2C-feniletilamīnu sintēze

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vai jūs varētu pastāstīt, kādas laboratorijas iekārtas ir nepieciešamas 2-CB ķīmiskai sintēzei?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
viss ir atkarīgs no sintēzes veida. jums ir nepieciešams sākuma punkts un ceļš, pa kuru vēlaties iet.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Henrija reakcija, kolba, atgaitas dzesinātājs, sakarsēta magnētiskā maisītāja, ūdens vanna (vai arī to var darīt mikroviļņu krāsnī), mērcilindrs, vakuuma filtrs Bihnera piltuve un Bīnsena kolba un paši filtri, karstumizturīgas mērkolbas ar zemu uzgali.
Redukcija uz litija alumīnija hidrīda ir tāda pati, tikai būs vajadzīgs ledus un piltuve, lai pilinātu stirola šķīdumu, un tad mēs pilinām etil acetātu vai etilspirtu, lai izlietotu lieko litija alumīnija hidrīdu.
Bromēšana ir tāda pati
svari un tamlīdzīgi.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
litija alumīnija hidrīds nemīl jokus un labprāt sprāgst un aizdedzina šķīdinātājus. to nevar nodzēst ar ūdeni, oglekļa dioksīdu, citādi viņam nepatīk peroksīds un ūdens THF.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Tātad būtu labāk izmantot ķīmisko reaktoru, lai tas nesprāgtu un nekaitētu man? Un, ja jā, tad kādai vajadzētu būt ķīmiskā reaktora jaudai?
Vai esat jau iepriekš gatavojis 2C-B?
paldies!
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kā reaktors jums palīdzēs? pareizi strādāt ar litija alumīnija hidrīdu, viss ir pēc iespējas sausāks, laba dzesēšana, šķīdinātājā nav peroksīda piemaisījumu.
Pirmajās sintēzēs es to darīju parastā kolbā ar trim kakliņiem ledus vannā, dažreiz ar sprādzieniem un ugunsgrēkiem, tad es iemācījos =)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
slikts padoms) es jau varu iedomāties, kā sajauc sausu stirēnu ar alumīnija hidrīdu (dioksānam ir tādas pašas fluora un thf problēmas)
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
mate, man nav nekāda priekšstata par ķīmiju, mēģinu mācīties, bet tas ir nomācoši, pārāk daudz informācijas, es joprojām nezinu, pie kuras ķīmiskās sintēzes palikt un pievērsties tai, domāju vai nu 2-CB, vai MDMA, ja vien es nepārdomāju, sākumā gribēju veikt LSD sintēzi, bet esmu redzējis, ka sintēze tikai LSD prekursora lizergīnskābes ražošanai ir ļoti sarežģīta un prasa daudz reaģentu un ķīmisku reakciju.
Paldies!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mans draugs, no kurienes jūs iegādājāties (CAS: 93-02-7)?

2,5-dimetoksibenzaldehīds

Es atradu pārdevēju alibaba, kas to it kā pārdod, bet kā es varu pārliecināties, ka tā ir šī viela, kad to saņemšu?
Un kāda ir atšķirība starp to un šo 2,5-dimetoksi-beta-nitrostirēnu?
Paldies! un atvainojiet, bet man nav priekšstata par ķīmiju.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pirmais ir aldehīds, otrais ir nitrostirēns. atšķirība bez tā, ka formulā tiem ir atšķirīgas fizikālās un ķīmiskās īpašības.
pārbaudīt kušanas temperatūru
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Pašlaik esmu 2c-b sintēzes izstrādes vidū, un esmu sastapies ar direktīvu, kurā teikts, ka

"250 ml RB kolba tika uzpildīta ar 16,6 g 2,5-dimetoksibenzaldehīda,
1,6 g NaOAc un 50 ml nitrometāna. Pēc 4 h ilgas refluksēšanas tika iegūti 14,4 g atbilstošā nitrostirēna [1] pēc pārkristalizēšanas.
Pie 4,0 g nātrija borohidrīda šķīduma 100 ml izopropanola pievienoja 5,0 g 2,5-dimetoksilfenil-2-nitroetēna. Tika iegūti 4,2 g dzeltenas eļļas.
pēc liekā borohidrīda sadalīšanās, kam sekoja parastā apstrāde (B).
2,5-dimetoksifenil-2-nitroetānu izšķīdināja 100 ml izopropanola ar 8 molāriem Zn ekvivalentiem un 3,5 molāriem HOAc ekvivalentiem (attiecībā pret Zn daudzumu). Tika iegūti 2,0 g 2,5-dimetoksifenilamīna vāji dzeltenas eļļas (C) veidā.

Man vajadzīga palīdzība ar pasvītroto teikumu. Ko tieši tas nozīmē. Pirms es sāku, es sapratu, ka tas nozīmē, ka eļļu mazgā ar etiķskābi un atdala ar sep piltuves palīdzību. Tagad, kad esmu sintēzes procesa vidū, neesmu tik pārliecināts. Būšu pateicīgs par jebkuru palīdzību, ko man var sniegt kāds, kas ar to nodarbojas.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
parasti liekais borohidrīds tiek sadalīts ar skābi, un sāļi tiek atfiltrēti.

Mani uztrauc, kāpēc Henrija kondensācijā izmanto nātrija acetātu, un es nesaprotu, kāpēc vispirms atjauno dubultsaiti un pēc tam atsevišķi atjauno nitrogrupu. Stireni tiek reducēti uz cinka sālsskābē (dubultā saite un nitrogrupa), nitropropēniem tas nedarbojas.

vai arī var izmantot nātrija borhidrīdu ar vara katalizatoru.
 
Last edited:
View previous replies…

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Jautājums jums, kungs, jo, šķiet, jūs zināt vairāk nekā es un esat bijis izpalīdzīgs. Man arī ir palādijs uz oglekļa %10. Es pieņemu, ka arī šis varētu būt saprātīgs ceļš, bet man dažreiz rodas nepatikšanas, kad es pieņemu. Cinka un hcl vietā.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Arī neesmu pazīstams ar šo konkrēto sintēzi, bet redzēju, ka K2CrO4 tiek pārdots kādā populārā mājas zinātnes tīmekļa vietnē. Neesmu pārliecināts, vai tas ir tas, ko jūs meklējat.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
No kurienes jūs iegādājāties 2,5-dimetoksibenzaldehīdu?
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Es jautāju organiskās ķīmijas profesoram, vai kāds, kam nav priekšstata par ķīmiju, varētu sekot ķīmiskās sintēzes receptei, un viņš teica, ka jā, tāpēc es pievienojos šim forumam, Es esmu pazudis, es nezinu, ar kādu sintēzi sākt, un es to daru Lai gūtu peļņu, es varu ieguldīt laiku un naudu, lai mācītos, mans mērķis ir ražot lielā mērogā un pārdot vairumtirdzniecībā, bet es redzu, ka šī nozare ir ļoti sarežģīta, ne tikai veikt ķīmisko sintēzi, bet arī iegūt nepieciešamos ķīmiskos reaģentus un prekursorus, Jebkādi ieteikumi par to, kādu sintēzi darīt? paldies!!!
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Wut. Ja jūs to darāt tikai peļņas gūšanas nolūkā, kāpēc vispār gribētu nodarboties ar 2c sēriju... Nav atkarību izraisošas, nišas narkotikas. Jums būs lielāka peļņa, audzējot nezāles.
 
Top