Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Šeit ir vienkāršs manas uzstādīšanas plāns, ieteikums ir arī ūdens vannu savienot ar atsevišķu dzesēšanas trauku ledusskapī, kurā ir lielāks ūdens daudzums 25-30 l.

Šī sistēma ir pilnībā automātiska, un jums nav jāuztraucas par pārkaršanu, un temperatūra ir vienmērīga. Darbojas perfekti, viegli notur kondensatoru 10c temperatūrā visas manas reakcijas laikā.
 

Attachments

  • kJ1Mqc7YSp.jpg
    kJ1Mqc7YSp.jpg
    51.9 KB · Views: 181

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Liels paldies, dude :)

Beidzot ir klāt pēdējais puzles gabaliņš, akvārija sūkni jau dabūju, bet tikai domāju, kā to īsti perfekti uzstādīt.


Kā būtu jāsavieno ūdens vanna ar atsevišķu dzesēšanas trauku un kādam nolūkam? Vai ir nepieciešama vēsā un neaukstā ūdens plūsma/apmaiņa no galvenās ūdens vannas uz ledusskapī ievietoto otro ūdens vannas trauku?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
iesaka vīna sildītāju. ir dažādas ietilpības. izvēlies atbilstoša izmēra kolbu. ielej ūdeni, pievieno ledu, piemēram, 1: 1 (ūdens: ledus) pirmajā posmā, tas visu jauki atdzesē. pēc visu p2np pievienošanas ledus ir pazudis. ieslēdz sildīšanu. iestati sildītāja temperatūru un turpini lidot no robota.
NqD1zwa64x
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Interesanti, vai jūs dotu priekšroku tam, nevis laboratorijas sildīšanas mantijai?
Patiesībā tas ir ģeniāli, jo apvieno vispirms dzesēšanu, pēc tam sildīšanu!!!!

@G.Patton Kāds ir jūsu viedoklis par šo ideju?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Manuprāt, šis risinājums ir visvienkāršākais, un šādi uzbūvētā iekārta nepievērš uzmanību, veicot visas šai reakcijai nepieciešamās lietas.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Esmu pārsteigts par jūsu ieteikumu.

Tātad jūsu padoms būtu novietot 5 kaklu RBF vīna sildītāja iekšpusē un pielāgot visus instrumentus (kondensatoru, piltuvi, ielādētāju utt.) ar skavām + parastu statīvu?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Ir tieši tādi sildītāji, kas var ietilpināt pat 20 l kolbu. Manuprāt, labāk ir uzstādīt, piemēram, divus šādus komplektus un apstrādāt 1 kg p2np vienlaikus, nekā to darīt vienā nerūsējošā tērauda tvertnē.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jums ir taisnība!

Šī metode varētu aizstāt lielo ledusskapi, sūkņus, kā arī sildīšanas kameru tikai ar šo vienu lietu, kas patiesībā ir jauki!

Vai jūs to jau esat izpildījis ar 20L RBF?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
personīgi ne, bet cilvēks, kuram es ieteicu samontēt iekārtas, bija izgatavots no tādām neparastām lietām uz piekabes 10 i
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
personīgi ne, bet cilvēks, kuram es ieteicu samontēt iekārtu, bija izgatavots no tādām neparastām lietām uz piekabes 10 i
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Interesanti :) Es gaidīšu @G.Patton atsauksmes par to, lai noskaidrotu, vai ir laba ideja ar to aizstāt sildīšanas mantiņu + dzesēšanas sistēmu.
Liels paldies dude!
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
ir zināms, ka laboratorijas aprīkojums ir daudz labāks nekā veidot savu dizainu no vispārpieejamām lietām... plus šajā risinājumā noteikti ir viens, kam mēs paši nepievēršam uzmanību, jo šīm lietām atsevišķi nav nekāda sakara ar šādu darbu aprīkojumu.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Ļoti vienkārša un gudra ideja!
Šī ir viena no labākajām lietām, ko es redzēju šajā pavedienā! Big UP!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Noteikti :) Es to noteikti izmēģināšu un sniegs atgriezenisko saiti, kad to izmēģināšu, kas var aizņemt kādu laiku.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Aplūkojiet šo (zemāk), tas ir no kādas laboratorijas, kur viņi konvertē APAAN uz BMK. Es vienmēr esmu brīnījies, kas ir tie katli, ko viņi izmanto.
Tagad tas ir diezgan acīmredzami, tie ir vīna vārītāji.

Tātad šīm lietām noteikti jau ir pielietojums laboratorijās, jūsu priekšlikumi to nostāda it kā nākamajā līmenī, jo tās tiks izmantotas dzesēšanai un sildīšanai, kas ir pārsteidzoši.
Tagad izaicinājums būs atrast piemērotu 20L RBF.

Oriģinālais raksts: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...aan-a-phenylacetoacetonitrile-large-scale.57/

NmECsTPOoZ
4medYRXxIg
Rbv1Rmc87w
 

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Sveiki. Pēc NaBH4 pievienošanas 2:1 IPA:H2O maisījumam sāku pa daļām pievienot P2NP, lai uzturētu to zem 60 grādiem. Kad pabeidzu pievienot katru P2NP partiju, krāsa no dzeltenas kļuva balta.

P2NP pievienošanas beigās, kad temperatūra pati no sevis pārstāj paaugstināties, šķidrums turpina bumbot, un sāk veidoties bieza, ļoti lipīga balta putra...., tāpēc šeit es saskatu problēmu numur viens.

Tālāk, kad es gribu pievienot CuCl2, pat vienu pilienu, uzreiz maisījums iekrāsojas melnā krāsā, it kā tas būtu oksidējies/pārdedzis... kas to izraisa?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3


Kur tad ir izklāstīta "problēma"?

Jūsu reakcija ir pareiza.

Reakcija šajā procesā kļūs melna, tiklīdz CuCl2 tiks iejaukts.

Ir pienācis laiks reakciju uzsildīt līdz 80c un turēt to 30-40minūtes.

Šīs reakcijas daļas laikā melnā krāsa izzudīs un parādīsies 3 dažādos posmos.

Pēdējā posmā, kad būsiet pārliecinājušies, ka reakcija ir pabeigta, būs 2 slāņi.

Melns apakšējais biezais slānis un gaišs caurspīdīgs augšējais slānis, kad tas notiks, maisiet vēl 10 minūtes, tad pievienojiet NaoH 25 % un lēnām maisiet 5 minūtes.

Ļaujiet atdzist un tad sāciet kristalizācijas procesu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Man tikko bija īsa saruna ar G. Pattonu, viņš apstiprināja šo ideju.

Jūs man ietaupījāt labu naudu, liels paldies :) Es ievietošu kopsavilkumu, kad būšu visu to veiksmīgi izmantojis.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Tīmeklī redzēju tādu 33 l. Specifikācijā norādīts, ka 20 l kolbai vajadzētu atbilst ...
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
kur es varu nopirkt 1 kg

CuCl2 eiropā

 
Top