Question Cum se taie cocaina?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Bună ziua, băieți BB, mă bucur să vă cunosc

Am vrut să vă întreb despre o modalitate bună de a tăia Coca-Cola și ce materiale voi avea nevoie în acest proces
Am citit pe Reddit că pot folosi lactoză sau Inositol. dar nu a fost ghiduri complete și clare.

De asemenea, am nevoie să știu cum să o re-rocuiesc din nou după procesul de tăiere? Aș fi foarte recunoscător dacă cineva m-ar ajuta în acest proces prin trimiterea unui link sau a unui articol pentru proces.
Sunt un noob în chimie, așa că sper că acest proces nu este complicat.

Am citit că pot folosi benzocaină, dar este greu să găsesc această substanță chimică. Este lactoza sau inozitolul sunt opțiuni bune?

Vă mulțumesc băieți.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Adevărat. nici o tăietură nu este bună. dar realitatea este că tăierile sunt cele care oferă distribuitorilor de nivel inferior marja de profit. deci dacă trebuie să o faci, fă-o în cel mai sigur mod posibil.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Bună, aveți 2 opțiuni levamisole
ZiBVmn0k9y
trebuie doar să evaporați apa și să faceți o pastă și să spălați cu acetonă pură, deoarece laboratoarele adaugă ceva cu miros rău, o dată spălați, puneți la uscat și faceți pulbere fină, levamisolul trece testul de crăpare, dar nu adăugați în exces, acest lucru este pentru un produs foarte bun,Adăugați 10%, pentru ca produsul să strălucească, iar produsul cu acetonă pură se presează în matriță cu puțină greutate, nu se presează hidraulic pentru că nu mai strălucește, și se folosesc becuri incandescente, a doua opțiune este fenacetina, dar aveți nevoie de bencen pentru a lucra și este mai greu de obținut.
 
Top