Oczyszczanie amfetaminy za pomocą ekstrakcji kwasowo-zasadowej

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Zmagam się więc z krokiem 8. Wydaje mi się, że jest tu dużo strat i marnotrawstwa. Przeniosłem ekstrakt z lejka sep, dodałem magnez i umieściłem w zamrażarce. Teraz tutaj zrobiłem filtr z próżnią. Myślę, że Buchner jest o wiele lepszy niż konfiguracja, którą dostałem, ponieważ przecieka i objętość jest zbyt duża. Więc po pierwsze, kiedy wlewasz do zestawu, powinieneś wrzucić całość... Nie rozumiem, jak prawidłowo odlać ekstrakcję eterową bez dostania się do niej magnezu, chyba że nie wylewam całego ekstraktu, wtedy w tym momencie mam dużo ekstraktu z magnezem, co mam zrobić z pozostałą częścią do oddzielenia. Załączyłem również zdjęcia wycieku. Co mam z tym zrobić? Czy to wszystko odpady? Jeśli magnez przedostał się przez filtr, co powinienem zrobić? Zasadniczo utknąłem i czekam na tym etapie
 

Attachments

  • uRmBhZdtAo.jpg
    uRmBhZdtAo.jpg
    5.8 MB · Views: 617
  • tgf4n2iJy8.jpg
    tgf4n2iJy8.jpg
    5.8 MB · Views: 601
  • eKPQJ5jCxG.jpg
    eKPQJ5jCxG.jpg
    5.7 MB · Views: 562
  • c5heBExUCz.jpg
    c5heBExUCz.jpg
    6.6 MB · Views: 592
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
No dalej, stary: dasz radę. Jeśli ja z moimi ramionami wyrastającymi z tyłka mogę, to ty też możesz.
I tak! Nie ma nic przyjemniejszego dla moich oczu niż MDMA po przemyciu eterem.
AlO4WhDYHz
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
To filtr próżniowy joanlab... Był tani, ale jego konstrukcja jest niewłaściwa i pozwala na przeciekanie rzeczy na zewnątrz... Tak, spróbuję nalać inaczej, przeczytałem lepki Patton napisał pomocne w wyjaśnianiu rzeczy trochę
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
@deeperdive36 Wygląda na to, że jest to przegub kulowy, który jest trzymany razem za pomocą zacisku.
Czy próbowałeś wcześniej nasmarować przegub kulowy smarem do szlifowania i obrócić kulę, aż szlifowanie stanie się wyraźne?
To powinno rozwiązać problem.
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ahh pamiętam, że gdzieś czytałem o smarowaniu. Spróbuję dzisiaj, mam nadzieję, że to rozwiąże problem. Dzięki.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton ogólnie, czy warto podgrzać roztwór woda + FB + p.eter 40/60 do 38-39C podczas przemywania eterem? prawdopodobnie zwiększy to rozpuszczalność eteru i ułatwi rozpuszczanie emulsji?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Można przemyć czymś mniej lotnym, ale moim zdaniem nie warto w ogóle podgrzewać, jeśli ma to jakieś znaczenie.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Myślę, że to nie jest dobry pomysł. Można przeprowadzić dwie ekstrakcje jedna po drugiej i dodać NaCl do wody w celu łatwiejszego oddzielenia warstw.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tak, masz rację, NaCl działa całkiem dobrze. Wypróbowałem go kilka razy w proporcjach 15-20 gr : 100 ml i znacznie ułatwiło mi to życie.
Ale wciąż myślę, może odpowiednia temperatura może znacznie poprawić proces.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Wypróbowałem ABE z płynem przechowywanym w zamrażarce.
Było tam 50 gr soli, która powinna dać 42 gr FB.
Natychmiast po dodaniu zasady roztwór został umieszczony w zamrażarce na 4 godziny. Następnie dodano eter p., który wcześniej był przechowywany w zamrażarce.
W rezultacie separacja przebiegła znacznie łatwiej z 40 gr FB w wyniku. Jednak kolor otrzymanego FB nie był czysto przezroczysty: lekko żółtawy.
To znaczy, lekko żółtawy - nie czysto przezroczysty, ale wciąż akceptowalny: nie cola
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Właśnie przeczytałem ten wątek. Pomyślałem sobie: "Dlaczego osiągamy pH 12 za pomocą NaOh?" Nie osiągnęliśmy pH 2, więc nie jest ono zrównoważone. Wtedy przypomniałem sobie eksperyment, w którym użyłem oleju jako substancji niepolarnej. Co się stało, gdy zneutralizowałem HCL za pomocą NaOh? Powstało mydło ługowe. Eter naftowy ma frakcje, które reagują tworząc parrifinę. To właśnie dzieje się tutaj. Parrifin jest trzecią warstwą, pH 12 to przesada, a eter naftowy reaguje z wodorotlenkiem sodu. Popraw mnie, jeśli się mylę, nie jestem chemikiem
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Czy powinniśmy odparować 2/3 objętości DCM, tak jak robimy to z eterem w kroku 9?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kolejna próba ABE.
Na początek około 300 gr chlorowodorku mdma.
1,2 l wody
85 gr NaOH
+ około 150 gr NaCl dodanego w trakcie procesu.

Po dodaniu NaOH w dolnej warstwie pojawiła się dość brudna czarna warstwa FB (nie górna warstwa!!!), więc dodałem NaCl, aby je odwrócić.

W pierwszym etapie 180 gr idealnie czystego fb zostało wyekstrahowane eterem p., który jest wyjątkowo niski.

Resztki wody pozostały w butelkach przez tydzień lub coś takiego.

Po pewnym czasie kolejny krok z 500 ml DCM przyniósł mi 20 gr lekko żółtawego FB, który osobiście oceniłbym na 9/10.

Tak więc końcowy yeld to w sumie 200 gr
Stracone 50 gr
 

curlyfries

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Rozpuszczenie amf 1/1 w wodzie jest dla mnie prawie niemożliwe. (Próbowałem 2 razy z 2 różnymi złymi partiami).
Amf pochodzi z ai/hg.
- Do jakiej temperatury możemy podgrzać roztwór 1/1 woda / amf? ( 80*c ?)
- ile dodatkowej wody możemy dodać?
Czekałem około 1 godziny na rozpuszczenie 20 gramów nieczystego amf w wodzie za pomocą mieszadła magnetycznego (było w nim trochę kawałków, następnym razem upewnię się, że jest bardzo drobny).
Kiedy w jakiś sposób próbuję przefiltrować substancje stałe, które nie rozpuściły się w wodzie, pozostałość pozostawiona w filtrze buhnera przypomina strukturę soli.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Uwaga: jako rozpuszczalnika używam DCM

Podczas dodawania acetonu do mieszaniny reakcyjnej w kroku 10 zauważyłem, że tworzą się 2 oddzielne warstwy, a po dodaniu roztworu kwasu siarkowego/acetonu nie byłem w stanie zasolić żadnego proszku z mieszaniny reakcyjnej.

Co zrobiłem źle? Czy są jakieś specyficzne techniki potrzebne podczas używania DCM zamiast eteru?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Wielkie dzięki, wypróbuję pierwszą metodę

Często stosowałem metodę 2, ale po prostu filtrowałem ją filtrem z papieru kawowego i myślę, że aceton daje lepsze wyniki.
 

garro

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Po pierwsze, dziękuję wszystkim, którzy dzielą się swoją wiedzą.

Po drugie, spieprzyłem ekstrakcję A/B i potrzebuję porady, czy to, co mam, jest możliwe do odzyskania, czy nie.

Używam
1) Ług
2) Kwas siarkowy (środek do czyszczenia kanalizacji)
3) VMP Naptha
4) ~3g mety

Wszystko szło dobrze. Usunąłem warstwę wolnej bazy i zamroziłem, aby usunąć wodę. Potem chyba przesadziłem z zakwaszeniem. Próbowałem go odzyskać i spowodowałem więcej bałaganu. Obecnie mam dwie warstwy, jedną wodną (PH ~2) i jedną naptha Było też trochę cząstek stałych, które albo zostały odfiltrowane, albo rozpuszczone w warstwie wodnej.

Rozcieńczyłem również kwas siarkowy wodą, a nie acetonem. Myślę, że to był błąd, proszę popraw mnie, jeśli się mylę.

Kilka pytań:
1) Czy da się z tego odzyskać jakikolwiek produkt? Jeśli tak, jakie kroki byś polecił?
2) W przyszłości, jeśli nadmiernie zakwaszę, co powinienem zrobić, aby odzyskać bieżący proces lub zresetować z powrotem do początku (amf w wodzie destylowanej)?
3) Czy mogę zrobić A/B bez warstwy eteru/spirytusu? Jak rozumiem proces, pozostawiłoby to rozpuszczalne w wodzie kawałki, ale chcę to zweryfikować.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Witam, mam pytanie. Jakie jest idealne PH dla amfetaminy (postać płynna zmieszana z metanolem) po dodaniu kwasu siarkowego? Amfetamina 1:2 z metanolem ma ph 12.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Kiedy amfetamina ma ph12, muszę dodać kwas siarkowy, aż osiągnie ph 6, prawda?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Cześć generale Patton, nie mogę znaleźć żadnego źródła, które pokazuje ostateczną produkcję różowych tabletek Adderal. Jeśli chcę zrobić różowe tabletki Adderal, czy muszę postępować zgodnie z tą instrukcją? Dziękuję za poświęcony czas i pomoc.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Czy interesuje Cię różowy kolor lub skład admirała, który obejmuje różne sole amfetaminy i dekstroamfetaminy?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Czy wszystkie tabletki adderal na rynku mają różowy kolor? Przepraszam za moje naiwne pytanie, ale chcę przyjrzeć się produkcji adderalu i jak mogę zacząć?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Zażywałam już jedną tabletkę i bardzo pomogła mi się skupić. Była to różowa pigułka z napisem 20MG. Czy jest jakiś sposób, abym mogła wyprodukować to samo w domu lub nawet w laboratorium z odpowiednimi zasobami?
 
Top