Question amfetamine fluorurate

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ce amfetamine pot fi insuflate? În psyconautwiki sunt unele care arată un consum insuflat și altele nu? Eu am 3-fma pe care mi-au dat-o din greșeală și la insuflare este foarte dureroasă și în wiki nu are consum insuflat. Au făcut o greșeală în comandă. Am cumpărat pelete. Vreo recomandare? Nu am mai consumat amfetamină de vreo 6 ani și nu îmi amintesc dacă mă durea atât de tare.

poate am nasul spart de la toată cocaina tăiată pe care am luat-o în tot acest timp

Îi place cuiva tema RC? Am descoperit-o recent și mi-a atras atenția. dar pastilele, pentru a cumpăra 3fma cumpăr amfetamină adevărată care este ieftină
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Am citit într-o carte că cineva avea 4-fluoro foarte curat, purificat de două ori și nu a avut niciun disconfort cu sulfatul. aldehida corespunzătoare și propenă însă... aproape de clorura de benzil dacă este în soluție fierbinte.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
și cum îl pot purifica? Dacă este foarte complicat, pot să îl cristalizez?
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Dacă vorbim despre distilarea cu abur a FB realizată fără echipament de laborator costisitor, adică cu un kit de distilare de bază + plită + compresor de vid, cât timp este necesar, de obicei, pentru a distila 500 ml de FB și care este randamentul așteptat în procente? Probabil că temperatura la suprafață trebuie controlată între 110-130, nu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nu pot spune exact, dar baza este tot ce ai nevoie, nu este nevoie de vid. În plus, nu am distilat niciodată 500 ml de bază (excluzând solvenții).
Pierderile sunt practic 0 pentru că de fapt îndepărtezi impuritățile și solventul, nu produsul.pe această temă am încercat atât sub flux de N2 cât și atmosferic și nu face mare diferență.
RM va crește până la 110 cel mult, în funcție de impuritățile solubile în apă, nu am idee despre temperatura de suprafață a plăcii, temperatura se măsoară de obicei cu o sondă în interior, suprafața plăcii nu vă spune prea multe.
Este important, dacă utilizați o placă, să vă înfășurați aparatul în folie pentru a izola cât mai bine posibil, pentru rezultate rapide și fără probleme, întreaga instalație trebuie să fie fierbinte până în punctul în care condensatorul începe să răcească vaporii.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Bună ziua, am făcut o curățare cu IPA, am publicat în firul de purificare a amfetaminei dacă cineva vrea să stea cu ochii pe ea și să-mi dea o mână de ajutor
 
Top