Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

ch3wbacca

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 13, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3

Dodanie metalicznej rtęci do 50% kwasu azotowego i nie wdychanie oparów, a następnie użycie tego do amalgamatu Al w wodzie lub alkoholu.
Działa zawsze, niezawodnie i szybko.
Przyznaję, że nigdy nie zastanawiałem się nad tym, czy jest to teraz azotan (I) czy (II).

Ale wszystkie sole rtęci działają, rozpuszczalność jest drugorzędna. Sama rtęć nie jest tak naprawdę hitem, ale trochę kwasu azotowego lub trochę HCl i szczypta azotanu pomagają jej wejść na drogę.

Amalgamacja jest ciastem od rtęciowej strony płotu, problemy obwiniane o rtęć są IMHO praktycznie zawsze winą aluminium w specjalnej głupiej folii, która wciąż jest uważana za odpowiednią.
Zdobądź dobre granulki 99,9% Al, a amalgamacja będzie najmniejszym z twoich problemów, cała reakcja będzie wtedy najprawdopodobniej bezproblemowa.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Super, dziękuję.
Mam trochę azotanu rtęci w drodze, ale jeśli to zawiedzie, kupię termometry!
Mam trochę granulatu Al do moich materiałów pirotechnicznych, ale to prawie proszek, czy lepiej byłoby kupić coś z grubszym ziarnem? jeśli tak, jaki rozmiar byś polecił?
Dzięki! Jestem naprawdę podekscytowany, że mogę spróbować!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Dokładne wielokrotne płukanie Al.
Zawartość rtęci w stosunku do użytego produktu końcowego prawdopodobnie również nie wystarczyłaby do zatrucia, zwłaszcza jeśli większość zostanie spłukana. Prawdopodobnie najniebezpieczniej jest mieć z nią do czynienia podczas reakcji, a nie w produkcie końcowym.
Ale zapytaj doświadczonych użytkowników, a prawdopodobnie będą mogli ci to wyjaśnić, ja też jestem laikiem :)
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
W niektórych przypadkach tak nie jest. Ale jeśli żyjesz z tym regularnie w, powiedzmy, rozsądnych granicach, a nie codziennie, może to być dość toksyczne na dłuższą metę. Myślę, że ze względu na stosunkowo prostszy proces syntezy, większość siarczanów amfetaminy na rynku jest wytwarzana przy użyciu tej syntezy. Myślę, że podobna proporcja wychodzi w drugą stronę, jeśli spojrzymy na to, ile osób ma w dupie to, ile rtęci pozostaje w gotowym produkcie, wśród tych, którzy go wytwarzają, a następnie rozrzucają na ulicy.
Mam nadzieję, że zasady sformułowane przez BB będą przykładem do naśladowania w przyszłości, dla kolejnych pokoleń. Będzie to głupie określenie, ale myślę, że najlepiej by było, gdyby BB udało się stworzyć "modę" definiującą nową erę, z pogoni za jakością. Niemal niemożliwe jest wpłynięcie na postawę ludzi, którzy widzą to prościej i/lub są nastawieni na zysk za wszelką cenę... lub na drugą skrajność, których własne ograniczenia hamują rozwój. Poza tym, że będą zmuszeni podążać za trendami, a tym samym potrzebami zmieniającego się rynku.
Ale wracając do rtęci, też się jej obawiam. To prawda, mam przerażający przykład, który przydarzył się w przeszłości członkowi mojej rodziny.
Rtęć jest metalem ciężkim, w większości przypadków nie jest nawet wydalana z organizmu, dzięki okresowi półtrwania wynoszącemu ponad 20 lat, co jest typowe dla metali ciężkich. W sieci jest pełno metod detoksykacji, znalazłem nawet szczegółowy opis tutaj na forum, ale to dużo pracy. Jeśli gromadzi się w nas, może powodować poważne problemy. Wiadomo, że codziennie dostaje się do naszego organizmu, tak jak ołów i wszystko inne. Ale to, że dostaje się pośrednio, to jedno, a to, że robi się to jako lekarstwo, którego inaczej można by uniknąć, to drugie.
Nie jestem inżynierem chemikiem, po prostu zgaduję, że rtęć obecna podczas reakcji w większości pozostaje w żużlu utworzonym przez oddzielone warstwy. A celem wielokrotnego płukania może być między innymi maksymalne usunięcie zanieczyszczeń rtęcią. Ale chyba nie ma gwarancji, że zniknie ona całkowicie.
Nie zrozum mnie źle, nie próbowałem Cię pouczać. Chodziło mi tylko o tych forumowiczów, którzy są ciekawi tematu. W ten sposób mogą sobie wyrobić zdanie na ten temat w oparciu o kilka punktów widzenia.😊✌️
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Z mojego doświadczenia wynika, że folia aluminiowa jest najlepszą formą aluminium do amalgamatu. Głównym warunkiem jest to, że nie zawiera żadnych obcych składników, tylko 99,9% Al. Proszek i granulki aluminium są również odpowiednie, ale zaleca się ich przyjmowanie w większych ilościach do reakcji, a wydajność nie będzie tak dobra, jak przy użyciu folii.
 

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Cześć

Przede wszystkim dzięki :) I kilka pytań poniżej.

1. Pytanie o stężenie kwasów?
  • 50 ml kwasu octowego (stężenie?)
  • 2 ml kwasu siarkowego (stężenie?)
Zrobię youtube jak to zrobić, ponieważ nie możemy dostać tego gdzie jestem.

2. izopropyl?
Czy "IPA Isopropanol Isopropyl Alcohol 99.9%" będzie w porządku?

3. 1-fenylo-2-nitropropen?
  1. Czy czystość ma zbyt duże znaczenie, czy muszę go kilka razy rekrystalizować. Ponieważ prawdopodobnie dostaję go od kogoś.
  2. Czy mogę dodać 50 gramów 1-fenylo-2-nitropropenu zamiast 10 gramów, czy musiałbym dostosować jakiekolwiek ilości innych chemikaliów / związków pokazanych w eksperymencie?
4. Aceton bezwodny?
Nie mogę zdobyć bezwodnego acetonu jako jego nazwy. Czy mogę użyć tego zamiast Aceton 100 ml 99.9% Czysty ACS / klasa laboratoryjna wysoka jakość

Wydajność?

Ile amfetaminy wyprodukowano po tym eksperymencie w gramach?
(60-70%) 1-fenylo-2-nitropropenu?

Pozdrawiam
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kwas octowy można zwykle znaleźć w sklepach specjalizujących się w pszczelarstwie, wraz z kwasem mrówkowym, zwykle nawet silnie stężonym. Są one używane do zwalczania pasożytów w kolonii.
Jeśli jednak musisz zamówić większe ilości, wydaj kilka dolarów na inny sprzęt, aby nie wzbudzać podejrzeń.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
  • 50 ml kwasu octowego(stężenie?) 95-98%
  • 2 ml kwasu siarkowego(stężenie?) 95-99%
  • Czy "IPA Isopropanol Isopropyl Alcohol 99.9%" byłoby w porządku? Tak
  • Czystość jest niezbędna, podobnie jak świeżość prekursora. W idealnym przypadku powinny występować jasnożółte kryształy. Jeśli masz brązowe, przyciemnione kryształy fenylnitropropenu, wystarczy je raz rekrystalizować z alkoholu izopropylowego.
  • Jeśli chcesz zwiększyć obciążenie 5-krotnie, to musisz proporcjonalnie przeliczyć wszystkie pozostałe odczynniki. Polecam jednak przy pierwszych syntezach zakładać małe ilości, np. 10 g
  • Tak, będzie bezwodny, masz wysokiej jakości aceton.
  • Jeśli weźmiemy pod uwagę wydajność w gramach, to ładując 10 g fenylnitropropenu, można uzyskać 6-7 g siarczanu amfetaminy.
 
Last edited by a moderator:

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Dziękuję bardzo.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Jeśli chodzi o czystość prekursora, czy wymieszałbym go z izo odfiltrowując zanieczyszczenia, a następnie odparował lub zamroził osad?
czy po prostu przemyć izo? Mój p2np jest dość brązowy.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Jeśli p2np jest brązowy, należy go rozpuścić w gorącym alkoholu IPA, a następnie schłodzić w zamrażarce, aż kryształy wypadną. Będą one musiały zostać zebrane na filtrze, a brudny roztwór alkoholu zostanie wyrzucony.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Jaki byłby najlepszy sposób na uzyskanie kwasu siarkowego o wysokiej czystości? W moim kraju sprzedaż kwasu o stężeniu powyżej 14,5% jest ograniczona.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
W rzeczywistości ten sposób nie jest zbyt dobry do uzyskania kwasu siarkowego o wysokiej CZYSTOŚCI. Może produkować nieco stężony kwas siarkowy, ale zanieczyszczenia będą tak samo stężone.

Jeśli chcesz uzyskać stężony kwas siarkowy o wysokiej czystości, musisz go poddać destylacji. Istnieją setki filmów instruktażowych na youtube, jak to zrobić. Nie jest to jednak łatwe i wymaga szklanej aparatury destylacyjnej wykonanej z dobrego szkła borokrzemowego, ponieważ destylacja odbywa się w temperaturach powyżej 300 C.

Ale jeśli chcesz tylko zrobić siarczan amfetaminy z freebase, nie potrzebujesz wysokiej czystości i ta metoda powinna wystarczyć.
 

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Pewnego dnia będę musiał z tego skorzystać ;)

 

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Wy kochani :)

Jak można zmodyfikować ten proces lub film, aby działał z L-PAC zamiast P2NP? To będzie super fajne / szalone / właściwe i trafiające w sedno sprawy.





P2NP1-fenylo-2-nitropropen
Fenylo-2-nitropropen
C9 H9 N O2
L-PACKarbinol fenyloacetylowy
1-hydroxy-1-phenyl-propan-2-one
C9 H10 O2
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Myślałem o użyciu Phenylacetylcarbinol, ale okazało się, że jest dość trudny do kupienia, substancja nie jest używana w farmaceutykach, a w Chinach i Indiach nie ma jej na rynku. Ale nawet jeśli się ją znajdzie, trzeba z niej wytworzyć efedrynę, którą można przekształcić w metamfetaminę.
 

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Zamierzałem spróbować użyć tego przewodnika w przyszłości, aby uczynić go L-PAC ? https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=12453.0

Jestem nowicjuszem w dziedzinie chemii, ale wiem, że z waszą pomocą uda mi się poskładać wszystkie elementy w całość :)

Mam więc nadzieję, że L-PAC z powyższym procesem może być świetnym eksperymentem. :)
 

layman

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś może mi wyjaśnić, za co odpowiada GAA?
 

layman

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Czy istnieje jakiś szczególny powód, aby preferować izopropanol zamiast etanolu?
 
Top