Question Jaki jest najciekawszy lek, o którym nikt nie mówi?

ps1ch0pth

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć,
Jestem tylko ciekaw, jaki jest najciekawszy lek, o którym nikt nie mówi, a który zasługuje na większą uwagę? I jak myślisz, dlaczego poświęca się mu tak mało uwagi?

Dzięki
Ps. Przepraszam za mój zły angielski, to nie jest mój ojczysty język.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
4-MAR wygląda przerażająco, ale kto wie, czy nie dałoby się go wypróbować.
Fluorococaine to kolejna interesująca substancja.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Zastanawiam się również nad 4-MAR.

Chciałbym usłyszeć narrację od kogoś, kto jest przyzwyczajony do przyjmowania stymulantów, ponieważ relacje w Internecie są wszędzie, a większość z nich wydaje się zmyślona.

Jedyne, co wiem na pewno, to to, że trwa co najmniej 16 godzin, jeśli przyjmuje się go doustnie.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Kilka lat temu próbowałem znaleźć sprzedawcę lub producenta 4-MAR i nie mogłem znaleźć nikogo, kto wiedziałby, gdzie go zdobyć lub nawet słyszał o nim wcześniej. Chiny znowu mnie zawiodły. Brzmi dobrze, ale nigdy nie wiadomo.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
2ct2
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
To i 2ct7, 2c w ogóle też
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Give me a 2c-21
2c-n niesławny 2-CP
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2cp było tak samo złe jak 2cn, ale 2c21 było perełką
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Harmaline. Większość ludzi myśli, że to tylko MAOI A, ale to halucynogen. Pewnego dnia wziąłem 200 mg i miałem halucynacje słuchowe i wzrokowe. Co ciekawe, wizualizacje były zupełnie inne niż w przypadku tryptamin, których próbowałem, takich jak N,N,DMT, psylocyna czy LSD. Szczerze mówiąc, nie tak głębokie, ale w ogóle nie podobne. Brak geometrycznych kształtów, fioletu i zieleni... brak koordynacji i silnego upojenia. Kupiłem to z Ebay 😆😉
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Nie wiedziałem, że zacząłem uprawiać rutynę syryjską. Będę musiał to wypróbować!
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
5-(2-aminopropylo)indol (5-API, 5-IT, PAL-571)[1] to pochodna indolu i fenetyloaminy o działaniu empatogennym

Proponuję ciekawy produkt do dyskusji ......
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Próbowałem 5-IT, nie podobała mi się ta substancja.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Zgadzam się, że temu związkowi czegoś brakowało
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Jeśli lubisz związki, które zwiększą towarzyskość, dadzą ci drugi wiatr i zapewnią zdecydowany wzrost nastroju, może to być coś, na co warto zwrócić uwagę.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
2-c-t-7?
Przez krótki czas w moim kraju odczynniki chemiczne były legalne (mniej niż 6 miesięcy) i otwarto małe sklepy.
Pamiętam 2-c-t-2, 7, etc etc i inne niejasne nazwy związków.

Ale tak naprawdę nie jestem pewien, skąd te sklepy się zaopatrywały (prawdopodobnie Lizard? To było ponad 20 lat temu, więc naprawdę nie mam pojęcia haaa) - ale wszystko, co pamiętam, to to, że dwa razy spróbowałem c-t-7 nie było dla mnie niczym przyjemnym. Brałem wiele różnych klas narkotyków, ten był jednym z niewielu, które dały mi tachykardię i były w połowie przyjemną stymulacją, ale tylko podczas come-upu, potem miał tylko boki i wibracje lekko psychodelicznych negatywnych efektów.

Ponownie, może to, czego próbowałem, było zupełnie czymś innym, dlatego pytam, co jest szczególnego w tym związku, który Cię interesuje?
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
44
Tyle się o tym słyszało, że sam to zrobiłem. Jest o wiele lepszy niż 2c-b przy obciążeniu organizmu, naprawdę mocne i przyjemne uczucie, śpiew jest po prostu NIESAMOWITY, nie wziąłem jeszcze tak dużo, aby uzyskać wizualizacje, ale uważam, że doświadczenie jest naprawdę cenne. To, co opisujesz, pozwala mi bardziej myśleć o 2c-t-2.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Dziękuję za informacje! Tak, być może nie pamiętam dokładnie, jaki numer był zapisany na workach zawierających takie RC. ;) Tylko mały, mały numer może zrobić zdecydowanie dużą różnicę!
wtedy prawdopodobnie miałem 2c-t-2. Myślę, że nawet wziąłem większą dawkę, ponieważ nie czułem żadnego efektu przez ponad 1 godzinę, więc wziąłem drugą... Kiedy jesteśmy młodzi, wszyscy robimy głupie rzeczy ;)

Naprawdę podoba mi się twój Nickame hehe.... SANDOZ to najlepsza marka robiąca tak niesamowite reklamy komercyjne i wszystkie ich produkty farmaceutyczne, które są nadużywane (jak Oxy, plastry fent) - "magicznie" są najbardziej odpowiednie do takich zastosowań.
Oxy sandoz: odkleja się jak prezerwatywa, powłoka nie jest przyklejona do tabletek :D
Potem wystarczy delikatne naciśnięcie, aby tabletki stały się drobnym proszkiem, usuwając cały ER.
Substancje pomocnicze są bardzo neutralne, dzięki czemu oxy jest mniej nieprzyjemne do wciągania i magicznie z PH praktycznie już dobrym do IV.
Plastry były na najwyższym poziomie: zanim zostali zmuszeni przez prawo do umieszczenia "anty-nadużywania" dermapatcha zamiast torby z żelem, Sandoz dodał do takiego żelu, zwykle po prostu wyciśniętego i palonego... słodzik w środku!!! dla najlepszego smaku palenia ;)
jakikolwiek powód, dla którego mieliby inaczej dodawać słodzik do plastra derma? :D

trzymaj się
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
44
Thx, w zależności od słodzika, niektóre mogą wpływać na czas wchłaniania, dłuższy, krótszy, może po prostu, jak dmso, pomóc produktowi przejść przez barierę skórną.

Z poważaniem,

Julien Limitari
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2c-g rzekomo dostępny w tamtych czasach okazał się nie być tym, za co go podawano.

W 2010 roku pojawiła się rzekoma partia Tcb2 Nie wiem, czy ktokolwiek ma potwierdzone doświadczenie z którymkolwiek z tych związków, może ktoś tam ma
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2-c-t-7 był sprzedawany pod nazwą blue mystic jako afrodyzjak w zestawie z dwiema tabletkami, które zalecano przyjmować tylko jedną, więc nie było go zbyt długo w inteligentnych sklepach.
 
Top