Cum ați auzit de noi? Este important pentru noi.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Am auzit de videoclipurile tale YT absolut incredibile. A fost destul de ironic, pentru că încercam să sintetizez 4-FA folosind metoda de reducere NaBH4 și aveam dificultăți.
Apoi ați postat videoclipul, în câteva zile. A fost ca un semn de la zeii omnipotenți ai narcoticelor! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Împărtășiți-vă experiența cu privire la sinteza 4-fa. Aceasta este o substanță interesantă care se obține cel mai ușor din euforicele de tip amfetaminic.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
4-fa provoacă euforie atunci când este administrată pe cale orală la o doză de 200mg+
 

SmithSmath

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Fie DuckDuckGo, fie m-a condus la reddit și nu-mi amintesc exact ce căutam, dar s-a dovedit a fi un site unic.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
De la Youtube video sinteza :cool:(y)
Îmi place chimia și calitatea videoclipului dvs. sunt doar uimitoare :giggle:
 

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Eram pe placa mea de surf și am intrat sub suprafață după ce am făcut un Titanic. Asta e tot ce îmi amintesc pentru că eram foarte drogat în acel moment. Nimeni nu mi-a spus pentru că eram singur, așa că probabil am citit undeva.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Mă învârteam prin /r/darknet... cred că am dat clic pe niște linkuri care m-au direcționat către ceva și apoi am ajuns aici? Sunt un pic drogat și m-am scufundat adânc în darknet pentru prima dată în câțiva ani. Obișnuiam să fac o mulțime de bani din revânzarea online a RC-urilor. Acest forum mă interesează.
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Parcurgând internetul de la un link la altul, am sfârșit prin a-l găsi din întâmplare. Am petrecut ore întregi aici studiind
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Reddit, ca un a fost skimming un perete haotic lung stim post, am văzut "check breaking bad forum"

Și după ce am găsit acest site am început să mă uit la BB, de asemenea
 
Top