Question Co się stało z Dread?

bbgate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Deals
5
Cześć wszystkim, kto wie, co się stało z Dreadem? Nie działa...
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
ludzie muszą nauczyć się nigdy nie ufać nieznanym linkom.
lepiej pozostawić tak wrażliwe treści tam, gdzie zostały opublikowane przez administratora.
ps: te linki i tak są martwe
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
W rzeczywistości była to wiadomość PGP podpisana przez administratora, którą może zweryfikować każda osoba posiadająca swoje PGP.

Uważam to za bardzo przydatne, ponieważ od kilku dni nie mam dostępu do Dread i nie mogłem nawet zobaczyć tej wiadomości.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18

Edycja (18.): Spierdalaj DDOSER. Mój środkowy palec jest skierowany na ciebie, podczas gdy mój kutas jest skierowany do wnętrza twojej matki.

Usunięcie istniejącego połączenia z Dreadem stało się 10 razy trudniejsze. Prawdopodobnie nadal będziesz mieć problemy z limitem czasu (teraz bardziej), uzyskując dostęp do Dread, ale złap nową tożsamość i miejmy nadzieję, że dotrzesz do captcha. Wciąż będzie wolniej, niż bym sobie tego życzył. Wkrótce dostosuję proces wprowadzania do pierścienia, który będzie w zasadzie niemożliwy do zlikwidowania (chyba że sieć Tor ulegnie awarii). Przynajmniej taką mam nadzieję.

Chciałbym również bardzo podziękować za wsparcie, jakie otrzymaliśmy podczas tego przestoju. Ludzie nienawidzą naszej awarii tak samo, jak my jej nienawidzimy. Sprawia to, że wszystko jest tego warte, kiedy wszystko robimy. Będziemy pracować przez wiele dni, aby ustabilizować ten proces, aby utrzymać wysoki czas pracy i poprawić dostępność.

Ciekawie jest zobaczyć zmianę w sieci Tor, gdy rozpoczął się atak na Dread: https://metrics.torproject.org/torperf-failures.html?start=2022-09-01&end=2022-09-18 (wskaźniki są opóźnione o około dwa dni). Nie będzie dużo lepiej, dopóki atak nie ustanie lub nie nastąpi POW. Potrzebujemy około 800 więcej węzłów GUARD w sieci Tor, więc jeśli tylko część ludzi w społeczności może po prostu otworzyć jeden węzeł strażniczy, będziemy mieli więcej niż dużo. Instrukcje, jak to zrobić, można znaleźć tutaj. Upewnij się, że nie otwierasz zbyt wielu węzłów strażniczych w tym samym czasie z tą samą podsiecią IP lub hostem (zostaną one oznaczone jako złe węzły i nie zostaną dodane!). Jeśli chcesz, aby Dread był online, jest to najlepsza rzecz, jaką możesz dla nas zrobić. Te awarie obwodów tak bardzo spieprzają w tle.

To bitwa, a sieć Tor jest limitem.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Czy DDOS powrócił na Dread? Nie mogę uzyskać dostępu od wczoraj... to samo dla Alphabay w jakiś sposób
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
AlphaBay powraca, ale Dread wciąż jest pod gigantycznym Ddosem... Ale wrócą, jestem tego pewien
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Tak, możemy zaufać HeadJanitor i Paris, że wykonają swoją pracę!
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
To jest 100% LE, próbują udowodnić, że dread jest alfabetem, a także przed WHM.
To wcale nie jest dobre.
Mogą zmieniać się co tydzień z hostingu, ale to nie jest rozwiązanie.
Moc, jaką włożyli w ten DDoS, jest niewidzialna, nie chcesz znać ceny tego €€€€€€
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Tak długo, jak są one wolne, twoje myślenie jest w 100% trafne.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

100%!

To interesujące ujęcie, jeszcze nie widziałem tego w ten sposób
Słyszałem kilka liczb i to szalone, ile DDOS na taką skalę może kosztować dziennie...
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Dlaczego LE miałoby robić coś takiego? Przecież Dread też jest źródłem informacji dla LE!
Nie chcę znać ceny tego Ddos... Szaleństwo
Podwójne szaleństwo, jeśli to LE...
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

dread był zawsze darmowy jeszcze 6 miesięcy temu. obecnie generują niewielką fortunę w przychodach od użytkowników. a jeśli w grę wchodzą pieniądze, zwykle nie trwa to długo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Dread otrzymuje pieniądze od DNM za reklamę, co sprawia, że platforma jest również nieco nielegalna.
Ponadto, jeśli /u/hugbunter jest połączony z innymi DNM, takimi jak WHM lub AlphaBay, to ma sens, że LE próbuje zaatakować jego sieć.

Ponadto, kto inny mógłby mieć fundusze potrzebne do przeprowadzenia tak dużego ataku DDOS?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Nikt! LE aresztowało wielu hakerów i wielu z nich zdecydowało się dla nich pracować, gdy było to konieczne.
więc zachowują wolność.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Chcesz mi powiedzieć, że ten Ddos jest opłacany ze środków publicznych?
Co za wstyd
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Rządy mają największe możliwości przeprowadzania ataków DDoS. Nic ich to nie kosztuje. Pieniądze podatników na tym nie ucierpią
Wątpię jednak, by robił to rząd. Bardziej prawdopodobne jest, że ktoś chce mieć znaczny udział w ruchu na forum Dread.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Zgadzam się z tobą HEINSENBERG, osobiście uważam, że Dread jest przydatny również dla LE. To duże źródło informacji dla każdego w darknecie.
Może nadchodzi gigantyczny phishing haha
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Tym razem nie było to niemożliwe
Jedynym sposobem było to, że rynek wychodzi z oszustwa, więc ludzie nie mogą narzekać i mają czas na przeniesienie wszystkich środków z rynku.
czas na przeniesienie wszystkich środków poza rynek.

Ale tak się nie stało, więc 100% LE
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Jesteś szalony. Dread to w 100% ciemna sieć z wyłączoną przez cały czas Javą
nie jest możliwe namierzenie żadnego użytkownika bez javy.
więc LE nie ma nic na dread.
Jest to najbezpieczniejsze miejsce dla użytkownika w całym Internecie i to prawda.
 
Top