🔍 Cel mai căutat!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Căutăm furnizori de produse chimice în întreaga lume. Vă rugăm să lăsați aici linkuri către furnizorii pe care îi cunoașteți și în care aveți încredere.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Nu, niciodată nu este recomandabil, este un semnal de alarmă pentru un om de afaceri serios. Evitați întotdeauna orice risc vizibil - nu merită
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Am furnizori pentru aproape toți reactivii, dar există unele probleme,
1- deoarece toți sunt producători medii sau mici, nu vând online la nivel internațional, la nivel național sau de stat oferă servicii de livrare.
2- fiecare producător are un catalog mic deci trebuie să comanzi de la mai mulți vânzători.

soluții:-
1- producătorii de nivel mediu conțin toți reactivii farma și livrează la nivel internațional din câte îmi amintesc toți au licență de import-export.
2- deoarece aceste produse chimice (restricționate în majoritatea țărilor) sunt legale aici și pot fi exportate ca altceva fără probleme cu vama de ambele părți.
3 - sunt ieftine și aproape la fel ca cele chinezești în ceea ce privește calitatea și prețul.

totuși aș prefera producătorii chinezi în locul celor de la mine la nivel internațional deoarece cei chinezi sunt experimentați.

Totuși, dacă doriți, mi-ar plăcea să postez numele lor, adresele, contactele, cu produsele pe care le au. (există mai mulți furnizori pentru același produs cu prețuri diferite).

Am cumpărat de la câțiva dintre ei în trecut și pot avea încredere în ei.
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Aș dori mai multe informații. Mă aflu în SUA, în ce țară ați expediat/au expediat?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Cunoașteți
w vreunul dintre acele mici locuri care vând GBL și expediază în SUA?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-Butanediolul este perfect legal în China (legalitatea poate fi legată de gama largă de utilizări industriale), vânzătorii chinezi au o mulțime de marfă și prețuri scăzute, trebuie să convingeți furnizorul chinez să o deghizeze și să faceți un preparat simplu în bucătăria dvs. pentru a obține GBL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Categoric un semnal de alarmă! Există multe opțiuni mai bune aici, deci nu este necesar, din fericire
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nu am experiență cu aceste substanțe chimice, deoarece sunt departe de sinteza despre care învăț, dar, în general, mă orientez doar către relații de afaceri în care comunicarea se află într-un loc bun înainte de încheierea afacerii.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
A fost ceva rău în comunicarea noastră? Nu înțeleg ce vreți să spuneți prin asta, domnule?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ah, tu trebuie să fii omul de la Constanious. Dacă le veți citi, veți vedea că a fost foarte nepoliticos și disprețuitor și tot ce am făcut a fost să-i spun de ce am crezut că a fost o decizie proastă fiind în afacerea în care se află, fiind cel puțin civilizat este o necesitate, aș crede, nu-i așa.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Care este prețul în Europa pentru 1 lb și 1 kg Văd numere care nu pot fi corecte.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ei bine, se pare că prețurile Tina sunt mult mai mari în Europa decât aici. Am avut o experiență bună cu el până când a realizat că nu am fost de gând pentru GBL și BDO sunt exact același lucru poveste. El expediază BDO în SUA chiar și în aceleași tipuri de containere. Dacă nu avea GBL, aș fi putut să i-l livrez și i-aș fi dat 150% din ceea ce face cu BDO. Doar că nu cred că m-a înțeles, este o vacă de muls pentru el. Dacă primește 10 pe litru pentru el. Vreau să spun ce face el că el nu va face partea ușoară a muncii sale pentru lucrurile mele, suficient pentru a transforma în jos 20000 $ pe lună, care este doar nuts.if ai putea să-l vorbesc în ea îți voi da 5 $ pe litru, care este de 10 mii pe lună, atunci când ne-am până la viteza din nou.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Omule, chiar nu înțeleg ce vrei să spui.

Despre cine vorbești în mod special?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Te-am rugat să vorbești cu prietenul tău de la fabrica de produse chimice, i-am oferit în esență 20000 de dolari pe lună, iar tu zece pe lună, dacă îl poți convinge să facă acest lucru Aș putea, de asemenea, să-ți spun cum să faci aceste
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Căutați să cumpărați sau să vindeți precursori?

După cum mi-am imaginat, este vorba despre GBL?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Desigur, domnule, GBL este centrul întregii mișcări rave. Voi trebuie să-l urâți cu adevărat pe GBL cu banii despre care vorbim aici. El este o situație absolut ideală pentru că el trimite deja BDO. Poți să-mi spui dacă există ceva în America de Nord pe care ai probleme să-l obții în Europa și care l-ar putea încuraja pe prietenul tău să accepte toți acești bani pe care încerc să i-i dau? Îți pot face rost de DMT. De asemenea, mi-a luat 2 ani, dar am perfecționat cum să fumez metamfetamină de la o vape fără niciuna dintre curățarea internă și acumularea. Aș fi dispus să mă despart de această informație pentru un GBL hook up ca prietenul tău.
 
Top