Question Jak przetłumaczyć kokainę?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Cześć BB, miło was poznać

Chciałem zapytać o dobry sposób na cięcie koksu i jakie materiały będą mi potrzebne w tym procesie
Czytałem na Reddicie, że mogę użyć laktozy lub inozytolu, ale nie były to pełne i jasne wskazówki.

Ponadto muszę wiedzieć, jak mogę go ponownie skruszyć po procesie cięcia? Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś pomógł mi w tym procesie, wysyłając mi link lub artykuł dotyczący tego procesu.
Jestem noobem w chemii, więc mam nadzieję, że ten proces nie jest skomplikowany.

Czytałem, że mogę użyć benzokainy, ale trudno jest znaleźć tę substancję chemiczną. Czy laktoza lub inozytol to dobre opcje?

Dziękuję.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
To prawda, żadne cięcie nie jest dobre, ale w rzeczywistości cięcia są tym, co daje dystrybutorom niższego poziomu marżę zysku, więc jeśli musisz to zrobić, zrób to w najbezpieczniejszy możliwy sposób.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Cześć, masz 2 opcje levamisole
ZiBVmn0k9y
wystarczy odparować wodę i zrobić pastę ORAZ umyć białą acetonową puré, ponieważ laboratoria dodają coś o nieprzyjemnym zapachu, jeden raz myjesz do wyschnięcia i robisz drobny proszek, lewamizol przechodzi test pękania, ale nie dodawaj w exceso, to jest naprawdę dobry produkt,Dodaj 10%, a to doda połysku, wey produkt z puré acetonem wciśnij do formy z niewielką wagą, nie używaj prasy hidráulico, ponieważ nie będzie bardziej błyszcząca, i użyj żarówek żarowych, drugą opcją jest fenacetyna, ale potrzebujesz bencenu do pracy jest trudniejsze do uzyskania.
 
Top