Question Jautājums par metamfetamīna ražošanas metodi Meksikā!

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Puiši, es noskatījos šo dokumentālo filmu: /threads/the-crystal-meth-road-video.198/
Bet man ir jautājums
Šajā video viņi runāja par dažām ķīmiskām vielām, kas sūtītas no Ķīnas, piemēram, (CAS 288573-56-8), lai Meksikā ražotu metamfetamīnu.
Tātad, kas ir šīs ķimikālijas? un vai tās joprojām ir iespējams saņemt no Ķīnas un izgatavot metamfetamīnu uz vietas? Vai šī ķimikālija ir aizliegta? Kā šo pulveri pārvērst metametāna kristālos?!?

Paldies par palīdzību.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
CAS 288573-56-8 ir fentanila prekursors, šajā video ir kļūda. Domāju, ka domāti glicidāti vai APAAN, no kuriem ir viegli iegūt BMK, kas pēc tam tiek reducēts līdz metamfetamīnam.
Es ceru, ka līdz Jaunajam gadam mēs publicēsim detalizētus un saprotamus videoklipus par metamfetamīna sintēzi dažādos veidos.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8

Paldies par atbildi.
Esmu lasījis dažus rakstus par "fentanila izmantošanu metamfetamīnam", es atklāju, ka viņi vienkārši sagriež metamfetamīnu ar fentanilu, jo tas ir lēts, viegli atrodams un ļoti spēcīgs.
Viņi to sauc par "metamfetamīnu ar fentanila piedevu".

Tāpēc es domāju, ka tas ir tikai griezuma līdzeklis, nevis izejviela ražošanai.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ir ārkārtīgi bīstami griezt metamfetamīnu ar fentanilu. Higgs, kas īsti ir `glikvidāti`, vai tas ir molekulu grupas nosaukums? Ja jā, tad kura tieši ir labākā BMK iegūšanai? paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Sveiki. "Glikvidāti" ir esteri, kuru molekulas struktūrā ir 2-metil-3-oksirāna grupa.
 
Top