Question fluorowane amfetaminy

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Jakie amfetaminy można wdychać? W psyconautwiki są takie, które wykazują zwiększone spożycie, a inne nie? Mam 3-fma, który dali mi przez pomyłkę i podczas wdmuchiwania jest bardzo bolesny, a na wiki nie ma informacji o wdmuchiwanym spożyciu. Pomylili się w zamówieniu. Kupiłem pelety. Jakieś rekomendacje? Nie używałem amfetaminy od jakichś 6 lat i nie pamiętam, czy aż tak bolało.

Może mam złamany nos od kokainy, którą brałem przez cały ten czas.

Czy komuś podoba się motyw RC? Odkryłem go niedawno i przykuł moją uwagę. Ale pigułki, żeby kupić 3fma, kupuję prawdziwą amfetaminę, która jest tania.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Czytałem w książce, że ktoś miał naprawdę czysty 4-fluoro, dwukrotnie oczyszczony i nie miał dyskomfortu z siarczanem. Odpowiedni aldehyd i propen jednak... blisko chlorku benzylu, jeśli w gorącym roztworze.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
i jak mogę go oczyścić? Jeśli jest bardzo skomplikowany, czy mogę go skrystalizować?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Możesz przeprowadzić oczyszczanie kwasowo-zasadowe a/b, sprawdź wątek w tej sekcji. Zamiast ekstrakcji rozpuszczalnikiem możesz przeprowadzić destylację z parą wodną dla maksymalnej czystości.
Sól można przemyć suchym acetonem.
Można rekrystalizować z gorącego alkoholu.

To wszystko, co można zrobić praktycznie.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Czy mógłbyś podać mi link do tego postu? Jak to się ma do destylacji z parą wodną?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
destylacja z parą wodną to procedura stosowana wyłącznie do oczyszczania wolnej zasady i jest dość kłopotliwa w przypadku niewielkich ilości (musisz uwolnić wodny roztwór soli (dziesiątki gramów), dodając do niego ług, aż pH wzrośnie, a następnie przepuścić strumień pary przez podgrzany roztwór, który zbierasz za pomocą skraplacza mostka destylacyjnego, w skorupce orzecha).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Łatwo byłoby mi to skrystalizować. Potrzebuję alkoholu i to wszystko, prawda?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jeśli mówimy o destylacji FB z parą wodną przeprowadzanej bez drogiego sprzętu laboratoryjnego, mam na myśli podstawowy zestaw do destylacji + płyta grzewcza + kompresor próżniowy, ile czasu zwykle zajmuje destylacja 500 ml FB i jaka jest oczekiwana wydajność w procentach? Prawdopodobnie temperatura powierzchni musi być kontrolowana między 110-130, prawda?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie mogę powiedzieć dokładnie, ale podstawowa to wszystko, czego potrzebujesz, nie potrzebujesz próżni. Poza tym nigdy nie destylowałem 500 ml bazy (z wyłączeniem rozpuszczalników).
Straty są praktycznie zerowe, ponieważ w rzeczywistości usuwasz zanieczyszczenia i rozpuszczalnik, a nie produkt. W tym temacie próbowałem zarówno pod strumieniem N2, jak i atmosferycznym i nie ma dużej różnicy.
Twój RM wzrośnie maksymalnie do 110, w zależności od zanieczyszczeń rozpuszczalnych w wodzie, nie mam pojęcia o temperaturze powierzchni płyty, temperatura jest zwykle mierzona za pomocą sondy wewnątrz, powierzchnia płyty nie mówi ci zbyt wiele.
Ważne jest, aby w przypadku korzystania z płyty owinąć urządzenie folią w celu jak najlepszej izolacji, aby uzyskać szybkie i bezproblemowe wyniki, cała instalacja musi być gorąca do punktu, w którym skraplacz zaczyna chłodzić parę.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Wielokrotnie syntetyzowałem 2-FA i 4-FA. Mam wrażenie, że te substancje nie różnią się od amfetaminy po inhalacji. Ale 4-FA daje lepszy efekt po podaniu doustnym. Interesujące substancje, 2-FA daje łagodną stymulację z euforią, a 4-FMA jest bardzo podobny do MDMA.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Czy istnieje łatwy sposób na oczyszczenie amfetaminy, abym mógł ją dobrze wdychać? Czy zadziała to z alkoholem ipa? A może lepiej użyć suchego acetonu?

ponieważ wątpię, że może krystalizować w większe kryształy.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
rekrystalizacja to technika oczyszczania, której celem jest zatrzymanie zanieczyszczeń w fazie ciekłej, a niekoniecznie wyhodowanie większych kryształów.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Jeśli produkt jest naprawdę brudny, należy wykonać procedurę rekrystalizacji "zgodnie z książką", która najpierw obejmuje gorącą filtrację wrzącego roztworu, do którego dodaje się węgiel aktywny i filtruje na gorąco przed pozostawieniem roztworu do ostygnięcia (należy jednak uważać, gdy dodaje się węgiel drzewny do wrzącego roztworu, pieni się on, a lejek musi być naprawdę gorący, oczywiście próżnia jest koniecznością).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kiedy wdychanie go jest nieprzyjemne, chciałbym móc go wyczyścić, nie jestem ekspertem. Mogę zrobić czyszczenie za pomocą IPA. Mogę również uzyskać alkohol etylowy bez bitrexu, aby móc przeprowadzić rekrystalizację. 3-fmp ma roztwór w etanolu około 30 mg-ml. Musiałbym ponownie spojrzeć na pdf, aby to potwierdzić. co byłoby najłatwiejsze do zrobienia? Nie widzę też, żebym był w stanie dokonać separacji bazy

Czy mam zrobić jedno i drugie? Czyszczenie i rekrystalizację? Jeśli nie mogę inhalować, wolę dodać kryształy do napoju, ponieważ dodanie siarczanu jest dla mnie trudniejsze do dozowania i obliczania. Wolę być w stanie wziąć go przez nos, ale będąc czystym i bez bólu, jeśli nie mogę tego zrobić, chciałbym być w stanie zrobić kryształy, aby umieścić je w napoju lub przynajmniej granulki lub coś bardziej spójnego.

Jeśli czyszczenie IPA służy do inhalacji, zapominam o rekrystalizacji. Aby wyjaśnić, czy nie mogę się wystarczająco oczyścić, w jakiś sposób uzyskać granulki lub kryształy.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Widzę, że jestem do tego zdolny. Z wyjątkiem pustki, ale coś mi przyjdzie do głowy.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jeśli masz zamiar myć czymś, zrób to zimnym, suchym acetonem. IPA też zadziała, ale to szczególnie musi być suche i zimne.
Myślę, że pan Haber trochę za bardzo komplikuje sprawę, zwykły rekryst. wyczyści produkt przyzwoicie, bez konieczności stosowania próżni. Wystarczy podgrzać trochę metanolu lub IPA do wrzenia i stopniowo upuszczać ten gorący alkohol, aby rozpuścić cały proszek, a następnie po prostu pozostawić to niezakłócone na górze zamrażarki i włożyć do zamrażarki po obniżeniu do temperatury pokojowej.
 
Last edited:

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
To zależy od tego, ile kosztuje zakup suchego acetonu. Sprzedają aceton jako rozcieńczalnik do farb i widzę kilka zmywaczy do paznokci, które twierdzą, że zawierają 100% acetonu. Nie wiem, czy mogę dostać czysty suchy aceton. IPA jest łatwy do znalezienia.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Na początku miałem wiele problemów z acetonem do paznokci i zawsze okazywało się, że zawiera co najmniej 50% wody, ale to chyba zależy od miejsca, w którym się znajdujesz, destylacja jest oczywiście rozwiązaniem problemu (ponieważ zmywacz do paznokci jest roztworem acetonu w wodzie, co jest dość trudne). Ale praktyczne znaczenie acetonu (a przynajmniej MEK) jest tak duże, że potrafię sobie też wyobrazić zdeterminowaną osobę, która faktycznie zsyntetyzuje go z IPA poprzez łagodne utlenianie (refluks z bichromianem zamieniony na destylację, na co wskazuje zmiana temperatury, bo aceton wrze w okolicach 55C, ciągłe usuwanie produktu powinno być łatwe, a czystość przyzwoita).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Nie posiadam żadnego sprzętu laboratoryjnego, aby móc destylować aceton potrzebowałbym minimum szkła laboratoryjnego
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
To prawda, kiedyś dodałem bezwodny chlorek wapnia (dużo) do acetonu klasy zmywacza do paznokci, aż do egzotermicznego zasolenia (łagodnego), a następnie odizolowałem górną warstwę i dodałem więcej CaCl2 anh. (siccum), który dodatkowo wchłonął wodę, a następnie użyłem około 35% początkowej objętości produktu jako "acetonu", który mógł nadal nie być czysty w sensie absolutnym, ale spełnił swoje zadanie. Inne środki suszące, jak sądzę, również by się sprawdziły, a ja polecam sprawdzić zjawisko wysalania, ponieważ jest ono kluczowe w chemii getta.
 
Top