"Jaunās zāles" uz ielas.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Sveiki, šeit jūs varat atrast savu ceļu uz mefedrona izgatavošanu paši un gūt lielāku labumu. Ja jūs vēlaties šo produktu, kāds jums to piedāvās, bet, vai jūs maksāsiet tūkstošus par kg un riskēsiet diezgan daudz, vai maksāsiet simtiem par kg un neuztrauksieties par to, kā šī viela nonāks pie jums, tas ir jūsu ziņā. Es varu jums piedāvāt atbalstu jūsu labā es pilnveidošanas laikā, ja arī jums ir interesanti kļūt par "ķīmiķi". Ja tavs plāns ir iedzīvoties bagātībā, es labāk neiegrimtu svētajā zinātnē un varbūt pirktu jau izgatavotu, ko vien vēlies. Uz veselību!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Tā ir ļoti gudra ideja, bet manā gadījumā ne tik ļoti tā vērta. Pieļauju, ka reaģenti un aprīkojums man izmaksās veselu laimi, un ar manu budžetu tas nav pārāk paveicams. Iespējams, es varētu kaut ko tādu darīt pēc tam, kad būšu pagatavojis dažas partijas, bet es tik daudz neskatīšos nākotnē. Paldies par jūsu domas un jūsu piedāvāto palīdzību!!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Izpratne, tad vēl lielāka izpratne un vēl lielāka izpratne ir galvenais. Es katru dienu veicu pētījumus par jaunām lietām, es atklāju jaunus vielu nosaukumus, to īpašības, un tie, kas tika atklāti (man) pirms vairākiem mēnešiem, tagad ir manā galvā, tāpēc vienmēr ir laiks.
 
Top