Question Gătiți metamfetamină pentru prima dată.

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Poate cineva să explice lucrurile de bază despre prepararea metamfetaminei și cum pot să încep? Am pseudo, dar nu știu alte lucruri
Vreau să fac în jur de 3,5 uncii
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nu vă pot spune nimic altceva decât să începeți să citiți pe forum. Există mai multe informații decât ai nevoie pentru ceea ce încerci să faci. Încerc să ajut oamenii, dar se pare că nu ai petrecut o jumătate de oră citind mesajele referitoare la subiectul tău. Dacă ați fi făcut-o, nu-mi imaginez că aș fi pus o întrebare atât de amplă.
 

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nu înțeleg un rahat este atât de complicat............like vreau un video sau ceva
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Bro există literalmente videoclipuri pas cu pas pe acest site. Meth este practic gunoi, apelul de ea a fost că este atât de ușor de făcut atunci când ai putea merge la Walmart și să cumpere 10-50 pachete de pseudoefedrină. Există medicamente care îți vor scoate inima din piept la 35 mg. Și nu este scump.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Reduceți efedrina, pseudoefedrina, norefedrina, fenilpropilamina sau fenilacetalcarbonolul cu 1 atom de oxigen. 😅😆😁😄
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
După ce îmi spăl reacția cu leșie, pot extrage uleiul și îl distilez pentru a curăța produsul final. Și când roșul și iodul reacționează pentru a face hi este un gaz, deci trebuie să aibă ho2 pentru a rămâne în balon.?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Luați un borcan de plastic de 5 litri, faceți amalgamarea, după ce aliumul dvs. este gata, adăugați 100mil metilamină 40% în metanol, adăugați 10mil bmk, amestecați și adăugați în vasul de reacție și așteptați până când începe să se încălzească, adăugați balonul și agitați la fiecare 10 min 2h, adăugați Naoh și așteptați încă 2h, apoi tot aliumul se dizolvă și devine nămol gri, distilați și gaz hcl sau orice altă metodă pe care o alegeți, dar mai întâi citiți elementele de bază, cum să faceți o amalgamare bună.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
40mil 40%metilamină în apă, pentru 10mil bmk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
El face acid hidridoic/fosfor, nu implică metilamină. Așa cum am spus pe peretele meu, nu există niciun beneficiu al distilării. Poate ai câștiga 1-2% puritate, dar greutatea pe care ai pierde-o este mult mai mare procentual. Adăugarea de apă nu este preferată decât dacă trebuie, pentru a da startul, atunci sunt doar câțiva ml
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Deci, ar fi mai bine să o cristalizăm. Cu gaz și recristalizarea în cioburi prin încălzirea în toluen . S-ar sparge în acest fel
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sunt destul de sigur că veți dori un solvent dublu pentru cele mai bune rezultate. Mă gândesc să extrag baza cu o bulă nepolară sau să acidific pentru a precipita, apoi să recristalizez în solvent dual
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ce sunt solvenții dubli. Ca un amestec de toluen și nafta ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
La fel, dar probabil nu atât de specific, solventul mai mic este unul în care ținta nu este solubilă. Cred că există un videoclip despre recristalizare în secțiunea video care vă va spune care este cel mai bun și vă va explica de ce
 
Top