Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tas ietekmētu iznākumu, nātrija borohidrīds rada eksotermisku reakciju, un tā tas darbojas.
Jūs varētu mēģināt uzturēt nemainīgu temperatūru aptuveni 60 °C, kamēr pievienojat p2np, bet tas varētu būt diezgan grūti.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Es domāju, varbūt izšķīdināt izejmateriālu IPA un lēnām pilināt to reakcijas traukā, izmantojot SEP piltuvi. Vai jūs rekonstruējat, ka tas kaut kādā veidā negatīvi ietekmētu?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Šodien izdarīju otro mēģinājumu, un šoreiz tas gāja daudz gludāk.



Kā redzams attēlā,

pa kreisi ir "ūdens slānis" pēc ekstrakcijas ar 25 % NaOH, bet pa labi ir amfetamīna eļļa, brīvā bāze, a-eļļa, kā to vēl gribat saukt.

Ūdenspirta kolbā var redzēt apmēram 5 ml A-eļļas, ko es nevarēju ekstrahēt, es sajaucu ūdens slāni ar IPA un ekstrahēju ipa slāni, diemžēl mans mājas destilācijas aparāts nedarbojās, pārāk daudz savienojumi, kas jāsasmērē, un pārāk daudz steigas, manuprāt, nav vērts pielikt papildu pūles par dažiem papildu ml.

Vēlāk man būs jāiegulda līdzekļi rotovapā.

Amfetamīna eļļa tika tīrīta trīs reizes, izmantojot Buknera piltuvi un katru reizi tīrus filtrus.

Dodiet man zināt, ko jūs domājat.

Ar cieņu
 
Last edited by a moderator:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Grūti atbildēt uz jautājumu, jo es pats uzbūvēju savu dzesēšanas sistēmu.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ja man ir jādestilē IPA vakuumā, cik augsta temperatūrai jābūt? Un ko es varu darīt, lai optimizētu rezultātus, neizžāvējot acetonu?
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ja es gribu to iztvaicēt, vai man tā ir jāvāra, vai tikai jāļauj tai ilgāk nostāvēties. Ja man tas ir jāvāra, kādā temperatūrā man tas ir jālieto?
Otrkārt, ja es gribu precīzi sekot video aprakstam, cik daudz NaOH man ir nepieciešams? 2 litri 25 % NaOH šķīduma ar 500 g NaOH 250 g P2NP?
 
View previous replies…

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
O.K. atdalīt destilācijas ūdeni, vai par ko dekāns stark? Es gribu iegādāties nelielu membrānu laboratorijas vakuumsūkni ar 5,5 - 6 l sūknēšanas enerģiju. Vai ar to pietiek 10 l traukam? Ir arī intensīvs kondensators.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dekāns Starks ir tāpēc, lai jūs varētu pieslēgt vakuuma sūkni vertikālā kondensatora augšdaļai un lai kondensāts varētu nokrist uz leju un tikt savākts,Ar parastu destilācijas kondensatoru, kas atrodas horizontāli, jūs nevarat šādā veidā pieslēgt vakuumu, jo jūs pārpludināsiet vakuuma līniju.
Jūs varat izmēģināt sūkni, es domāju, ka tas nekaitēs
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Jā, man šim nolūkam ir vakuuma uztvērējs, un es ievērošu klasisko vakuumdestilācijas aparāta arhitektūru, bet bez vulfsche kolbas un tikai ar vakuuma mērītāju tieši pie sūkņa.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Vai teorētiski ir iespējams to veiksmīgi izdarīt, izmantojot 55 galonu mucu ar augšējo maisītāju kā reaktoru?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ja jūs veltītu laiku un izlasītu šo tēmu, jūs redzētu, ka šis jautājums ir uzdots vairākkārt dažādos mērogos, un jautājums paliek nemainīgs.

Meklējiet, un jūs atradīsiet.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Paldies par padomu, Kamēr es slīdēju pa visām 27 lapām, es atradu m kādu vērtīgu padomu pa ceļam. Mani tikai interesē, vai kāds ir izmēģinājis šo paņēmienu un par cik tas ietekmētu iznākumu? Salīdzinot ar reaktoru.
Un vai ir kādi padomi no tiem, kas to ir izmēģinājuši.
Paldies

"Alķīmiķi, meklējot zeltu, ir atraduši daudzas citas vērtīgākas lietas"
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Ko jūs izmantojāt dzesēšanas sistēmai?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ledus ūdens vanna vai auksta ūdens plūsmas apvalks reaktora partijai.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Hei, puiši, nepieciešama jūsu palīdzība asap vai ir kaut kas, ar ko jūs varētu aizstāt CuCl2 ar kaut ko, kas ir viegli pieejams?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
CuCl2 ir tikpat pieejams, cik tas ir iespējams
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Kur to var saņemt īsā laikā? Vai ir kāds iekšzemes lietojums? nav īsti laika gaidīt sūtījumu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jūs varat to izgatavot īsā paziņojumā ar vara sulfātu, izmantojot elektrolīzi ar svina elektrodu.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, kādu laiku jau lasīju šajā forumā? pavedienu un vēlos, lai ikviens šajā tēmā pajautā, kurš sintēzes punkts viņam ir visgrūtākais/svarīgākais un uz kādām detaļām katram jāpievērš uzmanība?

Un video nav precīzi parādīts, Vai sintēzei labāk izmantot atgaitas kondensatoru?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Šajā sintēzē neviena daļa nav sarežģīta, ir tikai jābūt uzmanīgiem, lai nenotiktu nekādi negadījumi.

Man tādas ir bijušas, un es par tām esmu rakstījis šeit, šajā tēmā, lai citi cilvēki nedarītu to pašu.

Jā, ir jāizmanto atvilkuma kondensators.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Tieši tā! Jūs varat izlaist refluksu, bet jūs zaudējat kvalitāti un, manuprāt, veidojas daži blakusprodukti. Vai kāds ir atradis variantu ar vairāk eiforisku efektu?
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Es lasīju par problēmām, kas saistītas ar tīras brīvbāzes uzglabāšanu, vairāk nekā pāris reizes tās reaģē. Kas jādara, lai to uzglabātu droši? Vai man ir nepieciešams ekssikators?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kādu iemeslu dēļ jums to nepieciešams uzglabāt?

Jā, laika gaitā tā degradējas. Ideāla uzglabāšana būtu vakuumkonteiners, kas tiek glabāts ledusskapī.
 
Top