Question Pytanie dotyczące ekstrakcji AB

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Postępowałem zgodnie ze wskazówkami zawartymi w AB Extraction i otrzymałem produkt końcowy. Nie jestem pewien, czy to, co mam, jest prawidłowe, ponieważ nie wygląda jak efekt końcowy w postaci proszku, jak pokazano na zdjęciach. Zamiast tego mam tę lepką pastę, na której wyschnięcie obecnie czekam. Czy ktoś wie, czy to normalne? Umyłem go już acetonem.
 

Attachments

  • 5zQhS0fgKc.jpeg
    5zQhS0fgKc.jpeg
    2.8 MB · Views: 252

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Witam, prawidłowa ilość to 1,10, czyli powinna być dziesięciokrotnie większa od kwasu siarkowego, aby kolor nie był czerwony. Najprostszy sposób na użycie 37% kwasu solnego
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Aby uzyskać suchą amfetaminę HCl, musisz użyć gazu HCl, 37% spowoduje tylko bałagan
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
O ile mi wiadomo, tylko siarczan i fosforan są odpowiednie, a chlorowodorek amfetaminy jest podobno tak higroskopijny, że istnieje tylko w roztworze wodnym... jeśli użyłeś HCl do wytworzenia soli, nic dziwnego, że nigdy nie będzie wystarczająco sucha do użycia (może być stała w eksykatorze, ale na zewnątrz na otwartej przestrzeni będzie absorbować wilgoć z otoczenia).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Po pierwsze, twoje stwierdzenie jest błędne, amfetamina HCl może być również wytwarzana w postaci kryształów, ale nie z wodnego HCl... dlatego powiedziałem, że musisz użyć gazu HCl, 37% HCl spowoduje bałagan (jeśli nadal tego nie rozumiesz, wdmuchnij suchy gaz HCl do roztworu zasady amfetaminy w rozpuszczalniku). Nie wiem, dlaczego ktokolwiek miałby wybierać sól HCl w pierwszej kolejności, więc jeśli chcesz wiedzieć, zapytaj gościa, który zasugerował 37% HCl. Jestem prawie pewien, że jeśli ładnie go poprosisz, podzieli się z tobą swoim patentem na szybki szlam z wodnego HCl. Po drugie, myślałem, że każdy, kto próbuje udzielić porady, już wie, czym są sole siarczanowe i fosforanowe, przepraszam, że nie wspomniałem o kilku solach podczas rozmowy o chlorowodorku. Po trzecie, tak, chlorowodorek jest higroskopijny, ale nie trzeba go traktować jak niklu Raneya. Druga normalna ekspozycja na powietrze nie zamieni go w kałużę.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ok, w takim razie moja wina... kiedy zaczynałem (ponad dekadę temu, kiedy byłem studentem biochemii), zrozumiałem, że chlorowodorek tego konkretnego związku w żadnym wypadku nie jest wart frustrowania się próbą jego wytworzenia. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że w przypadku naszych popularnych amin chlorowodorek jest pierwszą rzeczą, którą należy wypróbować (przynajmniej podczas przeprowadzania badań preparatywnych nad nowymi materiałami).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Masz rację, sól HCl nie jest tego warta w podanym scenariuszu, ale odpowiedziałeś na mój komentarz, w którym wyjaśniłem tylko, że nie możesz użyć wodnego HCl, bo dostaniesz bałagan i zamiast tego powinieneś użyć gazu HCl do chlorowodorku. W przypadku amfetaminy sól siarczanowa i specyficzne sole fosforanowe są znacznie lepsze, ale moim celem było po prostu poprawienie błędnych informacji, które rozpowszechnia dzieciak.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Dzięki za podpowiedź, poeksperymentuję z różnymi proporcjami i zobaczę, co działa najlepiej. Nie mogłem jednak znaleźć na forum informacji o tym, jak mogę wysuszyć mokrą amfetaminę. Myślę o umieszczeniu mokrych amf w szczelnym pojemniku oddzielonym MgSO4. Czy to zadziała? Próbowałem suszyć je przez noc w pokoju, ale nadal wyglądają na mokre.
 
View previous replies…
Top