Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Czy przepis można skalować, na przykład z 50 g P2NP: 60 g folii aluminiowej, 500 ml IPA 250 GAA. Czy też trzeba go obliczyć specjalnie dla ilości 50g P2NP?

Czy można również użyć 70-80% AA?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Czy mogę użyć monohydratu azotanu rtęci, czy musi on być bezwodny i czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, dlaczego czasami niektóre odczynniki muszą być bezwodne i jak wpływa to na syntezę.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reakcja zachodzi w obecności wody, nie ma w tym żadnego problemu
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Czy mogę oczyścić amfetaminę zimnym acetonem? Jaki jest prawidłowy sposób mycia?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Można, ale moim zdaniem lepiej z IPA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam wszystkich,

Jestem w szoku!
Wysłałem mój końcowy produkt, który widzieliście na zdjęciach, do laboratorium narkotykowego i powiedzieli mi, że ma 0% amfetaminy!!!!!
JAK TO MOŻLIWE? JAKI INNY PRODUKT MOŻE BYĆ???
JAKIŚ POMYSŁ, CO SIĘ MOGŁO STAĆ?
Mam nadzieję, że to pomyłka lub coś w tym rodzaju, wyślę freebase i produkt końcowy do laboratorium analitycznego i zaktualizuję cię, ale w tej chwili jestem całkowicie w szoku.
Dzięki.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Na twoim miejscu prawdopodobnie wysłałbym również P2NP, od którego zacząłeś, do analizy ...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Prześlij nam wyniki swoich testów, aby dowiedzieć się, co się stało. Jakie odczynniki zostały użyte i w jakich proporcjach? Gdzie zakupiono odczynniki? Na zdjęciu wygląda jak amfetamina, ale może to być jeden z jej analogów.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Jest to bardzo prosta i powszechna synteza. Mogą pojawić się problemy, ale są one łatwe do rozwiązania. Napisz tutaj, a my pomożemy.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Teraz, gdy amfetamina została wysuszona i oczyszczona acetonem, jaki jest następny krok, który powinienem wykonać, czy powinienem umieścić ją w lodówce, czy co powinienem zrobić?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Po oczyszczeniu proszek należy dokładnie osuszyć ze śladów rozpuszczalników, a następnie zapakować w worek próżniowy i umieścić w ciemnym i suchym miejscu, można w lodówce.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam, wynik to 0% amfetaminy, użyłem wszystkich odczynników, ponieważ proces wskazuje, że te odczynniki są klasy farmaceutycznej od profesjonalnych dostawców laboratoryjnych o proporcji, którą zrobiłem z połową wszystkich.
Wczoraj powtórzyłem proces ponownie z lekarzem chemikiem i powiedział mi, że ostateczna wolna baza jest mieszana z IPA z tego powodu jest zapach dzisiaj zostanie wysuszony i ponownie wysłany do laboratorium.
Jeśli chodzi o wynik laboratoryjny, powiedział mi, że mogą być 2 możliwe wyjaśnienia:
1- P2NP lubi polimeryzować i być może cząsteczka jest "podwojona" i z tego powodu w teście laboratoryjnym nie jest "wykrywana".
2- Produktem końcowym może być sam przereagowany p2np.
Zaktualizuję jak najszybciej.
Dzięki.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

To laboratorium mówi tylko, czy pozytywny lub nie w lekach i czystości nie jest szczegółowy raport o całej zawartości. Dzięki.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kwas w filmie ma 6 stopni pH. W przeprowadzonej przeze mnie syntezie liczba ta została znacznie przekroczona, o około 9 lub 10 stopni. Jaki jest prawidłowy sposób redukcji kwasu, aby powrócić do wymaganego stopnia 6 stopni pH, wiedząc, że jestem początkującym w tej dziedzinie. Proszę o wyjaśnienie kroków w prostszy sposób, dziękuję
 
Top