Question Kāds ir interesantākais medikaments, par kuru neviens nerunā ?

ps1ch0pth

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
im vienkārši interesanti, kas ir visinteresantākā narkotika, par kuru neviens nerunā, kas ir pelnījusi lielāku uzmanību ? Un kāpēc, jūsuprāt, šim medikamentam tiek pievērsta tik maza uzmanība ?

Paldies
Ps. Atvainojiet par manu slikto angļu valodu, tā nav mana dzimtā valoda
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
4-MAR izskatās biedējoši, bet varētu izmēģināt, kas zina.
Fluorkokaīns ir vēl viens interesants.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Es arī nedaudz brīnos par 4-MAR.

Es gribētu dzirdēt stāstījumu no kāda, kurš ir pieradis lietot stimulantus, jo apraksti internetā ir visdažādākie, un lielākā daļa no tiem šķiet izdomāti.

Vienīgais, ko es zinu droši, ir tas, ka tas ilgst vismaz 16 stundas, ja jūs lietojat iekšķīgi.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Pirms dažiem gadiem es mēģināju atrast 4-MAR pārdevēju vai ražotāju un nevarēju atrast nevienu, kas zinātu, kur to iegādāties, vai pat būtu par to dzirdējis. Ķīna mani atkal pievīla. tas izklausās labi, bet nekad nevar zināt.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
2ct2
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Tas un 2ct7 , 2c arī kopumā
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Dodiet man 2c-21
2c-n bēdīgi slavenais 2-CP
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2cp bija tikpat slikts kā 2cn, bet 2c21 bija pērle
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Harmaline. Lielākā daļa cilvēku domā, ka tas ir tikai MAOI A, taču tas ir halucinogēns. Nesen lietoju 200 mg, un man bija dzirdes un redzes halucinācijas. Interesanti ir tas, ka vizuālās halucinācijas bija pavisam atšķirīgas no manis izmēģinātajiem triptamīniem, piemēram, N,N,DMT, psilocīna vai LSD. Godīgi sakot, ne tik dziļi, bet nebūt ne līdzīgi. Nekādu ģeometrisko figūru vai violeta un zaļa.. arī nekādas koordinācijas un smaga reibuma. Es to dabūju no Ebay 😆😉
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
To es nezināju, es esmu sācis audzēt sīrupa Rue kravu. Būs jāizmēģina!
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
5-(2-(2-aminopropil)indols (5-API, 5-IT, PAL-571)[1] ir indola un fenetilamīna atvasinājums ar empatogēnisku iedarbību.

Piedāvāju apspriešanai interesantu produktu ......
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Es izmēģināju 5-IT, man šī viela nepatika.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Es piekrītu, ka šim savienojumam kaut kā pietrūka
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Es nekad nedzirdēju, ka kāds teiktu heksēns. ja jums patīk savienojumi, kas vairo sabiedrisku aktivitāti, dod otro elpu un noteikti uzlabo garastāvokli, iespējams, būtu vērts uz to paskatīties.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
2-c-t-7?
Manā valstī bija īss laiks, kad RC tika legalizēti (mazāk nekā 6 mēneši) un tika atvērts neliels veikals.
Es atceros 2-c-t-2, 7 utt. utt. un citus neskaidrus savienojumu nosaukumus.

Bet es neesmu īsti pārliecināts, ka tie veikali, no kurienes tie tika piegādāti (iespējams, Lizard? Tas bija vairāk nekā pirms 20 gadiem, tāpēc īsti nezinu, haaa) - bet viss, ko es atceros, ir tas, ka divas reizes, kad es mēģināju c-t-7, man nebija nekas patīkams. Es darīju daudz dažādu narkotiku klases, šis bija viens no retajiem, kas man deva tahikardiju un bija puslīdz patīkama stimulācija, bet tikai comeup laikā, pēc tam bija tikai malas un vibrācijas nedaudz psihedēlisko negatīvo efektu.

Atkal, tas varētu būt tas, ko es mēģināju, bija pavisam kas cits. tāpēc es jautāju, kas ir īpaši no šī savienojuma, kas jūs interesē?
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
44
Tik daudz par to dzirdēts, ka es pats to tik daudz darīju. Tas ir tik daudz labāk nekā 2c-b pie ķermeņa slodzes, patiešām spēcīga un patīkama sajūta, dziedāšana ir vienkārši INCREDIBLE, es vēl neņēmu tik daudz, lai iegūtu vizuālos attēlus, bet es atradu pieredzi patiešām vērtīgu. Tas, ko jūs aprakstīt man ļaujiet man vairāk domāt, lai 2c-t-2.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Paldies par sniegto informāciju! Jā, varētu būt, ka es precīzi neatceros, kāds numurs bija rakstīts uz maisiņiem, kuros bija šādi RC.. ;) Tikai neliels, mazs skaitlis noteikti varētu radīt lielu atšķirību!
tad droši vien man bija 2c-t-2. Domāju, ka pat lietoju lielāku devu, jo vairāk kā 1 stundu nejutu nekādu efektu, tāpēc arī otru... Jaunībā mēs visi darām muļķības ;)

man ļoti patīk tavs Nickame hehe.. SANDOZ ir labākais zīmols, kas taisa tādas pārsteidzošas komercreklāmas un visi viņu farmācijas produkti, kas tiek ļaunprātīgi izmantoti (piemēram, Oxy, fent plāksteri) - "brīnumainā kārtā" tieši tie ir vispiemērotākie šādiem lietojumiem.
Oxy sandoz: tas nolobās kā prezervatīvs, apvalks nav pielīmēts uz tabletēm :D
Tad pietiek maigi nospiest, ka tabletes kļūst par smalku pulveri, noņemot visu ER.
Palīgvielas ir ļoti neitrālas, padarot to par mazāk nepatīkamu oxy, ko šņaukt, un burvīgi ar PH praktiski jau labi IV.
Plāksteri bija visaugstākā līmeņa: pirms viņi bija spiesti no likumiem likt dermapatch "anti-abuse" gela maisiņa vietā, Sandoz pievienoja šādam gelam, parasti vienkārši izspiežot un smēķējot... saldinātāju iekšpusē!!! lai smēķēšanas pieredze būtu vislabākā ;)
kāds iemesls, kāpēc viņiem derma plāksterim būtu jāliek saldinātājs citādi?? :D

rūpēties
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
61
Points
13
Deals
44
Thx, atkarībā no saldinātāja, daži varētu ietekmēt uzsūkšanās laiku, ilgāku, īsāku, var vienkārši, kā dmso, palīdzēt produktam iziet caur ādas barjeru.

Sirsnīgi,

Julien Limitari
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2c-g it kā bija pieejams jau tolaik izrādījās, ka tas nav tas, ko viņi apgalvoja, ka tas ir.

2010. gadā it kā bija Tcb2 partija Es nezinu, vai kādam ir apstiprināta pieredze ar kādu no šiem savienojumiem, varbūt kāds tur to dara.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2-c-t-7 tika pārdots ar nosaukumu zilais mistiķis kā afrodiziaks nāca ar divām tabletēm ieteicams lietot tikai vienu lol tas nebija viedveikalos ļoti ilgi.
 
Top