Question Sunt nou aici, am nevoie de oameni care au nevoie de ketamină, dar vă rog cum pot folosi escrow-ul pieței aici

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Bună ziua tuturor.....

Sunt nou aici și am fost prezentat de un coleg aici spunând că este mai sigur aici.... Am niște ketamină, dar chestia este că sunt în căutarea de oameni care ar putea fi dispuși să lucreze cu mine chiar față în față orice țară. Și, de asemenea, vă rog cum pot folosi metoda escrow de bbgate Am nevoie de ajutor vă rog.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Care este puritatea Clark
 

alikuma009

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
22
Reaction score
7
Points
3
Orice idee aici cum funcționează Escrow's.
Se pare ciudat ca ceilalți acolo, se pare ciudat pentru mine.??
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Ce nu vă este clar?
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Putem lucra pe Escrow aici, dacă este posibil dude
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Da, desigur, mate foarte posibil să lucrați pe escrow aici Okey. doar DM-mă să vorbim și unde anume.
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Bine.
Trimiteți-mi datele de contact pentru a putea aranja totul acolo, apoi veniți la escrow pentru un aranjament adecvat.
Aveți idee cum să folosiți metoda escrow aici. Ați folosit-o aici înainte.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
clark este atât de plin de rahat încât încearcă să vă înșele banii... așa că spune în mod convenabil că produsul său este pur în proporție de 95,9%. și de unde ați luat aceste cifre? Aveți un GC/MS acolo ? Cu siguranță că dacă ați avut rezultate atât de specifice trebuie să aveți un print pe care îl puteți furniza
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Cajun Gopnik

mulțumesc pentru alertă ❌🚯 dar să vă spun adevărul, sunt atât de convins să lucrez cu ..CLARK012.. la început am crezut că duce la o înșelătorie așa cum ai spus, dar rahatul nu a ajuns să fie o înșelătorie frate, am comandat câteva grame și totul a venit prin intermediul. Deci, chiar acum am de gând în pentru comanda completă în forumul Escrow acum doar că mi se pare dificil folosind escrow aici, dar voi sta jos și dau seama înainte de ziua merge în jos. Un mic sfat pentru tine, obține rata de frica de escrocherie în inima ta și deschide-te pentru a da o încercare pentru sine bra. Vă mulțumim pentru sfatul tău bra
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Bună ziua, fiți politicos vă rog și nu jigniți alți membri ai forumului. Exprimați-vă opinia fără să vorbiți de rău.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Există atât de multe indicii în ceea ce tocmai ați spus care dovedesc că sunteți plin de rahat. Oricine citește conversația dintre aceste conturi poate vedea că mesajele sunt ale aceleiași persoane.

Primul indiciu este lipsa dvs. de fluență a limbii engleze.

În al doilea rând, o astfel de corespondență între doi utilizatori implicați în activitățile pe care încercați să le descrieți ar fi fost mutată de mult timp în chat privat din motive evidente. nu pentru ca toată lumea să vadă

Și prin raționamentul dvs. de a risca și de a avea încredere într-un străin, atunci de ce cumpărătorul este cel care trebuie să riște și să vă trimită bani. Cu siguranță, dacă ați avea produsul pe care pretindeți că îl aveți, acesta ar vorbi de la sine și nu ar trebui să aveți probleme în "a avea încredere într-un străin" și a trimite o sumă mică înainte de a solicita plata pentru a stabili încrederea și a vă promova produsul...

PRIN URMARE, SOLICIT ADMINISTRATORILOR SĂ BLOCHEZE CONTUL DVS. ȘI CELELALTE PROFILURI FALSE...DACĂ NU CUMVA ACESTA ESTE SITE-UL DVS...CINE ȘTIE
 
Top