Question Kādas zāles var palīdzēt man labi izgulēties

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Kādas zāles var palīdzēt man labi izgulēties
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
203
Reaction score
206
Points
43
Atbilde vienmēr būs atkarīga no iemesla, kāpēc jums nepieciešams pietiekami daudz gulēt. Taču šeit ir sniegts aptuvens to medikamentu saraksts, kurus lieto miega traucējumu ārstēšanai.

Benzodiazepīni: Benzodiazepīni, piemēram, diazepāms (Valium) un temazepāms (Restoril), pastiprina neiromediatora gamma-aminosviestskābes (GABA) iedarbību. GABA palīdz nomākt neironu aktivitāti, izraisot sedatīvu un nomierinošu iedarbību, kas veicina miegu.

Nebenzodiazepīna receptoru agonisti: Šie medikamenti, tostarp zolpidēms (Ambien) un eszopiklons (Lunesta), arī pastiprina GABA iedarbību, bet iedarbojas uz specifiskiem receptoriem, ko sauc par GABA-A receptoriem. Tiem piemīt līdzīgas sedatīvas īpašības kā benzodiazepīniem, bet to iedarbības ilgums ir īsāks.

Melatonīna agonisti: Melatonīns ir hormons, ko dabiski ražo organisms, lai regulētu miega un nomoda ciklu. Tādi medikamenti kā ramelteons (Rozerem) imitē melatonīna darbību un palīdz regulēt miega režīmu, īpaši cilvēkiem ar cirkadiskā ritma miega traucējumiem.

Oreksīna receptoru antagonisti: Oreksīns ir neiromediators, kas veicina modrību. Tādi medikamenti kā suvoreksants (Belsomra) bloķē oreksīna darbību, veicinot miegu, kavējot modināšanu veicinošos ceļus smadzenēs.

Antidepresanti: Dažus antidepresantus, piemēram, trazodonu (Desyrel) vai amitriptilīnu (Elavil), dažkārt izraksta ārpus zāļu saraksta, jo tie sedatīvi iedarbojas bezmiega ārstēšanā. Šie medikamenti var iedarboties, ietekmējot dažādus neiromediatorus, tostarp serotonīnu un noradrenalīnu, kas var ietekmēt miega režīmu.

Antihistamīni: Daži bezrecepšu miega līdzekļi satur antihistamīna līdzekļus, piemēram, difenhidramīnu (Benadryl) vai doksilamīna sukcinātu (Unisom). Šos medikamentus galvenokārt lieto alerģiju ārstēšanai, bet tie var izraisīt arī miegainību, tāpēc tie ir noderīgi īslaicīgai miega palīglīdzekļu lietošanai. Tomēr nākamajā dienā tās var izraisīt atlikušo miegainību un kognitīvos traucējumus.

Barbiturāti: Barbiturāti, piemēram, fenobarbitāls, jau sen tiek lietoti kā nomierinoši hipnotizējoši līdzekļi. Tomēr to lietošana ir samazinājusies drošības apsvērumu un drošāku alternatīvu pieejamības dēļ. Barbiturāti iedarbojas uz GABA receptoriem, radot nomierinošu iedarbību, taču, salīdzinot ar citām miega zālēm, tiem ir lielāks pārdozēšanas un atkarības risks.

Augu piedevas: Daži augu izcelsmes uztura bagātinātāji tiek tirgoti, lai veicinātu miegu. Piemēram, baldriāna sakne, kumelīte un lavanda. Lai gan dažiem cilvēkiem tie var būt noderīgi, pierādījumi par to efektivitāti ir ierobežoti, un to drošība un kvalitātes kontrole var atšķirties. Pirms lietot augu izcelsmes uztura bagātinātājus miega uzlabošanai ieteicams konsultēties ar veselības aprūpes speciālistu.

Es ieteiktu sākt ar pēdējiem, un antidepresantus un barbiturātus vispār nevajadzētu lietot kā miega līdzekļus. Sarežģītās situācijās, kas saistītas ar CNS aktivatoru lietošanu, var pievērst uzmanību benzodiazepīniem. Tomēr tie jālieto neregulāri un stingri ievērojot devas.

Svarīgi atzīmēt, ka, lai gan miega zāles var būt efektīvas īstermiņā, tās parasti ir ieteicamas īslaicīgai lietošanai. Ilgstoša vai pārmērīga miega tablešu lietošana var izraisīt toleranci, atkarību un citas nevēlamas blakusparādības (izņemot, iespējams, zāļu).
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Ilgu laiku lietoja miegazāles = tās darbojas labi, bet vēlāk tu negribi gulēt kā normāls cilvēks. Tagad es nelietoju zāles - tikai 15 mg melatonīna, un tas ir diezgan labāk nekā benzodiazepīni, kas padara jūs zombiju.

Veselu
 

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Es lietoju diezgan mazu THC devu. Vienkārši, lai izvairītos no miegainības. Darbojas lieliski.
Citādi...melatonīns.
 
  • Like
Reactions: T 3
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kā jums patīk lietot THC miega vajadzībām?

Parasti es to smēķēju, bet kādu dienu izdomāju arī sajaukt kādu labu dzērienu ar kādu šķidro THC.
 

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Nu, jo es esmu no zemesriekstu sviesta/šokolādes atkarīga. Es pati gatavoju konfektes.
Vienkārši paķēru dažas konfekšu veidnes no veikala. Reeces zemesriekstu sviests (čipsi konfekšu gatavošanai).
un sajaucu ar savu iepriekš gatavoto kannas kokosriekstu eļļu. Galaprodukts = mazi batoniņi vai lācīši.
Es tos neēdu katru vakaru. Varbūt dažas reizes nedēļā.
Es gatavoju arī tādas, kurās ir šokolādes un Reeces kārta. Pēc tam pievienoju slieksni sasmalcinātu pekanriekstu vai zemesriekstu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ak, sūdi :D Vai tev ir kvīts, ko par to varētu man atsūtīt? Tā kā es neēdu citu cilvēku gatavotus ēdienus, man pašam tas būtu jādara. :D :D
 

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Man īsti nav oficiālas receptes, bet es varu to izklāstīt jums.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Es varētu lejupielādēt no tīmekļa vienu tulkojumu par kannu kokosriekstu eļļu, bet gribētu redzēt, vai jūs tam pievienojat kādu vijumu.
 

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Es gatavoju savu Canna infūziju kokosriekstu eļļu reizi vai divas reizes gadā.
Lai es varētu pagatavot, ko vien vēlos. Uzglabāju to noslēgtā burkā. Tāpat kā kreisajā pusē.
 

Attachments

  • MEIHPWGXrb.PNG
    MEIHPWGXrb.PNG
    1.1 MB · Views: 102

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Tad es tos iegādājos. Izkausēju tās un lēnām iemaisu savā kannu eļļā. Dažreiz es vienlaikus izkausēju šokolādi un iepilinu to arī savā kannu eļļā. Šokolādei. Es vienkārši izmantoju līdzīgas šokolādes skaidiņas, kas paredzētas konfekšu gatavošanai. Es domāju, ka ir svarīgi "paredzētas konfekšu gatavošanai".
 

Attachments

  • YMOstf8Rgy.PNG
    YMOstf8Rgy.PNG
    240.5 KB · Views: 88

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Tad vienkārši ielejiet to savās veidnēs. Kas redzams pirmajā attēlā pa labi. Viena stieņiem un otra lācīšiem.
Sākotnēji es dabūju lāču veidni, lai mēģinātu izgatavot gumijas.
 

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Tas atšķiras ar to, uz kādu mg es dodos. Es vienkārši izņemu ole kalkulatoru. Tomēr tas nav precīzs.
Es aprēķinu, ka katram ir 10-12 mg uz stienīti/lācīti.
Gotta log off un nokļūt uz darbu, bet Ill mēģināt un post dažas sīkākas informācijas vēlāk.
 

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Melatonīns man iepriekš ir labi noderējis. Bet tagad es stingri lietoju 5-10 mg THC/CBD 1:0,5.
apmēram stundu pirms gulētiešanas. Es vairs neceļos nakts vidū, un man ir 6-8 stundu ilgs pilnvērtīgs miegs.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Es ļoti gribētu lietot THC pirms miega, bet varu tikai CBD dēļ, ja es lietošu THC pirms automašīnas lietošanas, mani notiesātu par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties reibumā. Tas sucks šeit, un jūs varat doties uz cietumu, kā arī par to, ka esat piedzēries.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vecās labās kaņepes :)

Es mīlu Strawberry Short Cake Cali Weed Strain līdz miegam, tas burtiski garšo kā zemeņu īsa kūka un trāpa kā vilciens pilnā ātrumā. :D
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
1 litrs alus, un jūs gulēsiet kā bērns😌
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
diezgan ātri kļūst garlaicīgi, un alus kļūst kā ūdens :D :D
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Vajadzētu veikt hennesiju)
Vai pamēģināt valeriju ar šampanieti)
Bet to ir viegli pārdozēt, beigās tu jutīsies gluži kā dārzenis).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vecais labais Henny :D

Miega dēļ es palikšu ar savu nezāli, uztraukuma dēļ es palikšu ar savu kokaīnu... Es esmu vienkāršs cilvēks. :D
 
Top