Question Jak trudno jest importować pastę na bazie koki lub chlorowodorek kokainy z Ameryki Łacińskiej do Europy?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Jak trudno jest uniknąć kontroli celnej i znaleźć poważny i legalny kontakt (bez bycia oszukanym) w miejscu pochodzenia, który jest skłonny eksportować do Europy?
dziękuję wszystkim!!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Co powiesz na herbatę kokainową mate de coca lub hoja? Jak trudno jest to wysłać przepakowane jako inny rodzaj "herbaty"?

Byłbym tym zainteresowany, gdyby ktoś mógł wskazać stronę, która nie jest oszustwem lub pomóc mi tutaj.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Metod wysyłki jest zbyt wiele i prawie każdy zna je w moim kraju. Musisz dowiedzieć się, czy eksport liści koki jest legalny czy nielegalny zarówno w moim, jak i w twoim kraju. Jeśli chodzi o wytwarzanie produktu, który jest pożądany przez wielu, transport byłby niemożliwy ze względu na ilość liści koki, które zostałyby wykorzystane, a ponieważ jest to produkt pochodzenia roślinnego, musisz spełnić zbyt wiele wymagań i mieć firmę, która zadeklaruje wykorzystanie i podatki, ale o ile rozumiem, eksport jest nielegalny.
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Dziękuję @auc za wszystkie te informacje. Dla mnie chciałbym zrobić małą osobistą ilość. 1 kg liści byłby wystarczający. Nie zajmuję się sprzedażą, interesuje mnie tylko chemia. W moim kraju wszystko, co jest związane z kokainą, chyba że jest "zdekanalizowane", jest nielegalne.

Dlatego zapytałem, że zmielone liście byłyby znacznie mniej kontrolowane niż sama kokaina. Łatwo byłoby nazwać to "zieloną herbatą" i zaryzykować z celnikami. Myślę, że tak samo jak w przypadku zamawiania każdej innej paczki z narkotykami, zawsze będzie istniało nieodłączne ryzyko, ale to, co robimy, aby je zminimalizować, jest zawsze kluczowe.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
W życiu wszystko jest możliwe, powinieneś spróbować. Radzę tylko nie podawać informacji o miejscu zamieszkania. 1k liści to nic do produkcji koki, jeśli taki jest cel, aby uzyskać około 1kl koki potrzeba ponad 36 arów liści, z których każdy ar to 25kl, mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Tak, wiem, że liść o wadze 1-1,5 kg produkuje około 10 g +-, jeśli proporcje są prawidłowe.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Myślę, że dociera, służby celne nie patrzą na wszystkie paczki, a tym bardziej w kraju pochodzenia

Szukam kogoś, kto wyśle mi 7 gramów
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Są skanerami, w ciągu kilku sekund wiedzą, że produkt organiczny przechodzi przez kolorowe plecy i przeglądają go, jest to bardzo łatwe do wykrycia. Trzeba zobaczyć, kto jest tym odważnym, który może wysłać ci 7g, to nie jest opłacalne dla tak dużej gorączki
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
wszystkie pakiety nie są skanowane, jest to niemożliwe, z wyjątkiem liter
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Nie mają wystarczającej liczby pracowników, aby sprawdzać paczkę po paczce, wyobraź sobie ilość zamówień, które przechodzą dziennie przez odprawę celną. Niektóre paczki są zatrzymywane, ale zdecydowana większość przechodzi. Myślę.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Cóż, jeśli myślisz, że to takie proste, powinieneś spróbować 😉 Z mojej strony jesteśmy zmęczeni robieniem wielu rzeczy i wiemy, jak te kwestie działają w naszym kraju, więc mogę zaprzeczyć każdemu, kto myśli, że to takie proste. Zachęcam do zrobienia tego, ponieważ ja tego nie robię. Zrobiłbym to i że mam wszystko łatwiejsze i bardziej przystępne
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Cóż, jeśli myślisz, że to takie proste, powinieneś spróbować 😉 Z mojej strony jesteśmy zmęczeni robieniem wielu rzeczy i wiemy, jak te kwestie działają w naszym kraju, więc mogę zaprzeczyć każdemu, kto myśli, że to takie proste. Zachęcam do zrobienia tego, ponieważ ja tego nie robię. Zrobiłbym to i że mam wszystko łatwiejsze i bardziej przystępne
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
całkowicie fałszywe
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Płacę za wysyłkę i materiały oraz podaję adres, na który mam je odebrać w Europie, ale nie mogę tego zrobić.

jeśli dotrze, to dobrze, jeśli nie, to nic hahaha Trzymam gębę na kłódkę, ale wątpię, żeby WSZYSTKIE listy i paczki były rejestrowane.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Płacę za wysyłkę i materiały oraz podaję adres, na który mam je odebrać w Europie, ale nie mogę tego zrobić.

jeśli dotrze, to dobrze, jeśli nie, to nic hahaha Trzymam gębę na kłódkę, ale wątpię, żeby WSZYSTKIE listy i paczki były rejestrowane.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Koperty wysyłane luzem?,do usa możliwe?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Kroki, które są przestrzegane, to: przybywa do urzędu celnego, przechodzi przez skaner, jeśli pokazuje, że jest coś zakurzonego i wydaje dźwięk w skanerach na ekranach, jest sprawdzane, że proste bez zrywania etykiet worki umieszczają kilka modalności wśród tych maszyn, które są bardziej punktualne, a psy antynarkotykowe stale sprawdzają zapachy, tutaj jest kolejny poziom przeglądu, dlatego wiemy, że praktycznie wszystko spada
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Skanery śladowe, pierwszy etap i ostatni, nie potrzebują psów.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
psy są potrzebne nagle w swoim kraju, który nie radzi sobie z tym zagadnieniem. jak w naszym kraju są wszelkiego rodzaju kontrole
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Czy masz [Reship Repacking] Companies] w Kolumbii, do wysyłki międzynarodowej do Europy?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Czy masz możliwość przekazania paczki kurierowi?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Mam możliwość wielu rzeczy, ale powtarzam, że nie jest to dla nas opłacalne
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Wszyscy wiedzą, że te maszyny nie są niczym nowym, czy można je przekonwertować na inny produkt kasowy i wysłać do Chin oraz z Chin do Europy?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Fantasy form,,,, Przekształć w formę podstawową i wymieszaj z klejem acetonowo-epoksydowym, kup dwa, niebieskie ochraniacze ekranu do komputerów,szkło hartowane i połącz ze sobą, aby uzyskać przezroczystość. na 4corners zastosuj prawdziwy klej epoksydowy, nie zmieszany z formą podstawową, jego egzotyczny nie jest tani.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Wzrost liczby laboratoriów kokainy w Europie sygnalizuje "śmierć" przemycanej kokainy w cegłach

Nowy artykuł z Vice mówi, że kokaina jest prawie niewykrywalna w plastiku, a jeśli osoba, która otrzymała kokainę w Europie, zostanie złapana, trudno będzie udowodnić, że wiedziała, że produkt był impregnowany kokainą.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
W gumach zostało to zakamuflowane, ale ta modalność ma już swoje lata i tej jesieni prawie wszystkie rodzaje form wysyłki padły, bo tutaj są bardzo dobrze przeszkoleni w tej kwestii. A jeśli myślisz, że to łatwe, to ci, którzy uważają tę kwestię wysyłki za bardzo łatwą, powinni spróbować. Powodzenia.
 
Solution
Top