Question NIEUDANA REAKCJA 2-JODO-4MP

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
PRÓBOWAŁEM ZROBIĆ 2-JODO-4MP ZA PIERWSZYM RAZEM DOKŁADNIE TAK, JAK PODANO W VEDIO NA FORUM, ZACZĘŁO SIĘ ZGODNIE Z OCZEKIWANIAMI, DODAJĄC WSZYSTKIE SKŁADNIKI, JAK WSPOMNIANO, OTRZYMAŁEM TAK SAMO WYGLĄDAJĄCĄ SMOŁĘ RM CZERWONĄ, CZARNĄ, BRĄZOWĄ, ALE KIEDY JĄ ZOSTAWIŁEM I PRZYSZEDŁEM PO 6 GODZINACH KOLORY ZMIENIŁY SIĘ NA JASNO BRĄZOWE JAK TO SIĘ STAŁO CZY KTOŚ MOŻE MI POMÓC KUPIŁEM ODCZYNNIKI ZA BARDZO NIŻSZĄ CENĘ NA PIERWSZĄ PRÓBĘ I SIĘ NIE UDAŁO CZY KTOŚ MOŻE MI POWIEDZIEĆ DLACZEGO ZAŁĄCZAM ZDJĘCIE KOLOR JODOWY ZNIKNĄŁ @Novator @G.Patton pls pomóc ekspertom
 

Attachments

  • DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Po pierwsze, cześć. Proszę, nie pisz z Caps Lockiem. Potrafimy czytać małe litery. To nie jest takie miłe.

Czy masz na myśli ten film?

Czy zostawiłeś wolną bazę mefedronu w otwartym naczyniu na 6 godzin? Czy mam rację?
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nie @G.Patton Mam na myśli filmik o 2-jodo-4 metylo-propiofenonie.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Czy możesz bardziej szczegółowo opisać swój problem? Opisz swoją procedurę krok po kroku i wszystkie ilości odczynników.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
S14JnE9kPm
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton, więc postępowałem zgodnie z tym VEDIO krok po kroku, najpierw dodałem 4mp zgodnie z podaną ilością, drugą dodałem ipa zgodnie z podaną trzecią dodaną filiżanką zgodnie z podaną, a następnie dodałem jod, jak podano, wszystko wyglądało dobrze, jak w VEDIO, a następnie zostawiłem go do mieszania w temperaturze 60-65 stopni, jak wspomniano.65 stopni, jak wspomniano, a kiedy wróciłem, aby sprawdzić po 6 godzinach, kolor RM zmienił się na brązowy w przeciwieństwie do czerwonawo-brązowej czerni w VEDIO, dlaczego więc od teraz 17+ godzin mieszania jest zakończone i usunąłem RM w naczyniu kubek był tam w kolbie, ale kolor jest brązowy, a nie czerwonawy jak w VEDIO.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Czy możesz zastosować zdjęcia swojej mieszaniny reakcyjnej?
Czy dodałeś CuO, jak wspomniano w samouczku?
Jeśli przeczytałeś ten samouczek, powinieneś wiedzieć, że musisz podgrzewać i mieszać mieszaninę reakcyjną nie krócej niż 15 godzin (nie 6).

Czy masz taką zawiesinę w swojej mieszaninie reakcyjnej?
H1ROM2jbom


P.S. Jeśli będziesz stosować interpunkcję, tekst będzie łatwiejszy i wygodniejszy do czytania.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Wiem, że muszę podgrzewać i mieszać przez 15 godzin, a także mieszałem go przez 17+ godzin, ale to, co mówiłem, to na początku, kiedy wszystko zacząłem, Rm wyglądał tak samo jak w VEDIO, ale po 6 godzinach, kiedy przyszedłem sprawdzić, kolor RM stał się jasnobrązowy, w przeciwieństwie do VEDIO, również po 17+ godzinach mieszanina nie wyglądała jak ta w VEDIO.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Nie odpowiedziałeś na moje pytania
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nie, nie otrzymałem tak samo wyglądającego zawieszenia, które stało się jasnobrązowe
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Czy ogrzałeś swoją reakcję w ciągu tych 17 godzin, czy nie?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Jeśli zrobiłeś wszystko tak, jak na filmie, prawdopodobnie problem tkwi w odczynnikach. Jakiego CAS 4mp użyłeś? Czy na pewno był to 4'-metylopropiofenon?
 

INDIANELK2

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton dokładnie tak samo myślałem, nabyłem dwie próbki od dwóch różnych lokalnych dostawców, jedna była ciemnożółta, druga czysto biała. Biały pachniał bardzo dobrze, żółty był gorzki, najpierw spróbowałem z żółtym i reakcja się nie powiodła, a teraz próbuję z białym, zobaczmy, co się stanie. O ile wiem, reakcja nie jest tak trudna do wykonania. Próbowałem również z hbr na żółtym, kiedy dodałem nadtlenek wodoru, zmienił kolor na czerwony, a następnie żółty, ale po zastosowaniu dokładnie tej samej metody, jak pokazano na filmie, nadal nie wytrącił się nawet po 24 godzinach mieszania.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Nie powinieneś próbować smaku odczynnika. Nie pomoże ci to w określeniu jego jakości, a jedynie zatruje i przyczyni się do zachorowania na raka. Sprawdź jego temperaturę topnienia. Prosta metoda na sprawdzenie.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton jak mogę wysłać ci wiadomość, potrzebuję wskazówek człowiek próbował tego ponownie i wydaje się, że zawodzę żałośnie 😫 zapłacę ci, jeśli chcesz pls pomóż mi 🙏😭
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
2i4m może być wytwarzany w mikrofalówce, co nie jest tak drogie, jak jest, znacznie szybciej
 
View previous replies…
Top