Question Jak przetłumaczyć kokainę?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Cześć BB, miło was poznać

Chciałem zapytać o dobry sposób na cięcie koksu i jakie materiały będą mi potrzebne w tym procesie
Czytałem na Reddicie, że mogę użyć laktozy lub inozytolu, ale nie były to pełne i jasne wskazówki.

Ponadto muszę wiedzieć, jak mogę go ponownie skruszyć po procesie cięcia? Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś pomógł mi w tym procesie, wysyłając mi link lub artykuł dotyczący tego procesu.
Jestem noobem w chemii, więc mam nadzieję, że ten proces nie jest skomplikowany.

Czytałem, że mogę użyć benzokainy, ale trudno jest znaleźć tę substancję chemiczną. Czy laktoza lub inozytol to dobre opcje?

Dziękuję.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Nasz zespół pracuje nad technologiami tworzenia czystych produktów i sprzeciwiamy się rozcieńczaniu ich substancjami balastowymi, jeśli nie poprawiają one właściwości farmakologicznych substancji czynnej
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Jeśli masz zamiar to zrobić, nie przecinaj go niczym aktywnym, użyj benzokainy lub lidokainy, nie używaj kofeiny ani inozytolu, dobrze wymieszaj, przesiej, włóż do piekarnika na kilka minut i użyj prasy hydraulicznej, aby zrobić z niej cegłę.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
nie zgadzam się w ogóle... benzokaina, prokaina itp. są substancjami antyrytmicznymi i mogą powodować bardziej upośledzony stan serca. jest szeroko stosowany, ale nie jest dobrym pomysłem... szczerze mówiąc, wszystkie środki tnące kokainy są niebezpieczne, jeden z najbardziej niebezpiecznych jest dodawany w kolumbijskich / peruwiańskich fabrykach, nie napiszę tutaj nazwy, aby nie dać pomysłów, jest bardzo znany, ale nowicjusz nie powinien nawet myśleć o dodaniu go.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
I robią to, ponieważ zwiększa to skuteczność, ale naprawdę obrzydliwe i niebezpieczne rzeczy, więc zawsze są cięte, nie ma kokainy, która nie jest nią cięta, ponieważ dodają ją producenci w Ameryce Południowej.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Myślę, że masz na myśli Levamisole, absolutne gówno!
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Dziękuję za pomoc.

Chciałbym zapytać o:
1. Czy laktoza jest dobra do krojenia?
2. Czy są inne sposoby na zrobienie cegły lub ponowne sproszkowanie proszku, chyba że za pomocą prasy hydraulicznej?
3. Dlaczego nie sugerujesz używania inozytolu?
4. "dobrze wymieszać" to znaczy, że mam po prostu wymieszać w talerzu? Ktoś radził mi rozpuścić zarówno koks, jak i środek tnący w roztworze, aby związały się na poziomie molekularnym. Co o tym sądzisz?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Może nie jest to niebezpieczne, ale sprawi, że twój nos będzie cały lepki.
Dlaczego nie używasz tauryny?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

dokładnie... nic nie możemy zrobić... musimy to założyć, ale niebezpieczeństwo pojawia się, gdy jakiś facet czyta o tym i myśli, cholera... dodam więcej, aby zwiększyć moc, a potem będę królem! i to gówniana rzecz, która zależy od dawki.... kilka jest bardzo złych, ale przekroczenie granicy może zabić ludzi. może nie jest dobrą rzeczą posiadanie moralności lub sumienia, gdy sprzedajesz narkotyki, ale....
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Wszystkie polialkohole mają duży wpływ na układ trawienny... widziałem ludzi walczących o łazienkę po spożyciu ciętych rzeczy z manitolem... jak zawsze... jego dawka zależy od.... laktoza da dobry wygląd, jeśli zrobisz to dobrze... możesz użyć "magii", która ma dokładny wygląd czystej koksu z rybiej łuski... ale musisz ją zrobić lub kupić u dealera.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Nie rób tego kolego... to może zabić ludzi lub wysłać na pogotowie z bardzo złą reakcją.
istnieje wiele bardziej
"zdrowych" opcji.... jeśli jesteś pewien, że twój koks nie będzie używany do palenia, są piękne i magiczne opcje... aminokwasy są do tego fantastyczne, ale jeśli ktoś spróbuje zrobić bazę lub crack, będzie to niemożliwe... i nieprzyjemny zapach... ale efekt wizualny będzie fantastyczny... na przykład walina, tryptofan.... (walina byłaby idealna do cięcia wizualnego, ale okropna do palenia)
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Dlaczego walina lub tryptofan byłyby dobre dla wizualizacji? Jest to biały proszek bez połysku, co powinno sprawić, że będzie dobrze wyglądać?
Jeśli chcesz, aby błyszczał i wyglądał dobrze, inozytol jest złym pomysłem.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Myślę, że to dobrze, ale czy możesz dać mi wskazówkę, jak "zrobić to dobrze"?

Zdecydowanie nie,
Uczciwość to pieniądz.
Pytam tylko o nieskuteczne środki tnące.

Myślę, że to dobry pomysł, czy możesz dać mi wskazówkę dotyczącą metody mieszania i ponownego rocka po cięciu? powinienem użyć rozpuszczalnika lub czegoś.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Myślę, że tauryna to dobry pomysł; wygląda na biały i błyszczący proszek, ale myślę, że pachnie inaczej niż zwykła koka, prawda?
Czy znasz dobrą metodę mieszania? Czy powinienem to po prostu wymieszać, czy lepiej rozpuścić obie substancje chemiczne w roztworze, aby związać je na poziomie molekularnym.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Czy możesz wyjaśnić, co masz na myśli mówiąc o rozpuszczaniu w roztworze i wiązaniu?
Zależy to od tego, w jakiej ilości chcesz rozpuścić proszek i jak bardzo chcesz go rozdrobnić?
Jeśli zmieszasz proszek, straci on strukturę płatków.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tauryna jest bezwonna i ma lekko kwaśny smak, nie jest psychoaktywna i jest substancją endogenną, która nie zatyka błon śluzowych. Nawet jeśli o tym wiesz, nie ma znaczenia, aby wziąć go przez nos, o wiele przyjemniej niż cokolwiek innego. A ponieważ ludzie i tak będą wiedzieć, że się rozciągasz, będą zadowoleni, że nie włożyłeś w to brudu.
Jak to zrobisz, nie wiem, będziesz musiał coś wymyślić, tauryna jest rozpuszczalna w wodzie, miałbyś przynajmniej taką możliwość.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
powinno zależeć od źródła, z którego kupiłeś... moje były ultra błyszczące, a w pogoni za waliną mają doskonały wygląd... o wiele lepszy niż inne rzeczy... cóż, czysta efedryna hcl są również doskonałe, w rzeczywistości profesjonalny frez powinien wiedzieć, że cięcie PRO efedryną da doskonały wynik, ale, niebezpieczne
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
re-rock, jak to nazwałeś, to podstawowy mate... potrzebujesz acetonu lub eteru dwuetylowego... prasa byłaby dobrym pomysłem, ale są inne sposoby na wywieranie nacisku, bądź pomysłowym brokerem.
 
Top