Escrow

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
am văzut sistemul de plată prin eșantion, dar nu înțeleg că cumpărătorul plătește banii, deci ce se întâmplă dacă produsul nu ajunge în mâna sa, nu am putut înțelege această parte, deoarece vânzătorul ia banii din etapele finale
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Depinde de cumpărător să decidă când să elibereze banii vânzătorului. În caz contrar, administratorul este invitat la afacere
 
View previous replies…

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Pedeapsa pentru introducerea unui produs chimic în țară începe cu 10 ani de închisoare, nu credeți că este normal ca eu să creez aceste scenarii? În timp ce fac afaceri cu vânzătorul, îi voi da atât banii mei, cât și adresa mea. Dacă produsul nu ajunge la mine, îmi voi pierde banii. dacă omul trimite produsul, dar este blocat la vamă, îmi voi pierde banii și voi merge la închisoare, nu credeți că aceasta este o problemă importantă?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Atunci când cumpărați sau vindeți ceva interzis, există întotdeauna riscul de a pierde bani și/sau libertate. Trebuie să vă gândiți la fiecare pas înainte de a cumpăra ceva și să fiți conștient de riscuri. Pregătiți adresa pe care o dați vânzătorului. Sistemul nostru de escrow nu garantează că nu veți avea probleme cu forțele de ordine. Întrebați utilizatorii forumului despre cum să cumpărați pentru a minimiza posibilele riscuri.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Waoh subiect interesant.
Vă rog cum funcționează.
Mă confrunt cu dificultăți în crearea unui cont pentru a depune.
Poate cineva să-mi ia prin pașii vă rog 🙏
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Spuneți-ne ce dificultăți întâmpinați?
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
Unde s-au dus monedele pe care le-am plătit?
 

eralinam

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
am căutat un wiki pe forumurile dvs. cu privire la; livrarea în siguranță a produselor online, adică unde îmi accept achizițiile, ce adrese pot folosi etc. de la țară la țară trebuie să varieze, eu sunt în oz. voi căuta în altă parte, încercând doar să obțin un ajutor bun direct la punct prin voi, pentru că piața dvs. pare profesionistă. mulțumesc pentru orice ajutor, indiferent dacă acesta este un pod prea departe.
Continuați munca
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Un furnizor mă întreabă dacă folosesc escrow forum și dacă trimit comanda, dar nu o iau din niciun motiv din partea mea dacă plata le va fi eliberată. Cred că da, dar pentru a confirma acest punct.
Mulțumesc.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Este foarte greșit să construim probleme ipotetice. Dacă apare o problemă, ne vom strădui să o rezolvăm în mod corect. Pentru că oricine poate crea un subiect pe forum și să ne acuze că am rezolvat incorect o problemă. Iar noi nu vrem să apărem în ochii publicului ca persoane incapabile să garanteze o soluție corectă la situații controversate.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Câte ore am la dispoziție pentru a finaliza plata după confirmarea contractului?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
aveți la dispoziție 24 de ore, altfel oferta se anulează
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Bună, am o întrebare cu privire la plata pe escrow, primesc plata numai atunci când clientul primește bunuri?
Ce se întâmplă dacă clientul primește bunuri, dar el va fi spune-mi, nu primesc bunuri, sau de așteptare mai mult decât 48 h pentru a apăsa "final" buton pentru a trimite bani. Cum pot fi salvat și sigur că am primit bani chiar și pe o dovadă de pe site-ul meu pe lista de urmărire
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Vom analiza problema și vom căuta o soluție.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
În timpul procesului de cumpărare sau de vânzare, utilizarea unui serviciu de escrow poate oferi tranzacții sigure și liniște
.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
În cadrul unui acord de garanție, o terță parte deține și controlează transferul de active sau de bani între două părți implicate într-o tranzacție
.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Escrow acționează ca un intermediar obiectiv, păstrând banii sau bunurile în încredere până la îndeplinirea obligațiilor legale, oferind siguranță și asigurare ambelor părți implicate
.
 

mistah mistah

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, permiteți ca tranzacțiile cu arme de foc să fie făcute prin intermediul serviciilor dvs. de escrow? Dacă da, vă rog să-mi spuneți
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Ce se întâmplă dacă bunurile vor fi reținute de vamă? Vânzătorul va primi bani?
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
O, Doamne! Mulțumesc, am nevoie de niște bani pentru că a venit data operației mele.
 
Top