Dziennikarze Reutersa

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Czy fent nie jest zakazany na forum?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Cześć.
Fentanyl, jego izomery i analogi są zabronione w handlu na forum BB.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Tak właśnie myślałem. Jestem za wolnością, autonomią itp. Ale wszystko musi mieć równowagę. Myślę, że fentanyyl jest tą równowagą. Jestem również głęboko przekonany, że niebezpieczne narkotyki są bezpośrednią reakcją na tę głupią wojnę z narkotykami. Kokaina, mama, heroina. Kiedyś były znacznie lepsze, bezpieczniejsze. Teraz mamy tony lub gówniane mieszanki narkotyków i wszystko ma w sobie fent.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Chciałbym usłyszeć aktualizację, jeśli odezwie się z powrotem
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
KpO9tVd2l0
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nic się nie zmienia. Nie chcą naszych komentarzy, jeśli chcą porozmawiać, zawsze jestem gotowy, ale nie jestem gotowy na komunikację w formacie - "Masz 2 minuty na udzielenie odpowiedzi"
Poza tym żyjemy w różnych strefach czasowych.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Cóż za oślizgły sposób uprawiania dziennikarstwa. Wydaje się jednak, że jest to standard dla wielu dzisiejszych dziennikarzy. Jestem pewien, że ma swoje zdanie, które planuje opublikować
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Chciałbym wiedzieć, dlaczego potrzebuje tych informacji tak szybko. Podejrzewam, że trudno jest opublikować historię bez twojej strony
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Jak bym odpowiedział...


To nie jest giełda leków, tylko forum.

Nie, to od jednostki zależy, czy ma sumienie. Każda szanująca się osoba nigdy nie zamówiłaby chemikaliów zamówionych przez Reutersa z zamiarem wyprodukowania śmiertelnego narkotyku.
Gdybyś rozumiał chemię, zrozumiałbyś, że każdą strukturę molekularną można wytworzyć z dowolnego materiału wyjściowego. Zamiast demonizować wiedzę i podążać za iluzją, że to, co robisz, pomaga, jest tak dalekie od prawdy. Rozmowa i edukacja są rozpaczliwie potrzebne. Nawet po przedawkowaniu osoba uzależniona od fentanylu jest pytana tylko o to, czy ma myśli samobójcze i czy chce leczenia. Zadawanie tych dwóch pytań jest uważane za wystarczająco dobre; nie ma znaczenia, czy przedawkują i umrą w następnym tygodniu. Lekarze i pielęgniarki zrobili wystarczająco dużo. Ale wszystko, co jeden z nich musiałby zrobić, to mieć broszurę z informacjami do przekazania osobie cierpiącej. Z zawartą w niej wiedzą o tym, jak szybko zanika tolerancja na fentanyl. Jeśli dana osoba przestanie brać tylko przez dwa lub trzy dni, należy uznać, że jej tolerancja zniknęła i musi używać tylko niewielkiej ilości.
Gdyby Reuters przeczytał zasady forum, wiedziałby, że informacje sprzed roku nie są już zapisywane na BBGate. Myślę, że Reuters jest zdezorientowany, ponieważ BBGate nie sprzedaje tych chemikaliów. Nie można ich winić bardziej niż sam internet.

Moje pytanie do Reutersa brzmi: dlaczego nie zwrócili na to uwagi administratorów BBGate, że firmy sprzedawały prekursory fentanylu za pośrednictwem swojej strony internetowej. BBGate nigdy nie wspierało fentanylu, a Reuters odkrył, że sprzedawca łamie zasady i sprzedaje niedozwolone chemikalia za pośrednictwem swojej strony internetowej, co jest obrzydliwe i niedopuszczalne, aby zachować to dla siebie przez ponad rok.

Amarvel nadal działa na BBGate, ponieważ zachowałeś dla siebie wiedzę, że sprzedają chemikalia, które nie są dozwolone.

Władze USA nie powinny mieć problemu z BBGate; użytkownicy często informują BBGate o sprzedawcach łamiących zasady i wymagających zbanowania.

To smutne, że od ponad roku skupiasz się na BBgate, podczas gdy nie skupiasz się na braku rzeczywistych wysiłków, aby powstrzymać ludzi przed śmiercią z powodu fentanylu. Co mam na myśli? Odnieś się do mojego wcześniejszego akapitu.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
To.
Nie jesteśmy dziećmi i możemy sami się kontrolować. Nie ma złoczyńcy w stylu Jokera, który budowałby fent, by mordować amerykańskich obywateli, przepraszam za wojnę z narkotykami, szukaj gdzie indziej.
Dodanie FAQ w sekcji Wiki specjalnie skierowanej do organizacji węszących jak Reuters mogłoby być pomocne? Zasadniczo odpowiadając na wszystkie ich dziwaczne pytania i tam, aby powiedzieć każdemu, kto zastanawia się, o co naprawdę chodzi w tej witrynie?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bardzo dobrze powiedziane. Mamy to pod kontrolą i nie próbujemy nikomu zaszkodzić
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Oczywiście Reuters będzie próbował zrzucić na nas winę za to, że rzekomo BB Forum jest łańcuchem dostaw chemikaliów do produkcji fentanylu w USA.
Jednakże:
1. Zasady forum zabraniają stosowania fentanylu
2. Reuters nie mógł zdobyć chemikaliów w USA, tylko w Meksyku. Ponieważ prawie wszyscy chińscy dostawcy odmawiają wysyłania czegokolwiek do USA.
3. Powinni zatytułować swój artykuł "Instrukcje, jak zalać Meksyk fentanylem".
4. Równie dobrze można znaleźć chińskich dostawców na ebayu, ominąć zasady ebaya i poprosić chińskiego dostawcę o wysłanie czegoś, czego nie zamieścił na ebayu.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Shhhh przestań mówić wszystkim o moim sekrecie
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
https://www.reuters.com/investigates/special-report/drugs-fentanyl-supplychain/
 
View previous replies…

France

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 12, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Nazywam to marketingiem haha
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Cóż to był za przerażający artykuł. Przeciętny człowiek wie, jakich prekursorów potrzebuje i jak je mieszać? Myślę, że można się naćpać gałką muszkatołową, która jest sprzedawana w każdym sklepie. To wydaje się łatwiejsze
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Właśnie obejrzałem wersję filmową TUTAJ
Nie zapomnij polubić👎, jeśli go obejrzysz.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Zły raport może (prawdopodobnie przyniesie) negatywną, niechcianą uwagę na tym forum. Nawet jeśli jest to forum, widzą rynek i zakładają, że tak właśnie jest. Częściowo powodem, dla którego fent i inne niebezpieczne opioidy są obecnie tak rozpowszechnione, jest to, że rozprawiono się z opioidami na receptę, co spowodowało spadek podaży i gwałtowny wzrost cen. Ludzie cierpiący nadal odczuwają ból, a uzależnieni nadal będą chcieli go zażywać, więc oczywiście znajdą ulgę w bólu gdzie indziej. Każda wciśnięta pigułka w dzisiejszych czasach przyciągnie negatywną uwagę ze względu na rozpowszechnienie fent, a teraz nitazenów, które są silniejsze niż fent i nie mają jeszcze testów poza laboratorium. Następnie jest brorfina, która jest powszechna w tabletkach prasowanych i sprzedawana bez fent, ale są one równie niebezpieczne. Istnieje teraz mnóstwo różnych. Nie mam wątpliwości, że reporter szuka czegoś więcej niż tylko historii.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Bez względu na to, czego dziennikarz szuka, nie bierze pod uwagę potencjalnych konsekwencji. nie wystarczy mieć złych intencji. musisz aktywnie unikać wyrządzania krzywdy. wszystko, co zrobił ten artykuł, to poinformowanie ludzi, gdzie zdobyć prekursory fent. nawet spójrz na tytuł. wiem, że ma to na celu przedstawienie kryzysu fentanylu (jak również forum) w negatywnym świetle, ale nie możesz mi powiedzieć, że zarobienie 3 milionów przy stosunkowo niewielkiej inwestycji nie jest przynajmniej trochę atrakcyjne.

z drugiej strony, jestem w pełni przekonany, że dekryminalizacja każdego narkotyku (w odniesieniu do osobistych ilości) uczyniłaby rynek o wiele bezpieczniejszym. kartele i inni główni dealerzy nie byliby w stanie prosperować (przynajmniej w takim stopniu, w jakim robią to obecnie), a to dobra rzecz. wszystko, na czym im zależy, to zarabianie pieniędzy. Prawdziwie wolny rynek nakłada ograniczenia na ludzi, którzy chcą nas uciskać. nie tylko uciskać, ale nas zabijać. niezależnie od tego, jakie są ich intencje, podobnie jak ten tak zwany "dziennikarz", nie dbają o konsekwencje swoich działań. nie zdają sobie sprawy, że nie można wycenić ludzkiego życia. nie wiem, jak oni śpią w nocy.

Szczerze mówiąc, uważam, że drobni dilerzy również mogą być niepotrzebnie okrutni, ale zazwyczaj oszukują ludzi na znacznie mniejsze sposoby. może dostaniesz nieszkodliwy, ale nieskuteczny produkt, ale nie mają krwi na rękach. większość dilerów, których spotkałem na tej stronie (i około połowa tych, których spotkałem irl) jest autentyczna, a czasem nawet hojna. Dostrzegam sentyment stojący za wojną z narkotykami, ale tylko w przypadku oszustów wciskających fent, zeny i inne INHERENTLY szkodliwe chemikalia. ludzie tak bardzo przekręcają tę logikę. tak, inne narkotyki również mogą być szkodliwe, ale nie w takim stopniu jak fent i jego analogi. to jest gówno, z którym musimy się rozprawić.

btw, gwoli wyjaśnienia, nie wszyscy dilerzy są okropnymi ludźmi, ale zdałem sobie sprawę, że są to głównie ci, którzy oszukują ludzi na dużą skalę i / lub tną swoje gówno rzeczami, które mogą cię zabić. jeśli większe ilości zostaną zdekryminalizowane, muszą istnieć pewne regulacje. to samo z prekursorami. tak naprawdę nie widzę ludzi wrzucających fent w prekursory czy cokolwiek innego, ale widziałem zbyt wiele wątków "ta osoba jest oszustem", a nawet sam Reuters sprzedał cukier stołowy. fakt, że te chemikalia są nielegalne, daje ludziom o wiele więcej miejsca na kłamstwa i kradzież. to sprawia, że scena narkotykowa jest o wiele gorsza. zbyt wielu ludzi wyznaje filozofię "pieniądze są wszystkim", kiedy musimy współpracować przeciwko większemu złu.

dekryminalizacja jest niezbędnym pierwszym krokiem, ale sama w sobie nie wystarczy. musimy naprawić stygmatyzację. musimy pokazać ludziom, że nie wszyscy uzależnieni, dilerzy i producenci są złymi ludźmi. dlaczego udowadniamy im, że mają rację? wiem, że to nie wszyscy (zwłaszcza nie większość osób czytających to), ale jest to wystarczająca liczba osób, aby wpłynąć na nasz wizerunek. nie pomaga to, że ci ludzie mają o wiele większą władzę niż użytkownicy i dilerzy na małą skalę. Nie chcę zabrzmieć jak komuch, ale prawo musi się zmienić albo musimy przeprowadzić jakąś rewolucję. Wiem, że to idealistyczne, ale nie mogę wymyślić lepszego rozwiązania. czy mamy po prostu siedzieć i czekać, aż ktoś nas naćpa i umrzemy? Najgorsze jest to, że kiedy ludzie giną w ten sposób, to oni są obwiniani. to w jakiś sposób "ich wina", że biorą narkotyki, kiedy moglibyśmy uczynić je bezpieczniejszymi. to jest morderstwo.

Przepraszam, musiałem się trochę wygadać :x
 
Last edited:

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Oglądałeś The Wire na HBO? Poruszają ten temat w jednym sezonie i wykonują bardzo dobrą robotę
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Nie mam tego, ponieważ nie płacę za usługi subskrypcyjne (jestem biedny i rozrywka powinna być darmowa), ale może zobaczę, czy mogę to piracić :x

dzięki za sugestię ^_^
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Znalazłem wzmiankę o BBgate. Wygląda na to, że to Reuters promuje szkodliwość! Wymieniają nawet chemikalia i dostawców, WTF?!
z Reutersa
Zespół po raz pierwszy trafił na rynek narkotyków o nazwie Breaking Bad. Nazwa jest ukłonem w stronę amerykańskiego serialu telewizyjnego o antybohaterze gotującym metę. Moderator strony posługuje się pseudonimem "Heisenberg".
Dziesiątki sprzedawców oferowało tam różne chemikalia potrzebne do produkcji nielegalnych narkotyków. Wielu zachwalało fałszywe opakowania, których używali do ukrywania przesyłek, w tym pojemniki na olej silnikowy i worki z kawą.
W odpowiedzi na pytania przesłane przez Reutersa, administrator strony Heisenberg powiedział, że Breaking Bad jest rynkiem zbytu dla niektórych rodzajów narkotyków, ale fentanyl i jego prekursory są "truciznami", których sprzedaż jest zabroniona na stronie.
Reuters kupił jednak prekursory fentanylu w zeszłym roku od dwóch sprzedawców, którzy reklamowali takie chemikalia na platformie.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Gdzie są kartele, gdy ich potrzebujesz? ☠️😁
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Nie jestem złym człowiekiem, ale właśnie zrobili ze mnie "dobrego człowieka o złych intencjach", a ponieważ nie jest to pierwszy raz, kiedy jestem osobiście obrażany przez prasę, jestem pewien, że mogę sprawić, że będzie pachnieć jak "stęchłe siano", z którego mam historyczną reputację.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Dziennikarze poszukują "czerni i bieli", a rzadko kiedy sytuacja jest tak jednoznaczna. Żyjemy w szarym społeczeństwie, więc dla nich jesteśmy absolutnie "tymi złymi". Nigdy nie skrzywdziłem żadnej duszy, kocham moją matkę, płacę podatki, ale są jeszcze inne rzeczy, które czynią mnie szarym. W takich chwilach jesteśmy zmuszeni do wyboru strony, gdy zadaje się nam te pytania bez ogródek i naprawdę wierzę, że cały nasz połączony gniew z tego powodu jest całkowicie uzasadniony. Prawdziwa porażka pomysłowości całego społeczeństwa, wszystko, co robi, to cofanie (bardzo potrzebnej) narracji na temat narkotyków, kto wie, jak długo. Pieprzyć Reutersa.
 
Top