picioare până în ziua de azi. Este clar că echipa are mare grijă de el.

Este amuzant cum YouTube a început să șteargă videoclipurile, așa că ați trecut la videoclipuri scurte care fac trimitere la forumul real 😆. Partea amuzantă sunt titlurile pe care, literalmente, doar persoanele care știu ce caută le-ar putea căuta vreodată :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Sincer, sunt surprins că youtube a avut nevoie de atâta timp pentru a o face. Cred că asigurarea faptului că tot conținutul lor se aliniază cu gândirea oficială aprobată de guvern necesită multă muncă.

Cu toată seriozitatea, totuși, cred că este o decizie interesantă. Există alții cu videoclipuri cu privire la fabricarea de droguri, explozivi și alte chestii, dar cele pe care le-am văzut explică modul de a face lucruri, ei nu o fac de fapt. Este un fel de Monty Python "how to do doggy style"; ai voie să o explici la televizor, dar nu ai voie să o arăți la televizor.

Cum rămâne cu postarea la Rumble? Ei se promovează ca fiind alternativa la cenzura youtube.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Tocmai am observat că l-ai pus pe Rumble. Sunt curios să văd ce se întâmplă. Am citit politica de conținut și conținutul BBGate încalcă probabil numărul 9
"Conținut sau material care promovează sau oferă informații instructive despre activități ilegale, care promovează răul sau vătămarea oricărui grup, individ sau cruzimea față de animale, inclusiv, dar fără a se limita la:"

Dar, pe de altă parte, ei au o reputație de a fi de partea libertății de exprimare.

De asemenea, am văzut că Russell Brand are o emisiune acolo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Da, să vedem cât timp va rămâne acolo :) Cred că conținutul YouTube shortform ar fi o modalitate nebună de a stimula forumul prea!!!
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
De fapt, am aflat despre aceasta prin intermediul unui scurt videoclip de pe youtube
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Sick! L-am găsit pe vechea cale a amfetaminei prin HGCL2 pe YouTube
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Un sintetizator MXE ar fi extrem de valoros pentru lume, cred eu.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Puteți face o prezentare a sintezei MAPS cGMP a MDMA pentru a difuza mai multe informații? Cred că acest lucru ar putea ajuta foarte mult lucrurile.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
670
Points
93
Nu intenționăm să sintetizăm MDMA în viitorul apropiat.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ar fi foarte interesant de văzut, mai ales pentru a vedea calitatea produselor cu care ați veni... îmi pot doar imagina :D
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Dacă cineva are probleme cu descărcarea videoclipurilor, faceți clic dreapta pe butonul de descărcare și faceți clic pe "salvați ca." Bara de progres nu va funcționa, dar ar trebui să finalizeze descărcarea. Acest lucru a funcționat pentru mine atunci când, făcând clic pe butonul "Descărcare videoclip", nu reușise.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Lpac acasă fermentarea și procesele reductive astfel încât să putem face fie pseudo-efedrină sau norefedrină și să facem meth mare din nou acest lucru ar dracu dea și toate aceste alte cocksuckers gândire theve futut noi cumpara punerea tht clemă pe pseudo-efedrină și nici bio fermentatoare sunt ieftine și este timpul să învețe omul cum să pescuiască astfel încât el să se poată hrăni
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Nu există, deocamdată, nicio dovadă concludentă că munca merită. În fiecare an, zeci de oameni postează documentație în curs de realizare, dar niciunul nu ajunge vreodată la produsul finit, deoarece randamentele și procesul de lucru sunt atât de teribile.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Evident, va trebui să aveți un biofermentator de dimensiuni decente pentru a face ceva viabil, dar acolo ieftin vorbesc 5000litre și până probabil că ar fi nevoie de asta sau 10000 l pentru a produce suficient lpac pentru a face un kg de norefedrină sau pseudo procesul de a face lpac nu este lung se întâmplă peste câteva zile de la unele dintre patens Ive citit eu nu companiile farmaceutice folosesc 100,000 l plus bioreactoare Am văzut imagini din India au fost acestea arată procesele de la bio reactor la produsul final, dar nu există formule pe ceea ce folosesc și cum când să adăugați lucruri pentru că a fost pe un documentar funcționează altfel ei nu ar folosi procesul, dar ei o fac pe o scară mega Sunt destul de sigur că 5000l de amestec bio pentru a face suficient lpac pentru a face un kg de produs final
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
55
Points
28
Chiar mi-aș dori să avem un videoclip despre sinteza P2P din benzaldehidă și metiletilcetonă (MEK)
După cum știți, oricine poate furniza metil etil cetonă (MEK) din magazine și există, de asemenea, un videoclip pentru dvs. despre sinteza benzaldehidei
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Rezumatul de pe acest site conține greșeli grave. Urmând această metodă, este puțin probabil să obțineți vreun rezultat. În principiu, ultimul pas este greșit. Procedând așa cum este descris, veți converti toate p2p-urile dvs. în gudron. Metoda corectă este să preparați o soluție de NaOH 10% în amestec 50/50 apă/etanol. Folosiți 500 ml din acest amestec pentru 100 g de material inițial. Nu încălziți. Doar amestecați 1 oră, amestecul devine portocaliu și se încălzește. Amestecați bine! După 1 oră trebuie să vă extrageți produsul și să scăpați de NaOH. În caz contrar, p2p se va pierde la distilare, indiferent dacă se face sau nu vid.

BTW, chiar dacă este aplicată corect, această metodă vă oferă cel mult 35 % yeld. Din metil-fenil-butenonă cristalizată (scrierea nu spune nimic despre obținerea de cristale la primul pas).

Există, de asemenea, greșeli la primul pas. Pentru a o face corect, trebuie să amestecați 1:2 mol ratio benzaldehidă:mek, să răciți sub 5 grade, apoi să adăugați 20g de gaz HCL la 100g de benzaldehidă. Nu doar "gazați-l timp de 1,5h".

Trebuie să așteptați 2 zile pentru ca această reacție să se completeze. Apoi, probabil că veți obține rezultatul menționat în acest articol. Metil-fenil-butenona trebuie distilată în vid, apoi cristalizată.

Cantitatea de acid acetic este enormă, puteți folosi de două ori mai puțin din ea.

Și așa mai departe..
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Mulțumesc foarte mult pentru tot ceea ce faceți cu toții. am fost un lurker de mult timp. lol a petrecut zeci de ani citind în cele din urmă merge să ia următorul pas datorită voi
 
Top