Question Întrebări pentru producători aici, pe forumul BB. Care este cea mai reușită ofuscare a dvs. pentru pachetele trimise?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Gândiți-vă la acest lucru ca la un fel de sondaj. Fac o cercetare cu privire la care pare a fi cea mai de succes metodă printre transporturile de droguri către cumpărători. Cu toții avem propriile noastre tehnici unice de a ofusca pachetele cu droguri pentru a evita ca acestea să fie confiscate în timpul transportului. Așadar, am vrut să întreb alți producători care este metoda voastră de a face acest lucru?

Pentru a menține curățenia postării, ar fi bine să vă descrieți tehnica și să menționați la ce drog anume se aplică (se pot ofusca diverse substanțe în moduri diferite). Ar fi bine să precizați dacă a fost vreodată confiscat vreun pachet ambalat în acest mod. Vă rugăm să descrieți ce face ca metoda dvs. să fie unică și care sunt avantajele / măsurile de securitate pe care le aduce. De asemenea, ar fi foarte bine dacă ați folosit diferite metode peste timp pentru a le compara individual pe baza opiniei dvs. personale. Poate cel mai important, împărtășiți cu noi etichetele asociate drogului specific (cum ați etichetat pachetul pe exterior pentru ca vameșii să poată citi).

Acest post este într-adevăr îndreptat către persoanele cu experiență. Dacă ați trimis un pachet și ați numit-o o zi, atunci acest lucru nu dovedește eficiența abordării dvs. Nu sunt pretențios și rahat. Nu trebuie să aveți eticheta "Producător" pentru a vă angaja în acest fir. Doar niște experiențe personale yk.

Cred că o mică discuție nu ar face rău nimănui.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Substanțele populare sunt un coșmar pentru expediere. Dacă câinii le pot mirosi, munca dumneavoastră devine mult mai dificilă. Iarbă, cocaină, xtc, metadonă, etc... Necesită etanșare în vid și chiar și așa nu este o garanție. Cu aceste substanțe, practic joci un joc în care te întrebi dacă vor fi prinși sau nu. Dacă ești foarte bun, poate 5% din pachetele tale vor fi confiscate. Este aproape imposibil ca niciunul să nu fie confiscat. Oamenii nu își dau seama de acest lucru, este vorba mai mult de modul în care a fost expediat pachetul decât de orice altceva. Dacă există vreun semnal de alarmă, sunt șanse mari să fie percheziționat. Nicio adresă de retur, descriere ambiguă, etichetă creată online, valoare revendicată scăzută etc.
Pentru ceea ce expediez eu în prezent, este destul de ușor. În funcție de țară, uneori nu trebuie să o ascund deloc, deoarece este legală. Ei nu pot confisca articolele care nu sunt interzise. Totuși, de obicei îl ascund în interiorul unui articol. Ceva mic care poate fi golit pentru a încăpea câteva grame de pudră. De asemenea, nu doriți ca obiectul să poată fi deschis cu ușurință. Obiectul trebuie să fie distrus pentru a avea acces la conținut. Atâta timp cât este bine ambalat, nu pare suspect nici la o radiografie. Eu folosesc bile de vată pentru a-l împacheta foarte strâns, astfel încât să nu existe niciun spațiu gol. De asemenea, obiectul nu ar trebui să fie prea greu sau prea ușor pentru ceea ce este, astfel încât să nu puteți pune prea mult într-un singur obiect sau să trebuiască să îl umpleți cu vată sau altceva pentru a crește greutatea. ȘTERGEȚI TOTUL!!! În loc să spargă obiectul, dacă li se pare suspect, vor șterge exteriorul și îl vor testa pentru reziduuri. Să sperăm că acest lucru vă ajută
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Jocul devine mai complicat când ajungi la transportul de sute de grame.
Dar da.
Primul semnal de alarmă este țara de origine. Dacă locuiți în statul de droguri, veți avea probleme cu expedierea către alte continente, cum ar fi SUA.
Am văzut niște oferte de mici G-uri din Europa care expediază în SUA sau Australia prin expres. Niciodată nu a funcționat cu adevărat, lent și constant este cea mai bună opțiune și știu mulți vânzători inteligenți care oferă doar opțiunea de poștă regulată numai pentru aceste țări. Ai nevoie doar de un singur pachet pentru a fi confiscate pentru a obține cazul a început construirea și investigarea. Rămâneți în siguranță G's și ultimul.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Testarea din exterior. Notă interesantă...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
îmi pare rău, nu, mă refer doar la obiectul în care se află produsul. De exemplu, dacă aș ascunde cocaină într-un ursuleț de pluș, probabil că nu vor distruge ursulețul, ci vor verifica dacă există cantități mici pe interiorul ambalajului sau al ursulețului. Dacă rezultatul este pozitiv, ei bine, te-au prins. Ar fi trebuit să fiu mai clar, înțeleg de unde vine confuzia. Nu, ei nu tamponează exteriorul lol
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Da, am înțeles. Comentariul dvs. mi s-a părut cu adevărat interesant. Fără ironie
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Ca persoană, vreau cu adevărat să ajut, dar nu pot descrie modul în care trimit coletele din cauza siguranței clienților mei - de asemenea, schimb adesea modul de ambalare/expediere.
 
Top