Question Pytanie o metodę produkcji metamfetaminy w Meksyku!

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Oglądałem ten film dokumentalny: /threads/the-crystal-meth-road-video.198/
Ale mam pytanie
W tym filmie mówiono o niektórych chemikaliach wysyłanych z Chin, takich jak (CAS 288573-56-8) do produkcji metamfetaminy w Meksyku.
Co to za chemikalia i czy nadal można je uzyskać z Chin i produkować metamfetaminę lokalnie? Czy ta substancja chemiczna jest zakazana? Jak w ogóle przekształcić ten proszek w krystaliczną metę?

Dziękuję za pomoc.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
CAS 288573-56-8 jest prekursorem fentanylu, w tym filmie jest błąd. Myślę, że mieli na myśli glicydany lub APAAN, z których łatwo jest uzyskać BMK, który jest następnie redukowany do metamfetaminy.
Mam nadzieję, że przed Nowym Rokiem opublikujemy szczegółowe i zrozumiałe filmy na temat syntezy metamfetaminy na różne sposoby.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8

Dziękuję za odpowiedź.
Czytałem kilka artykułów o używaniu "fentanylu do metamfetaminy", odkryłem, że metamfetamina jest po prostu cięta fentanylem, ponieważ jest tania, łatwa do znalezienia i bardzo silna.
Nazwali to "metamfetaminą z dodatkiem fentanylu".

Myślę więc, że to tylko środek do cięcia, a nie surowiec do produkcji.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Używanie fentanylu do produkcji metamfetaminy jest niezwykle niebezpieczne. Higgs, czym dokładnie są "glicydany", czy to nazwa grupy cząsteczek? Jeśli tak, który z nich jest najlepszy do uzyskania BMK? dziękuję
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Witam. "Glicydany" to estry, które zawierają grupę 2-metylo-3-oksiranową w strukturze cząsteczki.
 
Top