Question Jestem tu nowy, potrzebuję ludzi, którzy potrzebują ketaminy, ale proszę, jak mogę skorzystać z depozytu rynkowego tutaj

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Dzień dobry wszystkim.....

Jestem tu nowy i zostałem wprowadzony przez kolegę, który powiedział, że tutaj jest bezpieczniej.... Mam trochę ketaminy, ale chodzi o to, że szukam ludzi, którzy mogliby chcieć ze mną współpracować nawet twarzą w twarz w dowolnym kraju. A także proszę, jak mogę skorzystać z metody escrow bbgate, potrzebuję pomocy.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Czym jest czystość Clark?
 

alikuma009

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
22
Reaction score
7
Points
3
Jakiś pomysł tutaj, jak działa Escrow.
Wygląda to dziwnie jak inne tam, wygląda to dziwnie dla mnie...?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Co nie jest dla Ciebie jasne?
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Czy możemy pracować nad Escrow, jeśli to możliwe?
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Tak, oczywiście, kolega bardzo możliwe do pracy na escrow tutaj Okey. po prostu DM mnie porozmawiajmy i gdzie dokładnie.
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Dobrze.
Po prostu wyślij mi swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli wszystko tam zorganizować, a następnie przyjść do escrow w celu właściwego ustalenia.
Jakiś pomysł na wykorzystanie metody escrow tutaj? Czy używałeś jej tutaj wcześniej.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Clark jest tak pełen gówna, że próbuje wyłudzić od ciebie pieniądze... tak wygodnie mówi, że jego produkt ma 95,9% czystości. i skąd wziąłeś te liczby? Masz tam GC/MS? Z pewnością, jeśli miałeś tak konkretne wyniki, musisz mieć wydruk, który możesz dostarczyć.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Cajun Gopnik

dzięki za ostrzeżenie ❌🚯 ale prawdę mówiąc jestem przekonany do współpracy z ..CLARK012... na początku myślałem, że to prowadzi do oszustwa, jak powiedziałeś, ale to gówno nie skończyło się oszustwem bracie, zamówiłem kilka gramów i wszystko przeszło. Więc teraz idę na pełne zamówienie na forum Escrow, tylko że trudno mi korzystać z escrow tutaj, ale usiądę i wymyślę to, zanim dzień się skończy. Mała rada dla ciebie, pozbądź się strachu przed oszustwem w swoim sercu i otwórz się, aby spróbować swojego własnego biustonosza. Dzięki za radę
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Witaj, bądź uprzejmy i nie obrażaj innych członków forum. Wyrażaj swoją opinię bez złośliwości.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Jest tak wiele wskazówek w tym, co właśnie powiedziałeś, które DOWODZĄ, że jesteś PEŁNY GÓWNA. Każdy, kto czyta rozmowę między tymi kontami, może zobaczyć, że posty pochodzą od TEJ SAMEJ OSOBY.

Pierwszą wskazówką jest brak płynności języka angielskiego.

Po drugie, taka korespondencja między dwoma użytkownikami zaangażowanymi w działania, które próbujesz przedstawić, już dawno zostałaby przeniesiona na prywatny czat z oczywistych powodów. nie dla wszystkich do zobaczenia

I zgodnie z twoim rozumowaniem, aby zaryzykować i zaufać nieznajomemu, to dlaczego kupujący jest tym, który musi zaryzykować i wysłać ci pieniądze. Z pewnością, gdybyś miał produkt, który twierdzisz, że masz, mówiłby sam za siebie i nie powinieneś mieć problemów z "zaufaniem nieznajomemu" i wysłaniem niewielkiej kwoty przed poproszeniem o zapłatę w celu ustanowienia zaufania i promowania swojego produktu.

DLATEGO APELUJĘ DO ADMINISTRATORÓW O ZABLOKOWANIE TWOJEGO KONTA I INNYCH FAŁSZYWYCH PROFILI... CHYBA ŻE TO TWOJA STRONA... KTO WIE?
 
Top