Fenilacetona (P2P) sintēze no benzaldehīda ar butanonu

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Liels paldies par vienkāršo un detalizēto sintētisko aprakstu!
Kā ar ūdeņraža peroksīdu, vai to varētu aizstāt? Mūsdienās tā ir patiešām kontrolējama ķīmiska viela, un to sintezēt pašam ir grūts darbs. Tas galvenokārt kalpo kā katalizators reakcijā starp ledus etiķskābi un 3-metil-4-fenil-3-buten-2-onu, vai ne? Kas varētu būt labs aizstājējs?
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Ir vērts meklēt dažādos interneta veikalos vai parastos ielas veikalos, kuros pārdod H2O2 augu audzēšanai.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Visi saka, ka šai metodei ir trūkumi. Vai kāds ar šo metodi kādreiz patiešām ir ieguvis ievērojamu iznākumu?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
P2P var destilēt arī ar ūdeni, taču tas notiek ļoti lēni. Tomēr metilfenil-nutenons JUMS JĀdestilē vakuumā, jo tajā ir ievērojams daudzums putekļu, un MPB ar ūdeni nedestilēs.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Tas bija tikai mans polimerizētais P2P bullshit! Un es nevarēju destilēt savu P2P. Tāpēc mans Leikarts nedarbojās nevienu no tām reizēm, kad es mēģināju, un, ak, jā, es mēģināju.. :)
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Kad es ekstrahēju savu P2P ar etilacetātu, es ieliku nedaudz žāvēšanas līdzekļa un ieliku to ledusskapī.
Es apskatīju šķidrumu, un, kad tas bija apmēram 3 stundas ledusskapī, apakšējais slānis bija pilns ar dzidru eļļu.
Vai tas ir mans P2P? Vai es tiešām varu iegūt ekstraktu šādā veidā?!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Es biju tikai ūdens dibenā. Bet mans P2P bija etilacetātā.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
BET tas viss izgāzās, jo tas nebija P2P. P2P nešķīst etilacetātā. Es domāju, ka tas bija kāds cits produkts, jo es nepareizi hidrogenēju acetoksi. Acetoksifenilpropēns, manuprāt, šķīst etilacetātā. Labojiet mani, ja es kļūdos. Tagad es visu šķīdinu ksilolā, jo tie abi šķīst ksilolā, tādējādi arī ietaupot naudu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
P2P ļoti labi šķīst EtOAc - etil acetātā. Tas šķīst arī benzolā, toluolā, ksilolā, eterī, DCM, bet tikai nedaudz šķīst naftā jeb šellazolā jeb Wundbenzīnā/Reinigungsbenzīnā. Etil acetāta un naftas maisījums 50/50 darbojas lieliski.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Pirms kāda laika lasīju "datus", ka tas tikai vāji šķīst etilacetātā. LABI. Paldies.
Bet tagad man viss ir kārtībā. Paldies OrgUnikum par atbildi arī par manu P2P hidrogenēšanu. Tagad tas gāja ļoti labi, pievienojot bāzei vairāk šķīduma, acetoksifenilpropēna hidrogenēšanā. Es ieguvu dzeltenu, ļoti "medum līdzīgu" smaržojošu šķīdumu ksilolā. Šī ir pirmā reize, kad šķīdums nav sarkans, jo es ievēroju jūsu norādījumus, lai pievienotu vairāk šķīduma. Paldies!
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1

Sveiki ,

Vai es varu pāriet no 3-metil-4-fenil-3-buten-2-ona un veikt elektrooksidāciju.
Vai tas ir iespējams?


Tas varbūt palīdz arī


OTC būtu super :) ceru, ka jūs, puiši, varat palīdzēt elektroreducēšana/oksidēšana ir patiešām forša un nesaprotama xD

Have a nice day :)
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Visi šie reaģenti, lai izgatavotu 3metil-4-fenil-3-buten-2-onu, ir bez receptes.
Es nenosaukšu nevienu zīmolu, lai iegūtu šo benzaldehīdu, jo "viņi" tos nekavējoties izņems no šiem plauktiem. Vai arī, pat ja es kļūdos, ir labāk būt nedaudz piesardzīgam attiecībā uz šiem vērtīgajiem reaģentiem.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
BET, apskatiet benzhīdu no mākslīgo aromatizētāju plauktiem veikalos.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Lieliski pamēģināsim šo.
1. posms, jau notiek.
45 g benzaldehīda + 200 ml M.E.K burbuļo HCL gāzi no 25 ml H2SO4 pār 25 ml sālsskābes. Apmēram pēc 30 minūtēm kļuvis spilgti sarkans, tagad maisot.
R83Rkq0cXl
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Tagad, kad man ir vairāk nekā 100 gramu ūdens un skābes/bāzes attīrīta, bet mitra MPB (savākti no dažām reakcijām),
es gatavojos izžāvēt kristālisko šķīdumu kristālos, kas istabas temperatūrā nekustas. Es varu publicēt fotoattēlu, kurā tas redzams, un es varu publicēt arī acetoksifenilpropēna fotoattēlu ar iegūtajiem daudzumiem.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Šī ir tā eļļa (100 g) ar manu perietiķskābi 21:th stundā. Burbuļo istabas temperatūrā.XW7imVvhtZ
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Nezinu, kāpēc šis attēls aizgāja uz sāniem, bet tajā ir redzami šie burbuļi, un
foršo krāsu, ko es vienmēr iegūstu peracetiķskābes oksidēšanas procesā. Oksidēšanas laiks bija 24,5 stundas.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
No šiem 100 gramiem MPB es ieguvu 100 gramus acetoksifenilpropēna. Tagad es esmu laimīgs!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Kad es ielieku P2P šķīdumu ksilolā ledusskapī, izdalās dažas daļiņas. Vai šīs daļiņas pieder P2P, vai arī es varu tās filtrēt? Pēdējo reizi es tās izfiltrēju. Vai tā bija kļūda, vai arī ir prātīgi tās atkal izfiltrēt? Šķīdums joprojām ir neapstrādāts un nav attīrīts.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Jāprecizē, ka tās nav kā mazas daļiņas (mana rūsainā angļu valoda), bet gan kā masa, kas nokritīs uz dibena manā spainītī ledusskapī. Telpas temperatūrā šie gabaliņi vairs nešķīst istabas temperatūrā. Vai kāds var paskaidrot un sniegt man norādījumus, lūdzu? Es būtu ļoti priecīgs, jo es negribu kļūdīties, jo man šķīdumā šobrīd ir tik daudz P2P.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Es šķīdumu izmazgāju ar ~ 12% HCL šķīdumu x 4. un ieguvu gandrīz dzidru šķīdumu. Vairākas reizes mazgāju arī ar ūdeni. Žāvēts ar MgSO4.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
BV oksidācijas produkts vinilacetāts ir sajaucams ar ksilolu, hidrolīzes rezultātā izveidotais P2P arī ir sajaucams ar ksilolu, tāpēc jebkas, kas izkrīt, ir vienkārši sūds. Ja kāds no jūsu starpproduktiem vai galaprodukts šķīdinātājā nav dzidrs, bet duļķains vai duļķains, ir nepieciešama filtrēšana.
 
Top