ADBB

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Îmi pare rău că nu am postat încă, dar o voi face, am fost doar un pic neliniștit în legătură cu postarea unor lucruri. nu am cunoscut niciodată un grup care să fie atât de ușor de accesat și asta mă neliniștește
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dont dox youself, utilizați tor și dacă aveți fotografii ștergeți metadatele înainte de a posta și sunteți bine frate.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ștergerea metadatelor este un proces automat în forumul nostru. Oricum, oricine o poate face în resursele secundare.
 

bobx888888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Am încercat acest lucru, dar am ajuns la o problemă. După 5 ore în balon la 70C, mă opresc să las să se răcească și să spăl. Când spăl lichidul în apă, solidele nu par să apară. Folosesc o strecurătoare obișnuită, dar poate am nevoie de un filtru de cafea, așa cum ați sugerat. Mai are cineva aceleași probleme?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Everyday saying can make can make .... so guys if its so simple to do why dont do? )))) DOAR NOI avem cel mai bun galben ADB și cel mai greu ;) toate celelalte care este pe piață au alb! care este aproape inactiv... dacă sunteți în căutarea pentru ceva stabil ne puteți contacta direct! ALSO avem 5CL TOOO.

PS: Pentru cei care vor răspunde că nu sunteți singurii cu care vă provoc să expediați produsele mele gratuit la ei pentru a vedea diferența cu adb real și puternic real în loc de băieții tăi.


PS: Doar tipul "madmoney" face ceva aici și eu nimeni altcineva.

Mulțumesc în avans
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
nu este ușor.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Aceasta înseamnă că suntem 3:)))
 

Attachments

  • fLYb9vBFRd.jpeg
    fLYb9vBFRd.jpeg
    144.9 KB · Views: 228

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Adbb alb nu este atât de puternic, dar vânzătorii ue ridică foarte mult prețul, Dacă cineva vrea ajutor cu precursorul îl pot ajuta, contactați-mă.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
ADBB-ul alb este de fapt mai slab? Ați putea compara potența cu JWH210?

Am pulberea albă de la furnizorul NL cu ambalaje fanteziste, pot să o urmăresc pe folie?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Vindem cea mai bună calitate în adb yellow! nu vindem precursos vindem direct produs finit exact ca preban power , puteți vinde lucrurile albe băieți ;) dar adb yellow nu puteți găti ca noi ;) mulțumesc!
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Atunci de ce nu vindeți precursor? Nu are nici un sens ceea ce spui galben și alb are același proces de fabricație, băieți care are precursor să-mi scrie pentru a-l ajuta să-l facă el însuși gratuit. M-am săturat de acești escroci care au crescut prețul ridicol de mult
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Loturi diferite vin cu o culoare ușor diferită. În urmă cu jumătate de an a existat un precursor alb slab de adbb, dar nu înseamnă că noul lot alb de adbb nu poate fi puternic ca galben. Îmi amintesc că în NL a existat cel mai puternic adbb care era complet alb.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Cel galben este mai puternic, dacă aveți nevoie de ajutor, scrieți-mi, puteți cumpăra doar 500gr și încercați și veți vedea cu ochii voștri.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Yellow its more potent , not same proccess to create , not even. :)
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ce să spun poate știu că sunteți mai bine decât furnizorul chinez care vinde aceste lucruri, am înțeles că doriți să sperie oamenii, dar prețul este foarte scump.
Înainte de preban 1 kg a fost 4k euro de la furnizorul UE și furnizorul China a fost 1.6k usd.
Cum am spus, dacă doriți ajutor cu precursor scrie-mi pot ajuta cu toate materiile prime și informații gratuite
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Cine spune că nu am nevoie de ajutor? Cine spune că nu vreau să vă ajut sau că am vrut ajutor de la dvs.? Cine spune despre acest tip de prețuri și cine îmi poate spune ce prețuri să pun? Eu vând, dvs. cumpărați, asta este, terminați, am cel mai bun produs, nici măcar nu-mi pasă de ceea ce vorbiți despre gunoi, plecați din fața mea, vă rog.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
I
De acord, variația naturală este posibilă, dar nu am văzut alb sau galben suficient pentru a forma o opinie solidă, și nu sunt străin de faptul că ceea ce Dragonrevolt afirmă. Nu înțeleg lucrurile pe care le spun vânzătorii, poate că el ( tu) îi poate ajuta pe alții să înțeleagă. Mi s-a oferit un "nou" adb-b galben, despre care se spune că produce un produs final mai puternic. Cred că am dreptul să întreb care este noul produs final diferit, dar se presupune că este mai puternic, deși este același produs final. Insist asupra unei explicații, eventual optică, chirală, orice formă de izomer izolat, am exclus ipoteza că acesta ar fi un derivat al 5Br, dar ei asigură că este același lucru, deci ceva ciudat este într-adevăr împins, cu excepția cazului în care acceptăm că unul este mai puțin pur decât celălalt, sau poate celălalt este mai pur decât tipul mai puțin pur. Sau nu este opusul contrariului? Când mi se prezintă abundenta lipsă de dovezi, sunt obligat să pledez vinovat de confuzie totală de gradul doi. Discuții frivole similare despre o pulbere de glicidat de etil pmk nouă și mai bună (nu ceroasă/ uleioasă) ridică suspiciuni și devin în curând o problemă de interes și poate un suspect sau un co-conspirator, dar acest lucru nu este oficial. Același caz și punct de congelare diferit? Acest lucru necesită o explicație. Nu se poate concluziona decât că fie adulteranții nu sunt acum adăugați, fie impuritățile sunt acum eliminate în mod adecvat. Afirmațiile nefondate și dovezile dincolo de orice explicație rezonabilă slăbesc ancheta și, fără alte piste, cazul s-a răcit. Dragonrevolt, cum explicați în mod responsabil diferența dintre substanțele galbene și albe adb-b sau legate de adb-b sau evenimentele povestite în această discuție? Cu siguranță cineva va fi interesat de afacerea ta dacă arăți că oferi mai mult decât cuvinte catchy, dar goale. Și nu spun că dincolo de culoare există o diferență sau că nu există. Aș fi serios și pozitiv surprins dacă o explicație decentă, detaliată și fundamentată metodologic ar aduce lumină pe masă.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nu sunt sigur despre alte RC, dar chiar înainte ca noidele să fie legale în China, fiecare lot apărea aproape întotdeauna puțin diferit ca culoare sau formă. De la MDMB-4en-pinaca galben la cel roz.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
acum meu 5cl sale bronz la roz
 
Top