Producția de hașiș sintetic

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Pot utiliza doar JWH-018 sau trebuie să amestec cu acesta UR-144
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Vreo sugestie despre cum să fac sinteza, dar fără presa hidralică? De exemplu, lăsați-l să se usuce, încălziți produsul și formați-l într-o cărămidă folosind hârtii de copt sau alte hârtii ca înveliș și apoi înghețați-l ca să îl presați alternativ?

Există o altă modalitate poate?
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Va fi sithe-ul meu de o calitate mai slabă dacă voi folosi hamei de la un furnizor de homebrew în loc de extract de hamei?
Ce diferență ar putea sau ar face acest lucru?
 

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Mă bucur să văd cum doriți să vă răniți intenționat clienții. Ceea ce faceți este extrem de dăunător!!
 

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Cum ar fi prejudiciați clienții la nivel intern ?
 

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
nu am înțeles dacă am doar ur-144 este suficient pentru canabis sau am nevoie de un alt ingredient
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
UR-144 este un canabinoid activ din care se pot face amestecuri pentru fumat
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Bună ziua tuturor!

Dacă extrag THC din Cannabis (aproximativ 250g) cu 750ml de alcool izopropilic și adaug restul compoziției ca recepție în această extracție, ar funcționa?

tnx pentru atenție!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Va funcționa. Dar mai bine verificați concentrația, mai întâi faceți o cantitate mică de hașiș sintetic (10g). Dacă puterea este bună, faceți un lot mare.
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3

Tnx pentru ajutor.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Băieți, doar rășina vie poate da gust și aromă... fac asta de aproximativ 3 ani, credeți-mă... de la persoană la persoană au propriile rețete unice... produsul final depinde de experiență, presiune și metodele de gătit....există o singură soluție pentru gust și aromă, trebuie să obțineți lapte proaspăt de pin... și să-l puneți în afara casei dvs. timp de 4 zile pentru a se usca... lăsați-l să se usuce bine... doar pentru rășină aveți nevoie de 30g de rășină de pin pentru 100g cărămidă de hașiș... noroc...
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Miroase ca ceva real?
Ce fel de extract de hamei este utilizat?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Va mirosi a hamei. Pot fi utilizate și alte extracte. Unii folosesc terebentină pentru miros, mai apropiat de cel natural, dar eu nu sunt adeptul înșelăciunii.
 
  • Like
Reactions: T 3

lydiareseller

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Vă mulțumesc William Dampier Voi face un lot de 100G în curând, vă voi actualiza odată ce am terminat lotul. Apreciez postarea dvs.
 

draxcus31v22

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, voiam să vă întreb pentru ce anume este folosit extractul de hamei în rețetă?

Și am văzut un comentariu în care ați spus că ar putea fi folosită o altă clasă de extract, pe care le recomandați? deoarece aici, în Europa, extractul de hamei este vândut doar în format lichid și nu știu dacă ar afecta rețeta
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Mirosul și agentul de legare. Dar și alte extracte naturale uscate și concentrate pot funcționa în același mod.
 
Last edited by a moderator:

OGKUSH

Don't buy from me
New Member
Joined
May 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
jwh-018 am-2201 Cum pot obține aceste substanțe sau este util să pulverizez acetonă pe frunze sau să pulverizez un alt medicament? Vreau să fac niște medicamente sintetice pentru mine.
 

OGKUSH

Don't buy from me
New Member
Joined
May 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
jwh-018 am-2201 Cum pot obține aceste substanțe sau este util să pulverizez acetonă pe frunze sau să pulverizez un alt medicament? Vreau să fac niște medicamente sintetice pentru mine.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Este un canabinoid vechi, probabil că nu îl veți găsi nicăieri.
Dar în unele țări precursorii pot fi legali.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Puteți u Vă rugăm să explicați în privat sau să ne dați informațiile cum să o facem?
 
Top