Question Kā sagriezt tīru amfetamīnu?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Es mēģināju pārdot tīru sulfātu. Tikai sapratu, ka vidējā tīrība ir 13% un cilvēki, pārsniedzot 500 mg, nonāk intensīvās terapijas nodaļā. Pat vainoja zāles.

Vai kofeīns būtu labs, lai to samazinātu, teiksim, līdz 40 procentiem? vai kāds neitrāls griešanas līdzeklis paveiktu labāku darbu?

Tas aktīvi īsteno BB misiju. Punkts ir, lai būtu vairāk tīru narkotiku. Ja tas būtu heroīns, cilvēki krītu kā mušas. Tas ir jāsamazina, bet joprojām jābūt labākajam uz ielām.
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Lūdzu, vai amfetamīnu var sajaukt ar benzokaīnu vai lidokaīnu? Un vai tas var radīt kādu kaitējumu patērētājam?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
visu var sajaukt ar amfetamīnu, bet jā, benzokaīns un lidokaīns ir bīstami sirdij un palielina sirdsdarbības ātrumu, tāpēc.. nav laba ideja.. jauc ar NAC vai smtg, kas netraucē amfetamīna iedarbībai, nejauc ar taurīnu, nejauc ar gaba, nejauc ar aspirīnu u.c., un nejauc ar kafīnu, guaranu vai citiem stimulantiem, NAC man ir vislabākais, jo NAC ir daudz labas ietekmes uz veselību, jo īpaši uz smadzenēm, un acīmredzot tas palīdz narkotiku lietotājiem novērst alkas, tāpēc.. labākā izvēle imo.

bet jūs varat sajaukt ar magniju, manuprāt, vai aminoskābi.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Godīgi sakot, ja jūs gatavojaties sajaukt savu amfetamīnu, jums vajadzētu aizliegt apmeklēt šo forumu.

Mēs nereklamējam griešanas līdzekļus!
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
jūs sajaucat, jo amfetamīna lietotājs nedomā, ka tas ir TĪRS amfetamīns, un tā rezultātā būs daudz pārdozēšanas gadījumu, jūs varat pārdot TĪRU amfetamīnu, kad esat slavens un nopietns pārdevējs.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tas ir viens no sliktākajiem attaisnojumiem, ko esmu dzirdējis.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Kādas priekšrocības jums ir, ja jūs pārdodat tīru amfetamīnu? kad jūs sagriežat amfetamīnu ar labu produktu, piemēram, NAC vai smtg, tas ir izdevīgi lietotājam, un jums, kad visi tirgi pārdod sliktas kvalitātes amfetamīnu, jūs nevarat teikt "hei, es pārdodu tīru amfetamīnu 98% uzticieties man, puiši !", jo visi tā saka...

ja jūs pārdodat 98% tīru spīdiju, iedomājieties, cik daudz cilvēku lietos 200mg TĪRA spīda vienā reizē... viņi nekad vairs nelietos jūsu spīdiju, jo viņiem būs vairāk blakusparādību nekā labā iedarbība.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Nepieciešams to saīsināt. Vienkārši pasakiet saviem klientiem, vai tas ir spēcīgs.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jūs domājat, ka lietotāji jums uzticēsies? Jums ir jābūt pazīstamam veikalos un nopietnam pārdevējam, lai pārdotu PURE speed...
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dude, vai u kādreiz apstājies un aizdomājies, ka varbūt tieši kofeīns, ko tu tagad liek savā ātrumā, izraisa blakusparādības un pārdozēšanu? Īpaši tad, ja tas ir sajaukts ar spīdveju?
Kad cilvēks lieto tīru spīdveju, viņš nedrīkst lietot kofeīna dzērienus un Red Bull un šie enerģijas dzērieni ir tikpat karaļi, kas izraisa pārdozēšanu. Viens Red Bull padara labu ātrumu pret dažiem cilvēkiem un pārvērš labu laiku par biedējošu un bīstamu. Izpētiet, kā kofeīns iedarbojas uz organismu, tas ir pilnīgi atšķirīgs mehānisms nekā amfetamīni. Kofeīns vispirms paātrina sirdsdarbību par daudz!. Amfetamīns centrālo nervu sistēmu mazliet izplatās uz visām dažādām ķermeņa sistēmām caur CNS.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
sjit balinātājā un dod to par brīvu kā brūns damn dude kāds fucking jautājums un es izšķērdēt al ka dievs damn ķimikālijas, lai novērstu savu crackmix thnx ņem 1 gramu cafeine ja tas jūtas labi, nekā jautāt vēlreiz
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
pls aizliegt griezējus savtīgi cilvēki pārdod to vairāk un ja viņi mirst vai ņem pārāk daudz nav jūsu atbildība pārdodot jauktu sjit ir ja jūs sakāt, ka pārdodat amfetamīnu jūs pārdodat to, nevis maisījumu vai jūs mani saprotat vai varbūt mēs varam tikties, lai es pasūtītu paraugu, ja tas ir pārāk spēcīgs, es jums palīdzēšu to sagriezt
 
Top