Question Kā sagriezt tīru amfetamīnu?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Es mēģināju pārdot tīru sulfātu. Tikai sapratu, ka vidējā tīrība ir 13% un cilvēki, pārsniedzot 500 mg, nonāk intensīvās terapijas nodaļā. Pat vainoja zāles.

Vai kofeīns būtu labs, lai to samazinātu, teiksim, līdz 40 procentiem? vai kāds neitrāls griešanas līdzeklis paveiktu labāku darbu?

Tas aktīvi īsteno BB misiju. Punkts ir, lai būtu vairāk tīru narkotiku. Ja tas būtu heroīns, cilvēki krītu kā mušas. Tas ir jāsamazina, bet joprojām jābūt labākajam uz ielām.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Es nezinu, vai šis maisījums var labi iedarboties uz organismu, tas nebūs labs sirdij, pirms to sagriezt ar kādu palīgvielu no kāda medikamenta, kas nav slikts organismam un tam nav nekādas ietekmes uz organismu. bet es neesmu eksperts, es runāju no nezināšanas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Mēs esam kategoriski pret jebkādu produktu sagriešanu, jo tas var negatīvi ietekmēt veselību un ir negodīgi. Ja vēlaties brīdināt savus klientus, varat viņiem norādīt pareizās devas.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
bet, ja lietotājs neuzticas pārdevējam un lieto 100mg vai 200mg, domājot, ka ātrums ir samazināts? bro mirs
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Pilnībā jums piekrītu, tomēr ir daži kostīmpreces, kas to neklausa, lai gan jūs esat viņus brīdinājuši par augstas tīrības riskiem un "nezināmiem sagriezumiem no ielas" citiem riskiem. pārējie cilvēki.

Ja jūs nepazīstat pārdevēju, piemēram, kādu, ko atrodat nakts ballītē, pārdozēšanas risks ar galveno vielu (narkotiku) varētu būt mazāks, bet risks, ka jums kaitēs griezumi, ir daudz lielāks, jo tajos var būt kāda sastāvdaļa, kas jums izraisa anafilaktisku reakciju.

Man arī nepatīk griezt narkotikas, bet, kad cilvēki lūdz, lai es to daru, jo produkts, ko es pārdodu, viņiem ir pārāk spēcīgs, es pievienoju tikai vienu griezumu, kas ir kofeīns amfetamīnam, un vienmēr saku saviem klientiem precīzu tīrības attiecību un lai viņi apzinās, ka tas ir ļaunāk viņu veselībai nekā vienkārši lietot pareizās nesagrieztas narkotikas devas.
Tas ir mans dīlera padoms. Vienmēr skaidri informējiet savus klientus.
 

Ciro di Marzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Taču ne visi ir pietiekami gudri, lai to pamanītu. Daži mani draugi ir tādi. Tomēr viņu ego parasti ir augstāks par viņu intelekta koeficientu. Kad bija patiešām labs materiāls, es vienam no viņiem teicu, lai nevajag spiest 1 uz augšu, viņš smējās.
"Man ir 20 gadu rutīna. Nopietni? - Tev ir maksimums. 20 gadu bilžu skatīšanās rutīnu, kas ir līdzīga šim aptuvenajam sūdam." "Ne," atbildēju.
Pa to laiku viņš, kurlais un nedzirdīgais autentiskais zombijs, kartēja pirkstu biezu "garantētu kreisā priekškambara fibrilāciju".
Man nācās uz viņu kliegt, lai viņš mani uzklausītu.
Daudziem var būt līdzīgi. Droši vien es sevi vainošu, ja viņi būtu saslimuši, jo man varēja būt vairāk saprāta. Tātad, grūts jautājums...
Ja man būtu jāatšķaida, tad tā būtu dekstroze vai glicīns. Pēdējais varētu būt labāks risinājums. Dabiska aminoskābe, ko izmanto arī saldināšanai, tā pilnībā šķīst ūdenī un negatīvi neietekmē cukura līmeni asinīs. Turklāt, cik man zināms, nav zināma blakusparādība, lietojot to lielos daudzumos. Es to atšķaidītu vismaz līdz 75% tīrības pakāpei. Vai drīzāk 80 %... Lai pārbaudītu, cik ļoti tā ir sabojājusies, un attiecīgi to iestatītu. Tad būtu lētāka versija un dārgāka versija. Intelektuālis noteikti izvēlēsies lēto. Bet viņš vismaz neliks 1G Darts.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Manitols ir viens jauks,un sūkalu pulveris
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
var samazināt ar vitamīniem, piemēram, vit C vai E, lai nodrošinātu antioksidantu iedarbību, vai arī var samazināt ar NAC.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Vai to var sagriezt ar B3 vitamīnu, vai tas var būt bīstami?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
B3 vitamīns palielina hemoglobīna ātrumu un palielina sarkano asinsķermenīšu veidošanos, tāpēc tas var būt bīstams sirdij, lai apvienotu vazokostriktoru un vazodilatatoru, sagrieztu ar vit C vai NAC, tā ir ļoti lēta par beztaras com
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vit C ir askorbīnskābe, un tā var dedzināt degunu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ak, es to nezināju, tātad NAC ir labs
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
To nezināju, jaunībā esmu izmēģinājis vairākus dažādus grieztos amfetamīnus, un lielākā daļa cilvēku man teica: "Ja tas nedeg, nav amfetamīns/ātruma pasta".

Zinu, es saprotu, kur šis viltus fakts parādījās.
Tas pats notiek, kad jūs atnākat pie manis un runājat par sauso spīdu, lielākā daļa cilvēku domā, ka tas būs griezts kā ellē, tāpēc daudzi dīleri tam pievieno spirtu, balinātāju vai tamlīdzīgas ķimikālijas, lai tas dedzinātu degunu.
Lielākajai daļai cilvēku, kas ir pirkuši šādu grieztu sūdu, tagad ir daudz problēmu ar elpošanas sistēmu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
jūs varat samazināt ar aveņu ketonu garšu, pulveris ir arī balts
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
līdzgaitnieks sarkanās nīles vērotājs? :D
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
nē, brālis, idk, kas tas ir :(
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Lūdzu, vai amfetamīnu var sajaukt ar benzokaīnu vai lidokaīnu? Un vai tas var radīt kādu kaitējumu patērētājam?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
visu var sajaukt ar amfetamīnu, bet jā, benzokaīns un lidokaīns ir bīstami sirdij un palielina sirdsdarbības ātrumu, tāpēc.. nav laba ideja.. jauc ar NAC vai smtg, kas netraucē amfetamīna iedarbībai, nejauc ar taurīnu, nejauc ar gaba, nejauc ar aspirīnu u.c., un nejauc ar kafīnu, guaranu vai citiem stimulantiem, NAC man ir vislabākais, jo NAC ir daudz labas ietekmes uz veselību, jo īpaši uz smadzenēm, un acīmredzot tas palīdz narkotiku lietotājiem novērst alkas, tāpēc.. labākā izvēle imo.

bet jūs varat sajaukt ar magniju, manuprāt, vai aminoskābi.
 
Top