Cum ați auzit de noi? Este important pentru noi.

LilyPods

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Am văzut un videoclip al unei sinteze DET și am lucrat invers pentru a găsi site-ul. Sunt foarte fericit să fiu aici. Voi începe să contribui acolo unde pot. Vă mulțumesc pentru crearea acestui spațiu.
 

simogne

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Navigam pe site-ul Ahmia.onion și am căutat câteva cuvinte precum "sinteza medicamentelor" pentru că eram interesat de acest proces și am ajuns aici. De atunci m-am îndrăgostit de acest forum și tocmai mi-am făcut un cont astăzi! :)
 

789gfdsfghfgj

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Am ajuns aici printr-un anunț pe facebook :/ asta mă cam îngrijorează și mă face să simt că ar putea fi un honeypot
Mi-ar plăcea niște analogi RC ket tho
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Utilizatorul atent va observa că avem o mulțime de anunțuri, mai multe decât oricine altcineva. Acest lucru ne permite să apelăm la publicul nostru țintă. Nu este foarte ușor, având în vedere obiectivul forumului. Mulți oameni pur și simplu nu se înregistrează pe forum, ci doar îl studiază. Avem tot conținutul, cu excepția secțiunii RC, în domeniul public. Plănuim să adăugăm mai multe funcționalități pentru a motiva oamenii să se înregistreze și să ia parte activă la viața forumului. Indiferent ce credeți, puteți studia aproape toate informațiile prin intermediul unui browser tor, fără JS și fără a vă înregistra.
 

benzylben

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
L-am găsit prin intermediul unui anunț de temut. Acest forum ar putea avea un potențial real, deoarece nu există multe forumuri active pentru acest gen de lucruri. Există cele două subreddits care nu vor fi numite, dar este reddit, deci nu este exact cel mai bun loc pentru a discuta despre chimia medicamentelor.
 

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Căutam linkuri și am dat peste o listă de linkuri, iar numele mi-a dat amintiri de pe vremea când eu și frații mei făceam prăjituri. A trebuit să mă înscriu și să încerc să învăț cum să fac lucrurile în mod corect. Calitatea este foarte importantă
 
Top