Question LŪDZU PALDIES!!! Publiskās od juridiskie jautājumi :(

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
es nopietni apjuku, pārdozēju ledus sabiedriskā vietā. domāju, ka kāds izsauca policiju, jo dzirdēju, ka kāds telefona sarunā piemin narkotikas, un drīz pēc tam redzēju apmēram 3 policijas mašīnas, tāpēc aizgāju, cik ātri vien ātri varēju (neizskatoties kā pilnīgs narkomāns), bet es izbiju un atstāju maisiņu uz vietas, un, iespējams, uz tā ir pirkstu nospiedumi un atliekas. es esmu tik nobijies. ko man darīt??

Varbūt man ir tikai paranoja, jo, kad es atgriezos mājās, man bija dzirdes halucinācijas, bet es domāju, ka es, iespējams, esmu ievainots.
es esmu pazīstams lietotājs savā apkārtnē (ne ledus, bet citas lietas).
 
Solution
If they didn't see you in possession of the bag and then immediately aquire it without taking their eyes off of it, they can not show a chain of possession that unequivocally leads to you. If you have never been arrested before they don't have your fingerprints. If you have, did they take your prints? They don't magically have them. Paraphernalia is a low charge and they likely wouldn't waste their time prosecuting a paraphernalia charge less than 1)2g depending on the state) even if they come to harass you, be confident that the case isn't a slam dunk and it's a low charge. If you admit nothing they have nothing. You handed out a dozen sandwiches to homeless people, one of them subsequently used the empty bag to hold some drugs. That's...

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
droši vien ir svarīgi arī atzīmēt, ka es biju kā redzami trīcīgs. es bez apstājas sausi žāvājos, ļoti stipri svīstot, un es izskatījos nobijies kā sūds (jo es biju).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kādas juridiskas problēmas jau ir radušās?
Nav nepieciešams uztraukties iepriekš.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
vēl nav, tāpēc ur taisnība ^^;

im just nervvous cuz ik I could be identified bc of the fingerprints (es varētu tikt identificēts pēc pirkstu nospiedumiem)
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Par kādu valsti mēs runājam, par Lielbritāniju. Mums ir diezgan līdzīga veida tiesību sistēma. Vai šis maiss, ko atstājāt, bija pazudis, kad atgriezāties? Cik daudz bija tajā maisiņā? Es domāju, ka, ja jūs noliegtu visu kopumā, to būtu neiespējami saukt pie atbildības. Vienīgā persona, kas var jums sagādāt nepatikšanas, esat jūs pats. Policijai neko nestāstiet, ja jums draud sods. Jūs esat sieviete vai vīrietis?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Es esmu ASV. kopš tā laika neesmu izgājusi no mājas, tāpēc nezinu, vai tas joprojām tur ir. maisiņš bija diezgan tukšs, varbūt nedaudz atlieku. es esmu sieviete. vai tas joprojām nebūtu iespējams pat ar pirkstu nospiedumiem?
 
View previous replies…

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vai jūs kādreiz esat ticis arestēts? Kādā valstī jūs atrodaties. Vai jūs nejauši esat ķīmiķis.
Ja ASV jūs nekad neesat bijis arestēts, ir ļoti maz ticams, ka viņiem ir jūsu nospiedumi, un vēl mazāk ticams, ka nospiedumus vispār var redzēt uz maisiņa.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Turklāt viss, ko jūs darījāt, bija staigāšana pa visu? Tevi jebkurā krāsā, izņemot balto, būtu grūti arestēt šeit tieši tagad. Ja tas ir Kalifornijā, es tevi pat pārstāvēšu, bet es tev saku, ka tev viss ir kārtībā. Ja vien jūsu skaista balta meitene, tad jums ir lielas nepatikšanas lol
 
  • Haha
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
tās sarežģīts ill pm u
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
un jā, es biju manāmi uztraucies un vienā brīdī es daudz vemju. asian + white mix but im tan so :/
 
  • Wow
Reactions: vis

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Ja jūsu somā netiks atrastas aizliegtas vielas, tad problēmu nebūs. Jūs nekad nezināt, kāpēc jūs izmetāt, varbūt jūs esat saindējies. Es iesaku labi izgulēties, lietot vitamīnus un novērtēt situāciju bez paranojas. Un turpmāk esiet piesardzīgi ar smagajām narkotikām, tām jābūt jautrām, nevis problemātiskām.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
ur taisnība, es cenšos par to neuztraukties. paldies sm :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ja viņi nav redzējuši, ka jūs esat somas īpašnieks, un pēc tam nekavējoties to iegādājaties, nenovirzot no tās acis, viņi nevar uzrādīt valdījuma ķēdi, kas nepārprotami ved pie jums. Ja jūs nekad iepriekš neesat bijis arestēts, viņiem nav jūsu pirkstu nospiedumu. Ja esat bijis, vai viņi ir paņēmuši jūsu nospiedumus? Viņu rīcībā tie nav maģiski. Paraphernalia ir zema apsūdzība, un viņi, visticamāk, netērēs savu laiku, lai ierosinātu kriminālvajāšanu par paraphernalia apsūdzību, kas ir mazāka par 1)2 g atkarībā no štata), pat ja viņi ieradīsies, lai jūs uzmācītos, esiet pārliecināts, ka lieta nav slam dunk, un tā ir zema apsūdzība. Ja jūs neko neatzīsieties, viņiem nekas nebūs. Jūs izdalījāt desmit sviestmaizes bezpajumtniekiem, un viens no viņiem pēc tam tukšo maisiņu izmantoja, lai turētu narkotikas. Tā nav jūsu problēma. Viņi var melot un teikt, ka redzējuši jūs vai ka viņiem ir videoieraksts. Jūs šobrīd neatbildat uz jautājumiem.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Reiz es izkļuvu no apsūdzības par marihuānas lietošanu (patiesībā divreiz), jo man makā bija maisiņš, kurā ietilpa dolāri. Un viņi to sākotnēji neredzēja. Kad mēs nonācām policijas birojā un viņi to atrada, tā bija atradusies kruīza bagāžniekā, bet nebija uzskaitīta, tātad nebija nekādas turēšanas ķēdes. Citā reizē es viņiem tiesā teicu, ka gribu, lai to patstāvīgi pārbauda, un viņi nevarēja to izdomāt. Man bija aizdomas, ka tā tas būs, jo policists komentēja, cik tā ir laba ( tas bija aptuveni 1998. gadā, pirms augstas kvalitātes marihuānas bija daudz), un viņš bija šerifa dēls, kurš, kā zināju, smēķēja nezāli pirms kļūšanas par policistu.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Man patīk KORUPCIJA!!!
Nav nekā labāka par korupciju!)
Mainiet savu domāšanu, meklējiet korumpētas amatpersonas augstās aprindās, kļūstiet par *Maecenas*
Un radiet paši savus noteikumus!)
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Nav jāuztraucas. Zāļu lietošana nav nelikumīga. Ja viņi atrod jūsu somu ar pirkstu nospiedumiem, tas neko nenozīmē, jo vienmēr kāds var krāpties, ievietojot kaut ko iekšā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Narkotiku lietošana IR nelikumīga
2925.31 pants - Ļaunprātīga kaitīgu apreibinošu vielu lietošana
(A) Izņemot likumīgus pētniecības, klīniskos, medicīniskos, medicīniskos, stomatoloģiskos vai veterināros nolūkos, neviena persona ar mērķi izraisīt intoksikāciju vai līdzīgu fizioloģisku iedarbību nedrīkst iegūt, turēt vai lietot kaitīgas apreibinošas vielas.
(B) Ikviens, kas pārkāpj šo iedaļu, ir vainīgs kaitīgo apreibinošo vielu ļaunprātīgā izmantošanā, kas ir pirmās pakāpes likumpārkāpums. Ja likumpārkāpējs iepriekš ir bijis notiesāts par narkotisko vielu lietošanas pārkāpumu, kaitīgo apreibinošo vielu ļaunprātīga lietošana ir piektās pakāpes smags noziegums.
(C)
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Ok,ok. Ja u tā saka. Mana kļūda.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tā ir viena no tām lietām, kas ir atkarīga no tā, kur jūs atrodaties. Kalifornijas, Oregonas un Vašingtonas štatā tiek praktizēta kaitējuma mazināšana, tāpēc, lai gan tas tehniski ir nelikumīgi, viņi nekad neapsūdz cilvēkus par narkotiku lietošanu. Citos štatos viņi to izmanto kā iespējamu iemeslu, lai saņemtu kratīšanas orderi vai veiktu izmeklēšanu, bet parasti to atceļ pirms tiesas. Citos štatos viņi apsūdz jūs par visu, par ko vien var apsūdzēt. Tā nav tikai štatos, bet dažādās jurisdikcijās ir atšķirīga politika.
 
Top