Czeski sposób na gotowanie metamfetaminy?

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Czy ktoś zna czeski sposób gotowania metamfetaminy ze stopniowym dodawaniem jodu? W Czechach ludzie często gotują w ten sposób, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego przepisu. Za wszelkie informacje dziękuję
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Piko
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
czy mogę zapytać, dlaczego czasami jod pozostaje? podaj mi powód. Używam jodu w kryształach i jodu
Jod/fluka Honeywell UN3495!
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
czerwony fosfor, jod, pseudoefedryna w stosunku 0,3-1-1 i kwas fosforowy. pse miesza się z fosforem, umieszcza w kolbie, zalewa kwasem, aby uzyskać konsystencję gęstego syropu. podgrzewa się do 110 stopni, a następnie dodaje jod 10 razy po 2 minuty. Ostatnia szansa będzie w temperaturze 127 stopni i utrzymujesz zakres temperatur 127-135 przez co najmniej 40 minut. gasisz reakcję wodą, filtrujesz do toulena i alkalizujesz do ph13+, filtrujesz, zakwaszasz i używasz najlepszego matrosa, jaki kiedykolwiek miałeś.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Dziękuję! Spróbuję wkrótce. 👍👍
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Chciałbym zadać jeszcze jedno pytanie. Jak prawidłowo oddzielić pseudoefedrynę od tabletek "modafenu"? Rozgniatamy, rozpuszczamy w wodzie, dodajemy ług i rozpuszczalnik? Czy wstrząsnąć? Następnie odparowujemy rozpuszczalnik, tak? Będziemy wdzięczni za podanie szczegółów. Tutaj procedury są czasami niepotrzebnie długie. Dziękujemy
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Zły pomysł, ług zamieni pseudo w lotną wolną zasadę, która może ulec rozkładowi podczas odparowywania rozpuszczalników o wysokiej temperaturze wrzenia.
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
czy mogę zapytać, dlaczego czasami jod pozostaje? podaj mi powód. Używam jodu w kryształach i jodu
Jod/fluka Honeywell UN3495!
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Ile jodu dodaje się 10 razy co 2 minuty i jakim kwasem się go zalewa?
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
dowiedziałem się w głupi sposób! Pozostaje, jak sprzedali mi mieszany fosfor
 

metimmy

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
May 1, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Używam proporcji:
na 1 kg efedryny 1 l kwasu fosforowego
60% czerwonego fosforu 120% jodu
i jest świetny.
 
Last edited:

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
1:1:0,33:1 dla grama
 

Dr.Walter

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1000 g efedryny-750ML-H3PO4 85%-czerwony fosfor nowy 450g -jod 900g i używam 20l kolby z płaskim dnem, wkładam wszystko do środka, włączam powietrze i wkładam wąż z góry chłodziarki do 50l wiadra z wodą, więc prawie nie mam dymu, ponieważ woda go pochłania. Maksymalnie w kolbie 20l można zrobić 1500g i jest się całkowicie spokojnym
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Pm me i can
Prawdopodobnie nie szukałeś prawidłowo, internet jest pełen przepisów. Prawdopodobnie czas odłożyć igłę (fuj strelec) 🤣
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ale proszę, nie bądź taki stronniczy. 😉 My, strzelcy, jesteśmy takimi klasykami, traktujemy to poważnie... Lubię cieszyć się narkotykami w pełni, a I.V to jedyny sposób, aby to zrobić.
I uwierz mi, nie ma strzelca jak strzelec, nie jestem najmłodszy, jakim kiedykolwiek byłem....
 
Top