Question LŪDZU PALDIES!!! Publiskās od juridiskie jautājumi :(

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
es nopietni apjuku, pārdozēju ledus sabiedriskā vietā. domāju, ka kāds izsauca policiju, jo dzirdēju, ka kāds telefona sarunā piemin narkotikas, un drīz pēc tam redzēju apmēram 3 policijas mašīnas, tāpēc aizgāju, cik ātri vien ātri varēju (neizskatoties kā pilnīgs narkomāns), bet es izbiju un atstāju maisiņu uz vietas, un, iespējams, uz tā ir pirkstu nospiedumi un atliekas. es esmu tik nobijies. ko man darīt??

Varbūt man ir tikai paranoja, jo, kad es atgriezos mājās, man bija dzirdes halucinācijas, bet es domāju, ka es, iespējams, esmu ievainots.
es esmu pazīstams lietotājs savā apkārtnē (ne ledus, bet citas lietas).
 
Solution
If they didn't see you in possession of the bag and then immediately aquire it without taking their eyes off of it, they can not show a chain of possession that unequivocally leads to you. If you have never been arrested before they don't have your fingerprints. If you have, did they take your prints? They don't magically have them. Paraphernalia is a low charge and they likely wouldn't waste their time prosecuting a paraphernalia charge less than 1)2g depending on the state) even if they come to harass you, be confident that the case isn't a slam dunk and it's a low charge. If you admit nothing they have nothing. You handed out a dozen sandwiches to homeless people, one of them subsequently used the empty bag to hold some drugs. That's...

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Reiz es izkļuvu no apsūdzības par marihuānas lietošanu (patiesībā divreiz), jo man makā bija maisiņš, kurā ietilpa dolāri. Un viņi to sākotnēji neredzēja. Kad mēs nonācām policijas birojā un viņi to atrada, tā bija atradusies kruīza bagāžniekā, bet nebija uzskaitīta, tātad nebija nekādas turēšanas ķēdes. Citā reizē es viņiem tiesā teicu, ka gribu, lai to patstāvīgi pārbauda, un viņi nevarēja to izdomāt. Man bija aizdomas, ka tā tas būs, jo policists komentēja, cik tā ir laba ( tas bija aptuveni 1998. gadā, pirms augstas kvalitātes marihuānas bija daudz), un viņš bija šerifa dēls, kurš, kā zināju, smēķēja nezāli pirms kļūšanas par policistu.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Man patīk KORUPCIJA!!!
Nav nekā labāka par korupciju!)
Mainiet savu domāšanu, meklējiet korumpētas amatpersonas augstās aprindās, kļūstiet par *Maecenas*
Un radiet paši savus noteikumus!)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Es nedomāju, ka es zaudētu miegu par to. Domāju, ka vienīgais iemesls, kādēļ jūs pat saņemtu klauvēt pie durvīm, būtu jūsu pārbaudes laiks, un tas būtu par čurāšanas testu. Pret jums ir maz pierādījumu.
 
Top