Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Nie mogę znaleźć bezwodnego acetonu... Ilekroć w przeszłości używałem acetonu do syntezy, był to aceton ze sklepu z narzędziami.
sklepu z narzędziami, marka nazywa się klean strip. Jaka jest różnica i czy aceton ze sklepu z narzędziami może być używany w syntezie?

Synteza amfetaminy?

 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Pytam z ciekawości... gdybyśmy nie byli w stanie nabyć kolby płaskodennej o pojemności 2 litrów widocznej na pierwszym filmie i zastąpili ją czymś w rodzaju galonu mleka, czy ciepło spowodowałoby jej stopienie i zasadniczo zanieczyściłoby syntezę?
Ponadto, czy w tym samym pierwszym filmie używamy wszystkich 50 g wodorotlenku sodu do sporządzenia roztworu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Możesz przeprowadzić eksperyment: wlej gorącą wodę o temperaturze 60-70 stopni do tego rodzaju butelki i trzymaj ją przez 10-15 minut. Weź pod uwagę, że do tej butelki nie można podłączyć chłodnicy zwrotnej.
tak
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
czy użycie refluksu nie spowoduje żadnych problemów w syntezie?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Rozpuszczalnik zostanie częściowo lub całkowicie odparowany.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nie zgadzam się z tobą, możesz dość dokładnie określić, czy dana osoba jest legalna, czy nie, zadając kilka pytań.

I nie, powodem, dla którego ludzie SMART nie podają publicznie swoich kontaktów, wszystko, co jest publiczne, nagle znajduje się na liście obserwacyjnej organów ścigania. Mniej osób wie o niektórych dostawcach, tym lepiej dla ludzi, którzy są poważni i pracują na dużą skalę.

Do pewnego stopnia nie zgodziłbym się z G.Pattonem, tak, BBlistings oferują legalne źródła, ale są one nieuregulowane, jeśli chodzi o ceny. Rozmawiałem z niektórymi i ich argumenty są śmieszne.

Ceny powinny być regulowane na forum, dopasowując się do rynku zewnętrznego i nadal powinny być regulowane, a nie wykorzystywać amerykański "wolnorynkowy" system wartości.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Oznacza to gospodarkę rynkową. Nikt nie będzie sprzedawał ze stratą. Jeśli będziemy regulować ceny, nikt nie będzie z nami współpracował. Możemy jedynie regulować transakcje spełniające wymogi usługi escrow.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
G.Patton,

Musiałbym się z tobą nie zgodzić również w tym poście.

Ludzie będą tu pracować, jeśli będzie rynek, a zapotrzebowanie jak widzimy na forum jest duże.

Regulacja rynku nie oznacza strat dla sprzedawców, tak nie działa ekonomia. Jeśli masz uregulowany rynek, oznacza to, że więcej potencjalnych klientów będzie zainteresowanych pracą na forum, a członkowie będą czuć się bezpieczniej.

Posłużmy się przykładem:

Jeden z rzeczywistych sprzedawców tutaj na BB-list, sprzedaje P2nP / 1KG za 200$, cena docelowa w Europie to 100$. Co oznacza, że sprzedawca osiąga co najmniej 100% zysku, jak to jest strata, jeśli rynek zostanie uregulowany do 100 $ / kg? Oczywiście, że osiągną zysk, nie 100%, ale może 20%.

To jest biznes i powinien być odpowiednio traktowany, wierzę, że forum przyniesie więcej strat w dłuższej perspektywie z powodu nieuregulowanego rynku, ponieważ jak widać, większość użytkowników faktycznie szuka źródeł poza forum, ponieważ ludzie wiedzą, że rynek jest znacznie tańszy poza forum, a jakość jest taka sama.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Jesteś bardzo dziwną osobą.
Jeśli ludzie pytają o jakiś produkt, twierdzisz, że zawsze możesz go znaleźć i to w cenie niższej niż normalna.
Ale nigdy nie odpowiadasz bezpośrednio. Tylko prawda, w bardzo podstępny sposób.
Nie ufam ci, że jesteś szczery.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nie zrozumiałem, o co ci chodzi.

Jeśli chcesz dalej dyskutować na ten temat, wyślij mi wiadomość PM.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Witam, czy możecie mi pomóc?

Czy możliwe jest użycie wodorku litowo-glinowego w THF (LiAlH4) zamiast Al/Hg metodą pokazaną na filmie?

Czy mogę skopiować Twój sposób syntezy z użyciem LiAlH4 w THF?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie, sir. LiAH jest przeznaczony wyłącznie do użytku laboratoryjnego, jest BARDZO piroforyczny. Przeczytaj kartę charakterystyki tego, z czym chcesz pracować, proszę! Masz również procedurę redukcji LiAH gdzieś w tej sekcji, jeśli poszukasz i zobaczysz, rzeczywiście zauważysz, że są one bardzo różne.

NaBH4 jest dobrym substytutem, sprawdź wątek.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3

auch mit LiAH-Reduzierung
Więc z NaBH4 zamiast Lialh4 w THF mógłbym skopiować procedurę z twojego filmu?
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Hej, udało mi się przeprowadzić tę syntezę kilka razy z bardzo dobrymi wynikami. Niestety, zapach izopropanolu przeszkadza. Co z octanem etylu? Czy można zastąpić izo octanem etylu? Z góry dziękuję, droga społeczności.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Tak, ta synteza działa doskonale z octanem etylu, wystarczy użyć mniej kwasu octowego niż w przypadku izopropanolu, w przeciwnym razie wszystko będzie w porządku.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Czy znasz procedurę syntezy amfetaminy z redukcji za pomocą LiAlH4 w THF, aby opisać ją szybko i krótko?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

proszę bardzo, tylko nie spal domu
shulgin również opisuje to kilkadziesiąt razy w pikhal
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie do końca, poszukaj procedury NaBH4 na tym podforum.Pierwsza jest darmowa druga sama się znajdzie :p
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Czy mógłbyś podzielić się tym dostawcą lub wysłać mi prywatną wiadomość?
 

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Czy ktoś mógłby mi bardzo szczegółowo opisać dokładny moment, w którym powinienem odlać roztwór rtęci z aluminium podczas przygotowywania amalgamatu aluminium? Nie jest jasne, czy musi być ciężki, szary, gęsty osad, czy nie.
 
Top