ADBB

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Przepraszam, że jeszcze nie pisałem, ale to zrobię. Po prostu byłem trochę zaniepokojony publikowaniem niektórych rzeczy. Nigdy nie wiedziałem, że grupa jest tak łatwa do zdobycia i to mnie niepokoi.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nie doxuj się, używaj tor, a jeśli masz zdjęcia, usuń metadane przed opublikowaniem i jesteś w porządku, bracie.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Usuwanie metadanych jest procesem automatycznym na naszym forum. Zresztą, każdy może to zrobić w zasobach pobocznych.
 

bobx888888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Próbowałem tego, ale napotkałem problem. Po 5 godzinach w kolbie w temperaturze 70C zatrzymuję się, aby ostygnąć i umyć. Podczas płukania cieczy w wodzie, ciała stałe nie wydają się pojawiać. Używam zwykłego sitka, ale być może potrzebuję filtra do kawy, jak sugerowałeś. Czy ktoś jeszcze ma takie same problemy?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Codzienne powiedzenie może sprawić, że może sprawić, że .... więc chłopaki, jeśli jest to tak proste do zrobienia, dlaczego nie? )))) TYLKO MY mamy najlepszy żółty ADB i najtwardszy ;) wszystkie inne, które są na rynku, mają biały! który jest prawie nieaktywny... jeśli szukasz czegoś stabilnego, skontaktuj się z nami bezpośrednio! mamy również 5CL TOOO.

PS: Dla tych, którzy zamierzają odpowiedzieć, że nie jesteście jedynymi, którzy to robią, rzucam wyzwanie, aby wysłać im moje produkty za darmo, aby zobaczyć różnicę z prawdziwym adb i prawdziwym mocnym zamiast waszych facetów.


PS: Tylko facet "madmoney" robi coś tutaj i ja nikt inny.

Z góry dzięki
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
nie jest to łatwe.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Oznacza to, że jesteśmy 3:)))
 

Attachments

  • fLYb9vBFRd.jpeg
    fLYb9vBFRd.jpeg
    144.9 KB · Views: 228

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Adbb white nie jest tak mocny, ale sprzedawcy z UE bardzo podnoszą cenę, Jeśli ktoś chce pomocy z prekursorem, mogę mu pomóc, skontaktuj się ze mną.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Czy biały ADBB jest rzeczywiście słabszy? Czy mógłbyś porównać siłę działania z JWH210?

Mam biały proszek od dostawcy z NL z fantazyjnymi opakowaniami, czy mogę go ścigać na folii?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Sprzedajemy najlepszą jakość w adb yellow! nie sprzedajemy prekursorów sprzedajemy bezpośrednio gotowy produkt dokładnie taki jak preban power, możesz sprzedawać swoje białe rzeczy chłopcy ;) ale adb yellow nie możesz gotować jak my ;) dzięki!
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Dlaczego więc nie sprzedajecie prekursora? To nie ma sensu, co mówisz żółty i biały ma ten sam proces produkcyjny, faceci, którzy mają prekursor, aby napisać do mnie, aby pomóc mu zrobić to samemu za darmo. Jestem zmęczony tymi oszustami, którzy podnieśli cenę absurdalnie wysoko
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Różne partie mają nieco inny kolor. Pół roku temu był słaby biały prekursor adbb, ale to nie znaczy, że nowa biała partia adbb nie może być tak silna jak żółta. Pamiętam, że w NL był najsilniejszy adbb, który był całkowicie biały.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Żółty jest silniejszy, jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do mnie, możesz kupić tylko 500gr i spróbować, a zobaczysz na własne oczy.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Żółty jest silniejszy, a nie ten sam proces tworzenia, nawet. :)
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Co powiedzieć, może wiesz, że jesteś lepszy niż chiński dostawca, który sprzedaje te rzeczy, rozumiem, że chcesz straszyć ludzi, ale cena jest bardzo droga.
Przed prebanem 1 kg kosztował 4 tys. euro od dostawcy z UE, a dostawca z Chin kosztował 1,6 tys. dolarów.
Jak powiedziałem, jeśli chcesz pomocy z prekursorem, napisz do mnie, mogę pomóc ze wszystkimi surowcami i informacjami za darmo
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Kto powiedział, że kurwa potrzebuję pomocy? Kto powiedział, że chcę ci pomóc lub chciałem pomocy od ciebie? Kto mówi o tego rodzaju cenach i kto może mi powiedzieć, jakie ceny mam podać? Sprzedaję ci kupno, to wszystko, mam najlepszy produkt, nawet nie obchodzi mnie, co mówisz o śmieciach, odejdź od mojego widoku, proszę.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
I
Zgoda, naturalna zmienność jest możliwa, ale nie widziałem białego ani żółtego na tyle, by wyrobić sobie solidną opinię, a to, o czym mówi Dragonrevolt, nie jest mi obce. Nie rozumiem tego, co mówią sprzedawcy, być może on (ty) może pomóc innym w zrozumieniu tego. Zaproponowano mi "nowy" żółty adb-b, o którym mówi się, że wytwarza mocniejszy produkt końcowy. Czuję, że mam prawo zapytać, czym różni się nowy produkt końcowy, ale jest on rzekomo silniejszy, chociaż ten sam produkt końcowy. Nalegam na jakieś wyjaśnienie, być może optyczne, chiralne, jakąkolwiek formę izolowanego izomeru, wykluczyłem hipotezę, że byłaby to pochodna 5Br, ale zapewniają, że jest taka sama, więc coś strasznego jest naprawdę forsowane, chyba że zaakceptujemy, że jeden jest mniej czysty niż drugi, a może drugi jest bardziej czysty niż mniej czysty rodzaj. A może nie jest wręcz przeciwnie? W obliczu obfitego braku dowodów jestem zmuszony przyznać się do całkowitej dezorientacji drugiego stopnia. Podobne niepoważne rozmowy o nowym, lepszym proszku glicynianu etylu pmk (nie woskowym / oleistym) budzą podejrzenia i wkrótce stają się przedmiotem zainteresowania i być może podejrzanym lub współspiskowcem, ale to nie jest oficjalne. Ten sam cas i inna temperatura zamarzania? To wymaga wyjaśnienia. Można tylko stwierdzić, że albo nie dodaje się teraz substancji fałszujących, albo zanieczyszczenia są teraz odpowiednio usuwane. Bezpodstawne zarzuty i dowody wykraczające poza rozsądne wyjaśnienie osłabiają dochodzenie, a bez dalszych wskazówek sprawa stała się zimna. Dragonrevolt, jak odpowiedzialnie wyjaśnisz różnicę między żółtym i białym adb-b lub substancjami związanymi z adb-b lub wydarzeniami opisanymi w tej dyskusji? Na pewno ktoś zainteresuje się Twoim biznesem, jeśli pokażesz, że oferujesz coś więcej niż chwytliwe, ale puste słowa. I nie twierdzę, że poza kolorem jest różnica lub że jej nie ma. Byłbym poważnie i pozytywnie zaskoczony, gdyby porządne, szczegółowe i metodologicznie ugruntowane wyjaśnienie przyniosło światło na stół.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nie jestem pewien co do innych RC, ale nawet zanim noidy stały się legalne w Chinach, każda partia prawie zawsze różniła się kolorem lub kształtem. Od żółtego MDMB-4en-pinaca do różowego.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
teraz mój 5cl z brązowego na różowy
 
Top